רני רהב והשמפניה הוורודה: שיחה שהיתה לי עם האיש בטוויטר

27/01/2018 ב- 16:48 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על רני רהב והשמפניה הוורודה: שיחה שהיתה לי עם האיש בטוויטר

ב-9 במאי 2013 שאלתי רטורית את עוקביי: איפה קונסול הכבוד של איי סיישל שיכנה את יעל אנדורן "רעה, רעה, רעה"?

יעל אנדורן שימשה אז מנכ"לית משרד האוצר.

Buzz Lightyear תיקן אותי: רני רהב הוא קונסול הכבוד של איי מרשל. במקרה יצא לי להיות בטקס שנערך לכבודו במשרד החוץ באותו יום. שרי אריסון השאירה שמפניה.

עניתי לו: אכן, איי מרשל. מיץ תפוזים כבר אין?

Buzz Lightyear הגיב: אריסון באה לטקס המינוי שלו שנערך במשרד החוץ עם שני בקבוקי שמפניה יוקרתיים שנשארו כי אף אחד לא פתח אותם.

ואני שאלתיו: יש לך קצה חוט כיצד זכה לקבל את המינוי השערורייתי הזה?

כאן רני רהב התערב: סליחה שנשיא המדינה ונשיא איי מרשל לא קיבל רשותך למינוי! חצוף, אני עושה תפקיד בהתנדבות! ולך יש מה לומר!

היו לי עוד כמה היתקלויות הומוריסטיות עם האיש, ותמיד היה זה שפנה אליי, תמיד נרגן וכועס, תמיד מגונן בחירוף נפש על עצמו או על דמות ציבורית שהטיל עליה את חסותו. אני מניח שלא חיבב אותי, אך אין לדעת.

השיחה על אודות השמפניה נחקקה בזיכרוני. ויום אחד דווח כי המיליארדר ארנון מילצ'ן מביא לשרה נתניהו שמפניות יוקרתיות, ומיד נזכרתי בשמפניות שהביאה המיליארדרית שרי אריסון. רני רהב קיבל ממנה משכורת עבור שירותיו או איך שקוראים לזה. ובנימין נתניהו קיבל משכורת מארנון מילצ'ן. מילצ'ן הפעיל "ראש ממשלה מכהן" כדי להשיג לעצמו טובות הנאה באמריקה, על פי החשד.

ובחודש האחרון, בעקבות פרסום באתר 'הארץ', נזכרתי שוב במינוי השערורייתי של האיש לקונסול כבוד של איים כלשהם, שאיש טרם שמע עליהם ועדיין לא התברר אם קיימים הם בכלל על פני כדור הארץ. הרי אמר לי האיש במפורש: אני עושה תפקיד בהתנדבות!

אמנם, אינני מומחה למשפט עירוני, אולם חניה בת"א השמורה רק לו ובחינם, שהוא זוכה לה מתוקף תפקידו כקונסול כבוד, אשר אף אחד אינו יודע מה זה אומר בעצם, נראית בעיניי כמתנת הנאה שלא מקבלים מתנדבים במגן דוד אדום, למשל.

קונסול הכבוד שאינו רואה את הדבשת של עצמו בשיחה עם החצוף.

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: