כיצד קרה שמאות גרמניות הותקפו מינית בבת אחת?

10/01/2016 ב- 10:19 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על כיצד קרה שמאות גרמניות הותקפו מינית בבת אחת?
תגים: , ,

בליל ראש השנה האזרחית – כך דווח למשטרה בקלן, בהמבורג ובשטוטגרט – התקיפו אלפי מהגרים בו זמנית ובשלהוב יצרים מאות בהירות-עור ברחובות הערים. זו היתה מתקפה משולבת, ברוטאלית וחסרת מעצורים על גופה של האשה. איש לא נחלץ לעזרתן או לא הצליח. כמה מהן העידו כי נאנסו. רובן סיפרו שעורן נרמס בנגיעות בלתי פוסקות. איבריהן האינטימיים היו לפומביים כשנתלשו מעליהן הבגדים בכוח רב. אחת אחר השנייה, בטור ארוך של בכי קורע לב, הגידה שהתוקפים היו בעלי חזות מזרח תיכונית או אפריקנית. מישהי סיפרה שיד מלוכלכת החדירה מתחת למלבושיה חזיז. לא היתה לה ברירה והיתה חייבת להשיל חולצתה. הצטרפה ידו השנייה וחפנה את מערומיה. הן לא היו לבדן. כולן באו לחגוג בחבורות כנהוג בליל שכזה. המהגרים לא נרתעו מהכמות. הם פעלו בלהקות מתואמות כדי ללכוד את הצעירות כך שלא תוכלנה לנוס. ולא עזבו אותן עד שביצעו בהן את זממם. נפשן של הגרמניות הללו שחוו בקבוצה תקיפה מינית קבוצתית כבר לא תירפא לעולם.

אמצעי התקשורת הגרמניים והרשויות במדינה ניסו להסתיר את ההתרחשויות ההמוניות כדי שתימנענה פעולות תגמול נגד זרים. בבוקר יומו הראשון של ינואר פרסמה משטרת קלן הודעה שגרתית, אשר בה מסרה כי חגיגות ליל השנה החדשה הסתיימו בשלום ולא נרשמו בהן מקרים חריגים. אולם, אחרי שנשמעה זעקת האזרחים וארגוני נשים יצאו להפגין, פרסמה המשטרה לציבור את הדו"ח האמיתי שלה: "השוטרים שהיו בשטח לא הצליחו להשיג שליטה על כל התקיפות שאירעו באותו הזמן, והיו רבות מדי משניתן היה להשתלט על כולן. הנשים שהותקפו התקשו להימלט מתוקפיהן או להתרחק משם באופן שקשה לתאר". אנגלה מרקל, שהיתה עסוקה כל הקיץ בצילומי סלפי עם מיליון מהגרים, הביעה תדהמה בעקבות האירועים החמורים. הצהירה שהיא מזועזעת. הקנצלרית היא שהתירה כניסתם לגרמניה. היא מחויבת להיות אחראית לסדר במדינה ולביטחון האזרחים ומעלה באמון העצום שנתנו בה. הטלוויזיה הגרמנית ששידרה את דבריה הביעה צער על ההשתקה. אחרי כל זאת לא נותרה שום ברירה מלבד הדחה מיידית של מפקדי המשטרה, וכך אכן אירע.

אותם הסיפורים על זרים שאונסים מכל הבא ליד שמענו כבר מאוסלו והחרשנו אוזניים. גזענות, כינינו אותם. סירבנו להאמין, עד שבא הטבח באי אוטויה. הבעיה הראשית שכרוכה בהגירה מארצות האסלאם ומהתרבויות שמדרום לסהרה איננה הטרור בכלל, אלא היחס הנבזי כלפי נשים. על כן, אל נא נתפלא אם הטבח הבא יתחולל בשבדיה. מי שיבקר בה כיום יזדעזע מעוצמת השנאה למוסלמים שרושפת מן העיניים הכחולות, כבערה על ים סוער. מאלמה שמעבר לה מצויה קופנהאגן היתה למצודה ערבית, עד כי הממשלה השבדית סגרה באופן חד-צדדי את מעבר הגבול הימי אל העיר. הדנים מגרשים כל מי שמסתנן אל ממלכתם מגרמניה אל שכנתם הקרובה. אי אפשר להבין את קוצר הרוח הדני העכשווי. הרי רבבות המסתננים הסומליים השתלבו מאד בדנמרק הדתית והשמרנית. בשנות ה-90, כפי שחזו עיניי, לבשו בנותיהן של הסומלים חצאיות מיני. היום מכוסות הן ברעלות מכף רגל ועד ראש. גם קוצר הרוח השבדי אינו ברור. עדיין לא ניתן לדעת כיצד ישתלבו בשטוקהולם רבבות הפליטים הסוריים שהגיעו אליה בתוך שנה. מי יודע, אולי אפילו יטבילו עצמם בדמעות סבלו של ישו.

