ביבי יוצר רעשי רקע פן יובל לגרדום

14/10/2020 ב- 10:50 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על ביבי יוצר רעשי רקע פן יובל לגרדום

אתמול פרסם אתר Ynet כי שרה נתניהו תקבל מכונית משוריינת מן הניילונים בשווי מליון וחצי שקלים. משרד ראש הממשלה רכש אותה עבורה, ולא שב"כ. מעולם לא קרה כדבר הזה בתולדות ישראל, אבל הגברת נתניהו, כפי שתואר לאחרונה, סובלת מהטרדות מיניות לכאורה, ומקננת בה תחושת חרדה שמישהו עלול לפגוע בה, אולי אפילו לאנוס אותה.

הלאה. הרוב יודע כי אייל ברקוביץ' הוא מאמן שלא חפץ להיות בעירו. כל דבר שיוכל למנוע ממנו את אימון נבחרת ישראל בכדורגל הוא עושה, גם התבטאויות קיצוניות שאולי אינו מאמין בנכונותן בכלל. הוא ודאי מודע לסיכויי כישלונו הגבוהים בנבחרת, ועל כן, לא מן הנמנע שיטרח לעד לשמש התקווה הגדולה של המאמן הבא. משום הדבר הזה, מגוחך שמירי סיבוני איימה עליו כי תעשה מה שנדמה כי הוא באמת כמה אליו – להרחיק אותו ככל האפשר מן המשרה הרמה. אולם, אם את דברי התוכן היתה אומרת השרה בטוב טעם, רבים לא היו יוצאים מגדרם בגללם. בבהמיות האופיינית לה היא משכה אליה קהל גדול של מלעיזים, ובמקום לדבר על פשעי נתניהו, נתח עצום מן הציבור דן בהבל הזה, או בהבל המכונית המשוריינת.

הלאה. חברת הכנסת אוסנת אדרי עיוותה לחלוטין את דברי נשיא המדינה שתהה בקול מודאג על הפגיעה המתמשכת בסדרי שלטון ובמנהל תקין של המדינה. רבים חוקרים לעומק את התבטאותה כי רובי ריבלין מתכונן לחזרה אל הפוליטיקה, ואולי ברצונו לרשת את בנימין נתניהו. דעתי שהאמירה הזו היא עוד הסחת דעת המוכתבת כלשונה ממשרד ראש הממשלה. כבר הסביר נתן אשל שציבור הבוחרים המזרחיים ניזון משנאה, ומוכרחים לספק לו את ליטרת המשטמה יום ביומו.

אסור לעצום עין כלפי ההפקרות סביב נתניהו, אבל אין להתעלם מחוק הזבל: ליד ערמת זבל גדולה תתווספנה תמיד עוד ערמות זבל קטנות. על מנת שלא כך יקרה, יש לסלק מן ההתחלה את ערמת הזבל הגדולה. הערמות הקטנות לא תהיינה בלעדיו.

ביבי יודע מה יקרה כשייפול מכס ראש הממשלה. תתחיל החקירה שלו בפרשת רכישת הצוללות. כנראה, יש דברים בגו. אפשר כי בראייתו ארוכת הטווח הוא מבחין כי מצחצחים למענו את עמוד התלייה. נזכיר להדיוטות כי הרשעה בבגידה, לא רק במשפט הצבאי, דינה מוות. הנה, מצרים לא מדברת יותר על רצונה בכור גרעיני. שלא כהרגלה עד עסקת הצוללות, היא לא מדברת אפילו מילה אחת על הנשק האטומי שבידי ישראל, לטענתה. בהתחלה שאלתי עצמי האם בתמורה למכירת הצוללות למצרים, קיבל חיל הים הישראלי היתר לעגון בנמליה. אולם, כפי שהדוגמן יודע, וכפי שהדוגמן יודע שאני יודע, צוללות דולפין מורשות להשתמש בנמלי סעודיה. אין להן צורך ייחודי בחופי מצרים, למעט המעבר בתעלת סואץ, והן עוברות בו. כל אשר מצרים רצתה אפוא היה לאזן את כוחה מול ישראל כדי לרדת מן העץ של האטום. אם ביבי הניח לפניה את הסולם, נותר לחקור האם קיבל על כך קומיסיון מן הגרמנים, ואולי גם דמי שוחד מקהיר.

על מנת לא לצאת מן האקווריום מוכרח ביבי להישאר ראש ממשלה. לשם כך, הוא מפלג את העם ומשסה את הפלגים זה בזה על ידי יצירת שנאה והגברתה, מתוך תקווה כי רוב העם העסוק במלחמותיו הפנימיות ירצה בו שוב ושוב, או עד שיורש העצר המטורלל יחליף אותו. לשם כך, הוא מנסה להימלט מבית המשפט תוך הפגת לחץ הציבור עליו באמצעות הטרלות על ימין וימין מאת שומרי ראשו, כולם על טהרת עדות המזרח (על פי אסכולת אשל), ועל ידי שאיפה לקיים בארץ מצב חירום תמידי. או אז יוכל לדחות את משפטו לנצח. הרי למי יהיה פנאי לעסוק בזוטות, כדברי תומכיו.

אם אסון טבע יפקוד את בני ברק, למשל, ביבי יחליט כי אין לטפל בתושביה ויותיר את נזקי בתיהם על כנם. הוא לא ישלח אליהם עזרה. ביבי נזקק לסבל המתמיד שלהם, לחולי שיפרוץ אצלם ולא ימוגר. רק כך יישמר מצב החירום מבני ברק אל הארץ כולה. רק כך יידחה משפטו בתואנות ענייניות שיהא קשה לצאת נגדן. אלא שגם זו בגידה. מנהיג מדינה שבמתכוון מפקיר את האזרחים למות רק כדי להיטיב עם גורלו שלו, הוא פושע אשר דינו מיתה. דהיינו, על מנת לחלץ עצמו מן המוות, מישהו רוקד כאן על שתי בגידות.

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: