טוקבק שלא נשלח: האם ניתן להמית רעיון?

01/02/2016 ב- 06:42 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על טוקבק שלא נשלח: האם ניתן להמית רעיון?

עשרים אלף ז'אקים נהרגו באכזריות בקיץ 1358 ויחד עימם גווע לחלוטין מרד הז'אקרי שפרץ כמה שבועות לפני כן בצפון צרפת. ביום שישי ה-13 באוקטובר 1307 נעצרו כל הטמפלרים בהוראת מלך צרפת. אחרי שהוצאו להורג נותרו רק סיפורי המעשה ממסדר האבירים שקם מאתיים שנה קודם לכן. בשנת 1320 דיכא עד היסוד אלפונסו בנו של מלך אראגון את מסע הצלב של הרועים, שנתפש כמרידה נגד המלכות הצרפתית. הפלגלנטים שהלקו עצמם כדי שהנצרות תתרפא מן המגיפה השחורה חוסלו כליל בשנת 1357 אחרי שפיליפ ה-5 הכריז כי דינם הוא מוות. כת הלולרדים שהקים המטיף הנוצרי ג'ון ויקליף בשנת 1370 נרדפה עד חורמה על ידי הכנסייה ונעלמה. בשנת 1229 הצליח מסע הצלב האלביגנזי לעקור מן השורש בצרפת את המינות הקתרית.

אותם שמאלנים שזעקו כי יחד עם רבין נרצחה גם הדמוקרטיה, טוענים בימינו בלהט שאי אפשר לחסל את הג'יהאד של האסלאמים על ידי הרג פאנאטים, כי הוא רעיון! הלו שם, האם דמוקרטיה אינה רעיון?

לא יצלח כל ניסיון להסביר לשמאלן התורן את הסתירה בעמדותיו. שגרו סקאדים לאוויר, ריקדו על הגגות, והוא יתעקש לדברר את הניגוד הזה שבפיו. ממה הוא נובע? כמובן, כל דבר אצלו מותנה באידיאולוגיה. אף פעם לא מעוגן במציאות ההיסטורית.

מחבלים מוסלמים יש להרוג בלי רחמים בטרם נכנעו אפילו לא הצליחו לפגוע באיש. אחרת אולי יצליחו בפעם הבאה, כשגלעד שליט כלשהו ישבור שוב שמירה. יש להרוג בהם לפני שירצו לרצוח אותנו מחדש. לבער את הנגע מתוכם כדי שמי שיישאר מהם בחיים הוא אחד שחפץ לחיות בשלום. מרימים הם סינר לבן – לנצור אש. אסור לרצוח אותם. ואם אזרחים פוגשים מחבל חסר הכרה, תחת שינתצו צלעותיו בבעיטות, שיתרחקו ממנו וירחיקו אחרים עד שיגיעו כוחות הביטחון.

אם מישהו מסוגל להגות שיטה פחות קטלנית כדי למנוע את ביתור העוברים ברחם אימותיהן בגזרת חברון – שירים את ידו. העיר אשר בה הומלך דוד כבר מצויה ברובה בשליטת הפלשתינים. הם חיים בריבונותם. כל מה שהטרוריסט מתאווה אליו הוא לשפוך את הדם ושיהללו את שמו בתפילות יום השישי במסגדים. לתוכניותיו הרצחניות אין שום קשר לשאיפות הלגיטימיות להקים מדינה פלשתינית בצד ישראל. אין מדובר בתסכול לאומי, אלא בתסכול אישי של המפגע הבודד. התווכח עם אבא שלו ויוצא החוצה עם סכין. זו דרכו להראות לאנשי החמולה על אפם וחמתם שיש לו ערך רב יותר משהם חושבים. מחפש הוא אהדה מן הרחוב כאילו שיש לה ערך באמת. על מנת לזכות בתהילת חינם ינצל תרבות שמקדשת רצח. כמו עיוורים יכתתו רגליהם אלמונים לסוכת האבלים אחרי שימות מפצעי ירי. מחר יחליף אותו מחבל חדש.

שרה, רבקה ולאה זועקות מקברותיהן כל הלילות אל בניהן ובנותיהן שהצביעו עבור הליכוד ובחרו בביבי שהפקיר עצמותיהן למחבלים של ערפאת, ובמקומו השתלט שם עכשיו חמאס. ביום תחיית המתים, כאשר שרה אימנו תצחק מרוב דמע ואושר, יבוא מחבל ערבי וימית אותה שנית. הקליע הוא פלשתיני, היד שמסרה לו את הרובה היא של נתניהו. מי נתן להם רובים בחברון? אי אפשר לעקם ההיסטוריה. רבין נתן לפלשתינים ז'יטונים ביריחו. ביבי מסר רובים לחברונים. לא תצליחו לעקמם. הם יורים והורגים.

אחרי שרבנים מהציונות הדתית שלחו לרצוח את רבין באמצעות פולסא דנורא, העלילו עליו עלילה שרצח את עצמו כי אבישג השונמית בגדה בו עם דוד המלך או משהו כזה. יתכן גם שבדו סיפור אחר. כל יום נולדת קונספירציה משיחית. במקום לנהל דיאלוג ענייני המושתת על רציונליות בחר הימין הקיצוני להדליק נרות שחורים ולקרוא לביאת השטן. זו ארצנו, קרא לה פייגלין.

מדוע לא קם קול זעקה בציבור הדתי-לאומי על אוזלת היד של ממשלת הימין במיגור הטרור? מפכ"ל המשטרה, ראש שב"כ וראש המוסד יצאו מקהילה זו. עודם משתייכים אליה, והמתנחלים שאוחזים במושכות השלטון ממשיכים להאשים שמאלנים. עסקינן בציבור מצביעים שמשתטח על קברי אבות למען ישועה ומאמין בכוחו של השטן. אלה אינם אנשים רציונליים. אם היתה מכהנת ממשלת שמאל בימינו, הכבישים היו חסומים ברבבות מפגינים הלומי טירוף. מתי ישתטחו על קברו של רבין ויבקשו מחילה מאלוהיהם על הדו-פרצופיות שלהם.

עם זאת, צדק ראש הממשלה נתניהו כששלח את שרת החוץ השבדית לבדוק כיצד נוהגת צרפת, ערש מצוות שוויון הזכויות. קראה לנו כמעט רוצחים. דורשת לחקור מדוע כל מחבל חייב להיהרג. שתברר אצל הצרפתים. לאורך ההיסטוריה שלהם הוכיחו פעם אחר פעם שניתן להמית רעיון. כפי שהורגים הללו מחבלים מוסלמים בכל הזדמנות שנקרית להם כדי לקטול את רעיון הג'יהאד, כך חייבים גם היהודים לנהוג.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.