לזכות המסתננים בנורבגיה יש לומר כי פיקחים הם והבינו במהרה את המסר הוויקינגי: תאנסו את נשותינו, נגדע את צווארכם מן הראש. אחרי הטבח המזוויע נרגעו. כיום מחויבים כל המהגרים המוסלמים להשתתף בקורסים לפתיחות מינית במתכונת הנורבגית הליברלית. לומדים הם כל מה שערבי בארץ מערבית יודע: האשה הנורבגית אינה מותרת לאיש אלא ברשותה המפורשת יהא חושפני לבושה שיהא, תהא התנהגותה מופקרת ככל שתהא. הנורבגים שמו את האצבע על הבעיה הקריטית, היא התקינות הפוליטית. הרשויות בארצם כבר לא מהססות לומר את האמת על המוסר הפרימיטיבי שנגועים בו ערבים ואפריקנים. נורבגיה היתה הראשונה במערב אירופה לתפוש כיצד לסכל את איומי הרב-תרבותיות. היא איננה מחויבת להשתמש בלשון הנקייה של האיחוד האירופי שאליו אינה משתייכת. במקום להתייחס לרוח המוסלמית כבריאה ובת שוויון, מוזכר שהיא נפש נחשלת הזקוקה ליד מכוונת. האשמה אינה נעוצה בפרט. זהו עוונה של תרבותו. אם רוצים לשלבו בחיים המערביים, חייבים להתייחס אליו כמו ליצור ירוד, כדי שניתן יהיה לרומם את דרגת ערכיו האנושיים. אם יזכה ליחס שווה מלכתחילה, כפי שנהוג באיחוד האירופי, יישאר נחות. אחרי המאורעות הקשים בגרמניה תפשה זאת גם כן ממשלת בלגיה, ובקרוב תפורסמנה שם הנחיות חדשות לשילוב מהגרים מוסלמים בלימודי "מתן כבוד לנשים".

אמבר אמור, אמריקנית בת 27 ופעילה למען זכויות נשים בדרום אפריקה, חשפה לא מכבר ברבים את האונס שביצע בה מכר שלה. היא התנשקה איתו בהזדמנות אחת. פעם אחרת נכנסה להתקלח יחד איתו מבלי שהיתה לה כוונה רומנטית. בפעם הזו הוא אנס אותה. היא אינה אשמה בכלל. אבל יש מי שגורסים כי תמימותה הטבעית היתה בעוכריה, שלא גילתה ערנות, שהיתה חסרת אחריות: מחד, מותר לאשה להתערטל ליד גבר מבלי שייגע בה. בקופנהאגן מצויים מכוני כושר לנודיסטים, מתעמלים יחדיו בלי בגדים, אולי התנשקו לפני כן פה ושם, אבל שום בחור אינו מעז לשלוח ידיו למקומות אסורים. מאידך, היה עליה להיזהר. הזכר הדרום-אפריקני טרם שמע על זכויות האשה. שלא באשמתו הבלעדית, מורגל הוא להתייחס לבחורה מעורטלת כמי שמתירה לקיים עימה יחסי מין. זו מסורת החיים אשר בה גדל והתחנך. אחרי מעשה האונס, תקפה אמבר אמור את הבעיה מזווית מעניינת. עתה איננה מפסיקה להציג מערומיה בכל מקום לפני זרים, כדי להוכיח לעצמה שהיא האדונית היחידה על גופה ולשום גבר אין זכות לגעת בה מבלי הסכמתה. מה שהיא טוענת אינו מוכרח ביאור. ניתן לנהוג כלפי עירום נשי בחייתיות פראית או דרך עיניו של שוחר אמנות, כל אחד על פי אורח החיים שהסתגל אליו. התנהגותו תחשוף אותו.

Amber_Amour

כל הזכויות שמורות לאמבר אמור (Amber Amour).

עדכון: לאחר המחזות הקשים בגרמניה הודלף כי גם ממשלת שבדיה הסתירה מפני הציבור שמהגרים מוסלמים תקפו נערות שבדיות בפסטיבל עממי על מנת שהימין הקיצוני לא יתחזק עוד יותר במדינה. כמו כן, לקראת 'קרנבל הנשים' בקלן שלחה העירייה מהגרים מוסלמים לסדרת חינוך כדי שילמדו בה כיצד לכבד את התרבות הגרמנית שמאופיינת במתירנות מינית – רק בהסכמת שני הצדדים. אך נראה כי המדריכים הגרמניים לא היו מוכשרים דיים ופתיחתו של הקורס לא הצליחה להושיע עשרות נשים בקלן, שחוו אף הן על בשרן הטרדה מינית מצד מהגרים מוסלמים, אחרי שאלפי נשים אחרות בעיר זו ובערים אחרות סבלו קודם להן. אכן, התברר לבסוף כי היו אלפים ולא מאות.

ראו גם:

מדוע ילדו השבדיות צאצאים לנאצים המובסים?
יוזמה שבדית חדשה: לימודי חינם שסכין נועדה לבצוע לחם ולקלף קליפת פרי

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: