בואו נעמיס את המאבטח למועדון חשפנות

09/01/2018 ב- 14:57 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על בואו נעמיס את המאבטח למועדון חשפנות

בצעירותי התגוררתי לפרקים בריו זה ז'ניירו, ועד היום אינני יודע לדייק ולומר האם במועדונים שרקדתי על רצפתם העקומה היו גם מופעי מין פומביים או שהתלהטו יצריהם של הבליינים. מכל מקום, מעולם לא ביקרתי במועדון חשפנות. לדעתי, חשפנית המתנועעת על הבמה היא מן המראות הדוחים ביותר עלי אדמות, ומכיוון שהמחזה המתועב נפוץ בסרטים אמריקניים, מפסיק אני לצפות בהם באותו שבריר שניה שדמותה מופיעה על המרקע.

מה שיפה בעיניי הוא היחס בברזיל לנערות שמוכרות את גופן. הגעתי לעיירות נידחות ולעיתים רחוקות נלקחתי בסופי השבוע לפגוש אותן בחדרי הקבלה של מוטלים בקצה היישוב. משונה, אך לא היה לרעיי משהו אחר לעשות כדי להעביר את הזמן. ישבנו עימן, ולא יותר מכך, וצחקנו יחדיו על פוליטיקה מקומית או על נאפופי תושבים מיוחסים. איש לא ביזה את הנערות. הן שמחו לדבר עימנו. גם פגשנו אותן כמה פעמים בהליכתן התמימה ברחוב, או בעבודתן הבלתי רווחית בחנות נעליים כלשהי. היינו נחמדים אליהן תמיד, והן היו כה סימפטיות. אכן, העיסוק מן הצד לא השתלם להן מן הסיבה ההזויה שהיו מוותרות לעיתים על גביית שכרן. כפי שניתן לנחש, אף פעם לא שילמתי תמורת הנאה מינית, ולא הייתי איתן ולא בקרב אחרות, אולם אף אחת מהן לא עוררה בי סלידה. לעומתן, חשפניות גורמות לי לשאט נפש. העבודה שלהן מגעילה אותי. היא פומבית מדי. אין מדובר בנערה ולקוח שמסתגרים בחדרי חדרים. כאן, עסקינן בבהמיות זכרית שנשים שלא בעל כורחן משתפות עימה פעולה.

מהי השפעתו של אלכוהול על פטפוטי צעירים, לא אוכל לברר עם עצמי. אני לא שותה את זה. אולם, ביליתי במחיצת בחורים שנעשו שתויים ולא שמעתי אותם מדברים כך אף פעם. לא ישראלים דיברו כך. לא ברזילאים דיברו כך. לא סקנדינבים דיברו כך. פרי הבאושים של שרה וחבריו מדברים כך, ואני מניח שמפי אחרים למדו לדבר בצורה הזו. אני משער שזו תופעה שכיחה, אפילו אם טרם נתקלתי בה. וזוהי סוג הפרחחיות המבחיל ביותר!

מי שמדבר על מלצרית כמישהי שיש להעמיס אותה, על אהובה לשעבר שכדאי לסרסר בגופה – הוא פרחח. אם טיפוסים עצבניים היו שומעים את פרי הבאושים של שרה מדבר בנוכחותם, הם היו משתיקים אותו, ואם המאבטח היה מתערב לטובתו, אולי היה מצטער על כך. פרי הבאושים של שרה היה מציב את המאבטח בסיטואציה שאסור לו להיות בה. אם נשתכח, אנו דנים במועדון חשפנות מאוס ולא בבילוי מענג באופרה. תגרת ידיים עלולה להתפתח שם בכל רגע. אחד זורק מילה, אחר אומר משהו לא במקום, וההשתוללות מתחילה.

אני לא אקבע אם פרי הבאושים של שרה זקוק לאבטחה צמודה. אם הגורמים המוסמכים סבורים כן, אני אחריש. אולם, עקרון היסוד של אבטחת אישיות הוא למנוע מן המאובטח להגיע למקום שמסכן אותו ואת מאבטחיו. הכשל הוא קודם כל של האבטחה סביב הפרחח הזה. המצקצקים בלשונם מדברים פתאום על כך שפרי הבאושים סחב את המאבטח למועדון הבזוי בעל כורחו; שהסוגיה המטרידה היא שהמאבטח האומלל אולי לא רצה להיות שם, שיתכן כי הרגיש שלא בנוח באווירה המושחתת. אך לא זוהי הבעיה. אסור היה למאבטח להסכים להגיע לשם, וההחלטה מצויה בסמכותו. אז מה שווה כל האבטחה היקרה הזו, ואינספור הפטפוטים על אודותיה בעד ובנגד, אם היא אינה מיושמת כהלכה? על הכשל הזה אין מדברים.

נדמה לי שהיה זה ח"כ דוד ביטן שניבא בשחוק: ביבי יהיה לנצח ראש ממשלה ויאיר יחליף אותו. ההתפתחות הזו סבירה בעיניי. אלה שהולכות להופעות של אייל גולן עשויות להצביע עבורו. החברה הישראלית רקובה משורשיה. אל תצפו באמת שילדים בריאים בנפשם יגדלו מהם. למזלו הרב, לפרי הבאושים יש אמא שהיא פסיכולוגית ילדים. לא לכולנו יש אמא כזאת, למרבה הצער.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.