מיהן המדאמות אל הנשוי המשועמם

12/01/2016 ב- 06:43 | פורסם בדברים מעניינים יש בעולם | סגור לתגובות על מיהן המדאמות אל הנשוי המשועמם

לפני למעלה משנה הצעתי לידיד נשוי להתחדש במיקרו-בלוג כדי לשחרר את עצביו המתוחים. בשבוע שעבר בדקתי ומצאתי כי העדכון האחרון שלו נרשם ביוני 2015. פניתי אליו לשאול לשלומו ובשיחה שהתגלגלה בינינו סיפר על חוויותיו, והן מעניינות אותי מפני שאני נמנעתי מהן מתוך בחירה להישאר אלמוני, ואיני יכול לדעת עליהן אלמלא מדווח לי.

הראשונה היתה מבאר שבע, מזוהה בשמה ובתמונתה. היא סיפרה לכל עוקביה שהיא נוסעת לאחותה ברמת גן ומיוזמתו דיאם לה והציע שיפגוש אותה. היא הסכימה ותיאמה זאת עם האחות. משום מה, היה בטוח לגמרי כי מדובר באיזושהי אחות מבוגרת ממנה. היתה בת עשרים וקושי. ישב שם יותר משעה, כשהבאר-שבעית תקועה בפקקים. נמאס לו והלך משם. היא לא כעסה. אחר כך לא ניסו עוד להיפגש.

השנייה היתה גרושה עם בת קטנה שהצהירה על היותה דתייה לשעבר. היתה מזוהה בשמה אבל לא בתמונתה. אחרי ימים ולילות שהחליפו ביניהם דיאמים דיברו בטלפון עוד תקופה ארוכה. נשמעה לו בחורה נחמדה מאד. לבסוף החליטו להיפגש. ציפה הוא לדתייה לשעבר, והיא באה עם לבוש בסגנון אחר, בלשון המעטה. נדרש לו זמן להתאפס. גם במציאות היתה נחמדה אליו ואף נראתה טוב מאד, אך כעבור זמן לא רב טלפנה הבייבסיטרית ולא היתה בידה ברירה אלא לחזור אל ביתה. כמובן, התחשב בה. הוא היה עד לנסיבות. אחרי חצי שעה טלפן כדי לוודא שהמצב שם בסדר. היא ענתה בחיוב ורצתה לשוב ולהיפגש עימו באותו המקום בשעה אחרי כן. קבעו ביניהם שיחכה לה. אבל בדרך למקום נמלך בדעתו, לא נסע לשם וגם לא הודיע. זה לא היה נאה מצידו. זו היתה הפגנת יחס מעליב כלפיה. בלילה ההוא חסמה אותו מחשבונה. התנהגותה מובנת מאליה. בכל זאת כעס. אפילו לא בדקה האם הוא חי. לא ביררה בכלל מה קורה איתו.

השלישית היתה כותבת תחת כינוי ובלי תמונתה. אחרי אינספור דיאמים מסרה לו את שמה. סיפרה שהיא נשואה ושניהם בחרו להמשיך את הקשר דרך פייסבוק. שם התבהר לו כיצד היא נראית וביקש להתראות עימה. היא הסכימה רק אחרי שהוציאה לו מהראש כי לא יקרה ביניהם דבר. כשהגיע עם הכנה נפשית לפגישת היכרות סתמית, מצא שהיתה זו אשה איכותית מן המעלה הראשונה. מן הרגע הראשון לא נשא חן בעיניה. הם טיילו וישבו כשעתיים. זו לא היתה המדאמת. זו שפגש היתה נראית אחרת לגמרי וגם יפה הרבה יותר. והתברר לו שהגיעה לפגישה עיוורת, עבור עצמה או בשליחות המדאמת. לאחר שהלכו כל אחד לדרכו, דיאם למתכתבת המקורית שהתעקשה כי זו היא אשר בילתה עימו, אולם לא ענתה לשאלותיו על השיחה שלכאורה התקיימה ביניהם עד לפני זמן קצר. כשתפשה שהוא זועם מחקה את הפרופיל שלה לצמיתות מן הרשת החברתית.

שמע, הוא אומר לי בכנות, אחרי המקרה האחרון נבהלתי! אחת כזאת תוכל לסבך את חיי. היא יודעת את פרטיי האישיים. אני לא יודע עליה דבר. הגיעה עם מונית אחת ונעלמה עם מונית אחרת. חייתי בחרדה במשך שבועות שיום אחד תטלפן לאשתי ותספר לה עליי.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.