את האריתריאים יש לגרש מכאן מהר ככל האפשר

04/04/2018 ב- 09:44 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על את האריתריאים יש לגרש מכאן מהר ככל האפשר

הפיאסקו של החשודים בפלילים חמורים, ראש הממשלה ושר הפנים, אסור שיסיט אותנו מלראות נכוחה את המציאות שמאחורי להטוטי ההסברה משני צידי המתרס. הציבור הימני צודק בהחלט ביחס לסוגיית המסתננים, וכה מצער לדעת שזו הפכה להיות פוליטית. השמאל הציוני ככולו מוכרח לתפוש: אם המדינה לא תעצור בגבולותיה את גלי ההגירה מאפריקה, יחדרו לתחומה מיליונים רבים של בני אדם בניגוד לרצוננו, ואז יבוא הקץ למימוש החלום הציוני – מדינת היהודים בארץ-ישראל. גם יש לדעת כי הבעיה הקריטית עצמה מעולם לא היתה באמת אותן רבבות של מסתננים שכבר הצליחו להיכנס ארצה, אלא אלה שיראו כי טוב ויבואו בעקבותיהם. האם זה מה שאנו רוצים?

אינני עיוור. אני מודע לעובדה הברורה כי חלק ניכר מתומכי הגירוש בחרו לנקוט בעמדתם בגלל עוינותם לצבע השחור. למרבה הדאבה, הפחד מגון העור הזה עוד ילווה את האנושות דורות רבים, אך האם משום שצריך להיאבק בו נזנח אנו מטרות אחרות וחשובות לא פחות? אין לנו ארץ אחרת. בכל מקום אחר ינסו בפעם המי יודע כמה להשמיד אותנו. לפיכך, אנחנו מוכרחים להגן על המולדת בכל מחיר שאינו סותר את החוק. דעתי גם שאי אפשר להיות שמאלני ציוני ולתמוך בהישארות המסתננים. הרי ארץ-ישראל כולה יקרה לי. הסיבה שאני מסכים לפשרה טריטוריאלית עם הערבים היא מפני שחפץ אני לחיות במדינה עם רוב יהודי. אני לא רוצה בשום פנים ואופן שיגיע יום ויהיה לנו ראש ממשלה מוסלמי. לא לשם כך הקרבנו אלפי לוחמים במאה השנים האחרונות כדי לממש חלום עתיק של אבות אבותינו.

אכן, משעשע היה לראות את בנימין נתניהו מתקפל מכל אמירותיו נגד המסתננים ביום אחד, ומתקפל מהתקפלותו ביום למחרת. זהו האיש הנקלה ואנו ניאלץ לסבול את נוכחותו בשלטון עד שיוכרח להתפטר, בדרכו האחרונה לשנים ארוכות בכלא. אולם, טוב קרה שהעם אמר את דברו. כוחה של הרשת החברתית אינו רק לשלילה אלא גם לחיוב במקרה דנן. ראו נא את שווייץ לשם הדוגמה: היא מדינה מתוקנת הרבה יותר מישראל ושם עורכים משאלי עם כמעט על כל נושא. אם היה נערך בישראל משאל עם בעניין המסתננים, מה היתה תוצאתו לדעתכם? המעשה החמור יותר לא היה היכנעותו של ראש הממשלה ללחץ בוחריו אלא מזימתו האפלה שנהגתה במחשכים לחתום על הסכם בינלאומי מבלי לקבל את אישור שרי הממשלה. נתניהו מתחיל להתנהג כרודן, ואם ימשיך כך אני קורא לאזרחי ישראל לבלום אותו בכל הכוח, אך מבלי להורגו חלילה. די לנו בראש ממשלה שנרצח בגלל הסתה של זה שבא אחריו.

ההסכם עצמו הינו גרוע ביותר. אינני מאמין שהיו מצליחים להוציא מכאן 16 אלף מסתננים בתוך חמש שנים אל מערב אירופה ואמריקה הצפונית. ובכלל, מדוע לנו להסתכסך עם אומות אחרות? למה שנרצה כי עמים אחרים ישנאו אותנו עוד יותר בגלל שאנו זורקים אצלם את מה שאיננו רוצים אצלנו? אני גם בטוח לחלוטין שתחת ההסכם הזה אי אפשר להוציא את המסתננים משכונות מצוקה בת"א. מן העת שנעניק לנותרים פה זכויות מסוימות לא נוכל עוד להגביל את תנועתם. ומי שמצפה כי הקיבוצים של עדות אשכנז יקבלו אותם בזרועות פתוחות מוזמן לבקר שם ולבדוק כמה תימנים נקלטו כחברים בשורותיהם. כמו כן, באתי לעולם בבית החולים ליולדות בקריה וגדלתי בתל-אביב מיומי הראשון. ואני טוען שאין סיכוי שהצפונבונים ישנו את עורם. דבריהם שייקחו אליהם מסתננים לפני גירוש הם שטויות במיץ עגבניות לבנות. הרי רואה אני כיצד הם מתייחסים לסקנדינביות בהירות שיער וכיצד לזרים כהים. זוהי גזענות לשמה.

ואי אפשר שלא להתפלא על ראש ממשלתנו. מה הוא חשב לעצמו שיקרה בעתיד? נניח שיצליחו להוציא מכאן 16 אלף מסתננים, הרי 22 אלף האחרים שיקבלו זכויות בארץ הזאת יהיו זכאים לאיחוד משפחות. במקום 16 אלף שנוציא, נכניס הנה 160 אלף מכוח החוק. כך בג"ץ יכריע על פי החוק. בג"ץ אינו קובע את החוקים. הכנסת היא שמחוקקת אותם. ימצאו נא דרך משפטית נבחרינו המשכילים שבה אפשר יהיה לגרש מכאן את כל האריתריאים שאינם זכאים למעמד פליט. את הסודנים מוטב שישאירו. אין לנו תקווה בספורט העולמי מבלעדיהם. אני קורא לאזרח אותם באופן מלא.

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: