מדוע ילדו השבדיות צאצאים לנאצים המובסים?

21/02/2016 ב- 15:10 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על מדוע ילדו השבדיות צאצאים לנאצים המובסים?
תגים: ,

משנכבשה צרפת במלחמת העולם ה-2 סיפקה נוכחותם של הרבה חיילים גרמניים הזדמנות לנשים מקומיות למרוד: נשים שנתקעו בנישואים כושלים או במשפחות בורגניות דכאניות, רווקות מזדקנות שאיבדו את סיכוייהן להינשא, או סתם נשים מכל המעמדות שהשתוקקו להשתחרר, אפילו זמנית, מאילוציה הכובלים של חברה פטריארכאלית שמרנית. העובדה שקשרים מיניים עם חיילי האויב הניבו להן גם הטבות חומריות, ובדרך כלל אפשרו להן לקיים רמת חיים גבוהה יותר משל אחרים, רק עשתה את הנקמה מתוקה יותר. והצרפתים נקמו בהן בחזרה. נשים רבות בצרפת חבשו מטפחות להסתיר ראש שגולח לא מכבר, עדות לעונש שהוטל על אלה שלקחו לעצמן מאהבים גרמניים. וגם אחרי המלחמה נמשכה הנקמה. אזרחים לא קנו מצרכי מזון בחנות מסוימת, כי כולם ידעו שהמשפחה שהחנות בבעלותה לא התנהגה כשורה בזמן המלחמה, או שהבת התרועעה עם האויב.

אולם, אין איש היודע להסביר מה מצאה עלמה שבדית בנאצי משנסתיימה מלחמת העולם ה-2. חצי מיליון חיילים גרמניים שהו בנורבגיה כל ימי המלחמה, ומשהובסה ארצם התפנו לשבדיה הניטראלית – זו שדוחה מעליה מדי צבא. הגבר הגרמני אינו בלונדיני יותר מהשבדי, לא חזק יותר ממנו מבחינה פיסית, וגם לא השתייך למחנה המנצחים. הוא היה במפסידים. ובכל זאת זכה בליבה של הנערה השבדית. כמובן, איש מן האזרחים השבדיים לא מצא לנכון להחרים מרכול בבעלות בני תערובת כאלה. אין אלא להעלות על הדעת כי מה שמשך מאד אינספור שבדיות לגברים גרמניים היתה גזענותם כלפי השמיים – יהודים אז וערבים כיום. האידיאולוגיה שלהם  קסמה לילדות הפרחים השבדיות.

ציבור נטול זיכרון מדמה לעצמו כי האיבה שרוחשים הגרמנים כלפי המהגרים המוסלמים היא חדשה וצצה על רקע גל הפליטים ההמוני שהגיע לשערי אירופה בקיץ שעבר. אין לו מושג כי זו מוטמעת בנפשם. הלמוט שמידט, נכד ליהודי ולשלושה גרמנים, הוכיח שחוקי הגזע שגו לגביו. הוא היה נאצי נלהב במלחמה הארורה. שלושה עשורים לאחריה נבחר לכהן כקנצלר גרמניה המערבית ויחסו כלפי ישראל היה מרושע במיוחד. במשך שמונה שנות כהונתו מיאן לבקר בארץ הקודש והביע דעתו העיקשת שזו מולדת הפלשתינים. ברם, גם מוסלמים לא אהב בכלל, אלא שיהודים שנא יותר. בשנת 1982 אף הכריז כי כל עוד הוא נמצא בכס השלטון, לא ייכנס אף טורקי נוסף לגרמניה המערבית.

בשנת 2009 הסביר הפוליטיקאי הגרמני תילו סרצין, ממפלגתו של שמידט, שמהגרים מארצות האסלאם אין להם שום רצון להשתלב בחברה הגרמנית; שהם דוחים את תרבותו של העם הגרמני המארח אותם; שהם סובלים מעצלות השכלתית ויש להם נטייה להיתמך על ידי שירותי הסעד של המדינה יותר מקבוצות אתניות אחרות; ששיעור הילודה שלהם גבוה במיוחד, ועוד יותר רב הוא שיעור מעורבותם בפשיעה הפלילית. זהו אותו גרמני שגרס כי לכל היהודים יש גן מסוים משותף שגורם להם להיות שונים מאנשים אחרים.

בשנת 2011 התבטא הנס פטר פרידריך, שר הפנים בממשלתה של מרקל, שהאסלאם אינו חלק מגרמניה ומעולם לא היה, שזו עובדה היסטורית ואי אפשר להתווכח לגביה. בשנת 2015 כבר לא היה שר, אך המשיך לתקוף את מדיניות ההגירה של מרקל, והגדירה כטעות פוליטית חסרת תקדים אשר תהיה לה השלכות הרסניות ארוכות-טווח. לדעתו, גרמניה איבדה שליטה על מדיניותה. הוא ואחרים אינם היחידים שפתחו את סגור ליבם בחדווה. כמותם עוד היו רבים. חלקם מדברים בנימוס, חלקם מתבטאים בגסות. אך לכולם אותה הדעה.

אנגלה מרקל היא יוצאת הדופן. פיה וליבה שווים. אבל היא חפצת חיים פוליטיים. בשורות מפלגתה מחריפה המרידה, ומועמדי המפלגה בבחירות המקומיות הקרובות מציגים עמדות מנוגדות לקנצלרית. גם צעירי המפלגה מתארגנים למחאה נגד מדיניותה. ולנוכח חששה האמיתי מפני משבר קואליציוני, ועל רקע הביקורת הציבורית הגוברת ביחס למדיניות הפתיחות שלה כלפי הגירה מוסלמית, היא נאלצת לסגת מעמדתה ההומאנית. בניגוד להצהרות קודמות שלה, כשסיפרה לאזרחי ארצה שמוטל עליהם להבין כי המהגרים יישארו וישנו את פני ארצם בעתיד, כעת היא מבהירה: אנשים שהגיעו מסוריה ומעיראק לגרמניה צריכים לדעת כי יוחזרו לארצותיהן כשהמלחמה שם תסתיים. הם קיבלו אישור שהיה זמני ולא יתאפשר להם להישאר לאורך זמן בשטחה.

לפוליטיקאית פראוקה פטרי אין סבלנות עד שישרור שלום במזרח התיכון. היא דורשת כבר מעתה לירות ברובים בכל מהגר מוסלמי שינסה להיכנס לגרמניה. לדבריה, רק כך תצליח המשטרה הגרמנית לאכוף ביתר יעילות ניסיונות חדירה בלתי חוקיים. אך בינתיים חיים מיליוני מוסלמים בגרמניה, ואליהם כבר הצטרפו מיליון פליטים ערביים בשנה החולפת. ההמון הגרמני אינו מסתפק במניעת חדירת מוסלמים נוספים למולדתו. בסקסוניה תקף אספסוף זועם אוטובוס עמוס במהגרים מוסלמים וצרח "אנחנו העם! לכו הביתה!" ובפנים ישבו נשים וילדים ובכו בכי תמרורים על מר גורלם. רק אחרי ארבע שעות הצליחה המשטרה לחלץ את האוטובוס מן המצור. גם שני מרכזי קליטת מהגרים הותקפו בסקסוניה. בפעם אחת באמצעות בקבוקי גז מאולתרים, ובפעם שניה באמצעות הצתה – כאשר כולם סביב מריעים. זו אותה סקסוניה שהטילה את מס הגוף על בקר ויהודים, הרבה לפני שהסיעו בכוח יהודים בקרונות בקר לתאי הגזים ושרפו את גופותיהם.

והשבדים, גזענים באותה המידה כמו הגרמנים, לא מהססים להכות פליטים מוסלמים. מאות מהם, רעולי פנים, כבר תקפו כל עובר אורח בעל חזות זרה באזור תחנת הרכבת המרכזית של שטוקהולם. המותקפים אינם אלא מאתיים ילדי רחוב שהגיעו לבירת שבדיה ממרוקו. הם נמלטו מפתרונות דיור שהוענקו להם ומעדיפים לחיות ברחובות. מאז מסרבים לקבל עזרה מהרשויות המקומיות, ולמעשה השתלטו על התחנה המרכזית ומשוטטים בה ביום ובלילה. הממשלה השבדית דורשת מהעוברים ושבים לא לתת להם נדבות, ובלית ברירה נאלצים הם לגנוב למחייתם ותוקפים אנשי ביטחון שמפריעים להם במלאכתם זו. אין להתפלא שאזלת היד של משטרת שבדיה מוציאה את השד הגזעני מהבלונדים. ולא ברור בכלל מדוע כל מבקשי המקלט המוסלמים מתעקשים להגיע דווקא לשתי המדינות ששיעור הנאצים בהן הוא כה רב: גרמניה ושבדיה.

ראו גם:

כיצד קרה שמאות גרמניות הותקפו מינית בבת אחת?
יוזמה שבדית חדשה: לימודי חינם שסכין נועדה לבצוע לחם ולקלף קליפת פרי

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: