יוזמה שבדית חדשה: לימודי חינם שסכין נועדה לבצוע לחם ולקלף קליפת פרי

27/01/2016 ב- 05:34 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על יוזמה שבדית חדשה: לימודי חינם שסכין נועדה לבצוע לחם ולקלף קליפת פרי
תגים: , ,

דעתי אינה מתנפנפת ברוח. בכובד ראש הגיתיה. משבר הפליטים שפוקד את אירופה מזה כשנה יכול היה להימנע בקלות אם נשיא ארה"ב היה מורה למטוסי הצי השישי להרעיש את הבונקר של בשאר אל-אסד יומם ולילה, עד שהיה מגיע קיצו. אובמה ייזכר לדורות כרוזוולט של הסורים, שכקודמו אשר נמנע מלהפציץ את אושוויץ, כך הלז לא סיכל את הטבח המתמשך של הרודן האכזר בעמו. בינתיים מתעורר הנשיא סורי מדי בוקר וצוחק על כולם. חדשות רעות המגיעות מאירופה הן הבשורות הכי טובות שרוצה הוא לשמוע.

אתר האינטרנט של העיתון הגרמני 'דר שפיגל' חסם בפני קוראיו את האפשרות להגיב לדיווחים על משבר המהגרים המוסלמים במדינה. בהודעה קצרה שפרסם נאמר כי לאור ריבוי הטוקבקים מלאי השנאה לא היתה לו ברירה. הגרמנים רושמים את מה שבליבם, שיודעים הם כי הפשיעה בקרב מוסלמים אין לה שום קשר לדאעש ולטרור, אלא לתרבות הערבית בה גדלו העבריינים שמאדירה, מהללת ומשבחת מעשי רצח בנוצרים ואונס של ילדות.

בינתיים הולך ומתברר כי בערב השנה האזרחית החדשה נאנסו והותקפו אלפי גרמניות בהירות-עור בערים רבות במדינה. המוסלמים לא הסתפקו רק במאות, כפי שדווח בתחילה. והקנצלרית אנגלה מרקל כבר מצויה בהתקפת אמוק חמורה, שוכחת לגמרי את כללי התקינות הפוליטית, ומאשימה בריש גלי את הפליטים המוסלמים בהפצת רעיונות אנטישמיים בגרמניה.

בדנמרק הגובלת בגרמניה מצפון, נערכים לקבלת פנים מיוחדת לתוניסאי שהסתנן מתוכה לשבדיה ועומד להיות מגורש בחזרה אליה. הנבל בעט באשה שבדית בשטוקהולם לנגד עיני ילדיה וירק לה בפרצופה. מדוע עשה זאת? מפני שנאבקה בו בתחנת רכבת כדי שלא יצליח לגנוב תיק ממבוגרת אחת. אתמול התקין הפרלמנט הדני חוק מיוחד כדי שיהא מותר להחרים חפצי רכוש ודברי ערך מפליטים מוסלמים חדשים, וחוק נוסף שימנע באופן כללי איחוד משפחות בין פליטים מוסלמים בממלכה לקרוביהם בארצות ערב. הציבור הדני אינו מרוצה מכל צעדי הממשלה ודורש גם שמכספי הפליטים תממן דנמרק את המודעות היומיות בעיתונות הערבית שקוראת להם לא להגיע אליה. כיום ממומנת רכישת המודעות מכספי האזרח הדני.

בשבדיה המצב חמור בהרבה. אנשים מחוץ לסקנדינביה נוטים לבלבל בינה לבין נורבגיה. אכן, מרובים בהן הבלונדינים, אבל אין מדובר בסינים. יש הבדלים ניכרים בין שתי הממלכות הגובלות זו בצד זו. אחת היא האומה העשירה בתבל, והשנייה עדיין חיה על שאריות הרווחים מהעסקאות שעשתה עם הנאצים, מהמחצבים שמכרו לגרמנים. אך אלה הולכים ואוזלים ובקרוב תיגמר החגיגה. מלכתחילה היה ברור לכל בר-דעת כי לשבדיה אין את המשאבים הכספיים הנחוצים לקליטת 160 אלף מוסלמים שחדרו לתחומה בשנה הקודמת. ובזמן ששרת החוץ השבדית מסתבכת בפלילים על רקע שחיתות אישית, ומסיחה את דעת הקהל ממנה תוך האשמת ישראל בירי בלתי מכוון לעבר פלשתינים, נודע כי משטרת שבדיה הסתירה מהציבור תקיפות מיניות בשבדיות אתניות. הן בוצעו על ידי מהגרים מוסלמים בפסטיבל חגיגי שנערך במדינה. כולן היו נערות.

ועל כך יש להוסיף את הרצח המזעזע שהתרחש שלשום, כשפליט בן 15 ביתר בטנה של צעירה משבדיה בסכינו, בדיוק בשיטה שנהוגה אצל הנוער הפלשתיני בראותו יהודיה הרה. ממש אותה השיטה! רצח אותה בלי קשר לשטחים הכבושים בגדה המערבית. חתך אותה כיוון שגדל בתרבות של אלימות המקדשת אונס ורצח. שלולית דם ענקית היתה במקום. ראש ממשלת שבדיה שהוזעק לשם אמר: "זהו פשע נורא". למגינת לבו, מפלגתו צוללת בסקרי דעת הקהל. העם השבדי כבר רוצה להיפטר מהממשלה האנטישמית ששולטת בארצו וממיטה חרפה על רוב אזרחיה ההגונים. אכן, בועת "זכויות האדם" מתפוצצת לשבדים בפרצוף. כמו אותה יריקה של הפליט התוניסאי.

ראו גם:

כיצד קרה שמאות גרמניות הותקפו מינית בבת אחת?
מדוע ילדו השבדיות צאצאים לנאצים המובסים?

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: