מחנות הריכוז שרוצה להקים אירופה באפריקה

22/07/2018 ב- 04:22 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על מחנות הריכוז שרוצה להקים אירופה באפריקה

אירופה היתה שמית. היא נולדה בצידון. לשונה דמתה לעברית המקראית וכל בנות כנען הבינו את שפתה. משוררי יוון העתיקה סיפרו כי משראה אותה זאוס ראש האלים הוא גמר אומר לאנוס אותה. לשם כך לבש דמות של שור חמודות, התערה בין הפרות הרועות, והופיע בצורה הזו מלפני אירופה וחברותיה. היא הוקסמה מן החיה, טיפסה על גבה, וזאוס המחופש ניצל את תמימותה וחטף אותה אל כרתים. אלה הם תעתועי האלים: היבשת הכי אנטישמית ששונאת כל כך יהודים וערבים קרויה על שם שמית.

שנאת האירופים לעם ישראל אינה יודעת גבולות ואינה מכבדת אותם. כשהסתננו מסיני אפריקנים והושמו במתקני מעצר כמתחייב על פי החוק הבינלאומי הביעו האירופים את "דאגתם", ודרשו מממשלת ישראל להתאמץ ולקלוט את המסתננים אל חיקה. אפילו לאזרח אותם, היו האירופים כחולמים. ממון רב הועבר לארגוני זכויות אדם בישראל כדי לממש את החלום, ובינתיים הוא התגשם בחלקו. להחזיק את פורעי חוק הגבולות במעצר כבר אי אפשר.

גם אל אירופה מגיעים מסתננים ברבבותיהם מדי חודש. רובם ערבים פליטי קרבות. ולאירופים נגמר התיאבון. פקעה סבלנותם לגמרי. מושמעות בפיהם טענות כי המוסלמים שבאו זה מקרוב ליבשת חוטפים בתולות נוצריות ואונסים אותן. התכנסו אפוא המנהיגים המתורבתים של האיחוד האירופי והחליטו לעשות מעשה. אחרי שהספיקו לשחד את טורקיה להקים מחנות פליטים בשטחה, הם רוצים עתה לגרש את השאר. החליטו כולם פה אחד להקים מחנות מעצר בצפון אפריקה אשר בהם ירוכזו המגורשים. הפיקוח יהיה אפריקני, כמובן. הדאגה שלהם לזכויות אדם תקפה רק בשטחים ששולטת עליהם ישראל.

כשנחתו בכרתים שב והתגלה זאוס כאל במלוא תפארתו לפני אירופה, עשה בה מה שעשה, והמליך אותה על האי. המחזאי הרומי פובליוס טרנטיוס אפר כתב על כך: "מה שמותר ליופיטר אסור לשור" (יופיטר מקביל לזאוס אצל הרומים). משמע דבריו הוא שיש סטנדרט כפול באשר לחוקים ומעשים: מה שמותר לקבוצה אחת, אסור לקבוצה אחרת. והאירופים מיישמים היטב את הסטנדרט הכפול שלהם ביחס לישראל. המסתננים אל הנגב הושמו במחנות מעצר בשטחי המדינה תחת פיקוח ישראלי. ואילו פליטי הקרבות שיסולקו מאירופה יזכו לטעום השגחה חוץ-אירופית רצופה בהתעללויות, בלי בצלם ובלי בג"ץ, עד שיימאס להם ויעדיפו לשוב בחזרה לאזורי המלחמות.

כל שנותר למסתננים, ביניהם פליטים רבים, הוא לקוות כי מדינות בצפון אפריקה תלעגנה לאיחוד האירופי ותסרבנה לקלוט אותם אצלן. לדידי, התשורות הכלכליות שהן תקבלנה מן האירופים עבור פתיחת מחנות ריכוז בשטחן משולות לכסף העובר מיד ליד בסחר בבני אדם.

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: