האם נתניהו יסיים את חייו במיטת בית האסורים?

06/04/2018 ב- 15:24 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על האם נתניהו יסיים את חייו במיטת בית האסורים?

בנימין נתניהו העומד בראש ממשלתנו הוא אדם מבוגר מאד. מי שבילדותו שיחק עם חיילי המנדט הבריטי הוא כבר בן 68 שנה כיום, וייבדל לחיים ארוכים. אמן! בשנים הקרובות, מבהירים הפרשנים ברחוב, יועמד לדין בגין שורת עבירות חמורות: החנקת עובדי ציבור (עישון סיגרים ליד משרתות שסובלות מאסתמה), סיוע לאויב באמצעות החלשת הצבא (זיגזג של הפסקות אש בזמן לוחמה) והסתה נגד מצביעי גוש השמאל (ביטול זיכרונם, יהדותם ותרומתם למדינה). אחרי ערעורים על ערעורים צפוי לכאורה העבריין המורשע להיכנס בשערי בית הכלא בגיל 72, כאשר תוחלת החיים הממוצעת בישראל היא 77 שנים לגבר. דהיינו, בסך הכול תישארנה לו חמש שנים ליהנות מן הקירות החשופים, מן הסורגים המחלידים ומן הרצפה המזעזעת שמתקלפת בכל פעם שמתהלכים עליה מצד אל צד, כמו תן נגוע במחלה סופנית שנעול בכלוב.

נתניהו מייחל, כמובן, שגזר דינו ישלח אותו לשש שנות מאסר, ולאחר קיצור שליש בגין התנהגות של פודל לא נובח ולא נושך הוא יצא לחופשי בגיל 76 כדי להתענג גם מביצים סרוחות ועגבניות רקובות שתושלכנה על פאתו החדשה, שאף היא סגולה כמו "סגולה לחיים טובים" ו"בית העלמין סגולה". אולם, יש לו שתי סיבות לחשוש כי כך לא יקרה, כנראה.

לולה דה סילבה, נשיא ברזיל לשעבר, ומי שעדיין מוביל בסקרים לקראת הבחירות (מזכיר לי מישהו) נשלח לבית הסוהר למשך שתים-עשה שנה בגין שחיתות (מזכיר לי מישהו). ואילו פארק גון הייה, נשיאת קוריאה הדרומית לשעבר, עומדת להישלח לעשרים וארבע שנים בבית הסוהר בגין שחיתות (מזכירה לי מישהו). ללא ספק, בתי משפט מאמריקה הדרומית ועד מזרח אסיה מאסו בשחיתות ציבורית, שבה הם רואים כסכנה הרבה ביותר להישרדותן של אומות בזמן המודרני. על פי ההיסטוריה, מצבו של בן ההיסטוריון עגום ובכי רע.

נייחל כולנו שלא יצטרך נתניהו לבלות בכלא במסיבות ובריקודים עד אחרית ימיו ממש. אם לא ייחקר, לא יוגש נגדו כתב אישום. אם לא יואשם לא יימצא אשם. אם לא תוכח אשמתו לא ייאסר. אם לא יהיה במאסר לא ימות בתוך תא צפוף ומצחין כמו פושטק. מכיוון שהאלגוריתם הזה אינו ניתן לשיבוש, כך יהא סופו של הברנש אם לא יימלט במטוס סבנה חטוף אל נמל התעופה הבינלאומי של הונדורס.

ה-1 באפריל 2030 יהיה קר במיוחד, כמו כל החורף שקדם לו. מזה שבועות שהתנועה בכבישים אל הכינרת פקוקה יומם ולילה. הישראלים נוהרים באוטובוסים אל הימה הגלילית כדי לחזות בנס שלא נראה מאז ישו התהלך על קרקעיתה. שוב יש בה מים אחרי שהתייבשה לחלוטין שנתיים לפני כן. ליאיר נתניהו נמאס. הוא מניח צ'קלקה פיראטית על גג המכונית, עושה קולות של סירנה במיטב חיקויו ומפלס לו דרך אל כלא חרמון. על מנת לפתוח את דלת הברזל הכבדה נאלץ הסוהר ע' להסיר את כפפותיו. הוא מסנן לעצמו קללה חרישית בעשותו כן ופותח את התא בפני ח"כ נתניהו, המכונה גם "הנסיך" יאיר. על המזרן המטונף והקפוא למחצה שרוע אבא נתניהו בכל כובד משקלו. "הנסיך" מטלטל את גופו אנה ואנה וקורא: אנא, אבא! אתה לא יודע כמה נורא לנסוע עד לכאן יחד עם כל המון בני ישראל הנתעבים שאמא כל כך שונאת. התעורר נא! יש לי תור שמור למסאז' אינדיאני בשתיים-עשרה בצהרים בדיוק. אני לא יכול להתמהמה. שומר! בוא ועזור לי להעיר אותו! למה הוא לא קם? למה הגוף שלו קר? למה האוזניים שלו גדולות? למה הוא נראה כמו זאב חולה כלבת אחרי שהרדימו אותו?

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: