שבדית ישראלים אינם מדברים

06/12/2015 ב- 18:22 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על שבדית ישראלים אינם מדברים
תגים:

לממלכת שבדיה אין מדיניות חוץ – יש רק מדיניות פנים. מהיכרותי עם מדינות רבות בעולם, לא נתקלתי אף פעם בתופעה כזו כפי שכך נהוגה אצלה. הישראלים, למשל, עסוקים כל היום וכל הלילה במה אמרו עליהם הגויים: נשיא צרפת אמר כך וכך, מזכיר המדינה האמריקני הגיד זאת וזאת, וכן הלאה. אכן, הנרי קיסינג'ר לא ידע עלינו דבר. האיש נולד בגרמניה, קיבל חינוך גרמני בארה"ב, שירת כחייל אמריקני בגרמניה הכבושה, ועשה קריירה אקדמית על מדינאים גרמניים. יהדותו לא סייעה לו ברמזים.

הסמל קיסינג'ר רדף באומץ אחר פושעים נאציים. רבים מהם נמלטו לנורבגיה דרך דנמרק לקראת סוף המלחמה, מפני שיכלו למצוא שם מקלט בקלות רבה. ראש הממשלה הנורבגי העריץ את היטלר, החיילים הגרמניים עדיין שהו במדינה, ועשרות אלפי נורבגיות ילדו להם תינוקות מרצונן. ארגונים נאציים שונים ומשונים מנו גם הם כמה רבבות נורבגים. מנגד, רבים היו שלא יכלו לסבול את הכיבוש הגרמני, והנאצים הנמלטים ראו זאת מעיניהם. הם חשו כי הארץ אינה בטוחה עבורם וחצו את הגבול לעבר שבדיה הניטראלית. הנערות השבדיות עטו עליהם כדי להקים עימם משפחות לתפארת, אשר האנטישמיות בהן גלויה עד אימה.

בשבדיה לא יכלו הנאצים הנמלטים לחוש שהקרקע בוערת מתחת לרגליהם. לא רק שהממלכה סחרה עם גרמניה במהלך המלחמה וסיפקה לה את עופרות הברזל הנחוצות לצבאה, אלא שגם שיתפה עימה פעולה בהשתקת זוועות השואה. כבר ב-20 באוגוסט 1942, בזמן שנתקל בדיפלומט השבדי גוראן פרדריק פון אוטר ברכבת מוורשה לברלין, דיווח לו קורט גרשטיין, קצין בואפן אס.אס., את כל מה שידע על תעשיית המוות. אוטר המזועזע דיווח את אשר שמע למשרד החוץ השבדי, וממשלת שבדיה בחרה שלא לעשות דבר. אחרי דיון קצרצר החליטה לשמור את המידע לעצמה ולא להעבירו לאיש. הסוד האפל היה ידוע בוודאות רק לנאצים ולשבדים בעת ההיא וכל יום נוסף שלא נודע ברבים היה זמן רב מדי. היהודים לא חשדו כלל אז שמסיעים אותם אל מותם. רק כשהופשטו לפני הכניסה לתאי הגזים, תפשו מהו מר גורלם. אי אפשר למחול לשבדיה לעולם על שותפות הסוד של הפשע הנורא.

שבדיה של ימינו גדושה בצאצאי הנאצים. רבים מתומכי הימין הקיצוני נמנים עליהם. אולם, הממשלה המכהנת, חרף עוינותה הרבה לישראל, משתייכת לצד השמאלי של המפה הפוליטית. היא אנטישמית הרבה פחות ממתנגדיה. אז מדוע בוחרים שרי הממשלה הזו שוב ושוב לטפול על היהודים עלילות מרושעות? הממשלה הנוכחית היא חפצת חיים. אומנם הרשתה את כניסתם של רבבות פליטים מסוריה כדי שבבוא היום יהיו אזרחים ויצביעו עבורה, אולם איש מן השרים לא תיאר לעצמו עד כמה יזעמו השבדים האתניים. התמיכה במפלגות הימניות עלתה פלאים מאז הקיץ האחרון. מן הסיבה הזו מבקשת ממשלת שבדיה לסגור את הגבול עם דנמרק, הואיל והדנים מעבירים אליהם כל מוסלמי שהמשיך אל ארצם מגרמניה. ממשלת דנמרק החדשה, בדיוק כמו ממשלת נורבגיה כיום, היא ימנית ואינה סובלת מוסלמים.

ברם, המפלגה השלטת בשבדיה אינה מסתפקת בסגירת הגבול כדי לתקן את הנזק שכבר נגרם. היא חוטאת גם בקונספירציות אנטישמיות כדי להסיט את האשמה מעליה. חבריה מספרים לעם השבדי כי מבול הפליטים שוטף את אירופה בגלל האימה מפני דאעש (ארגון המדינה האסלאמית). אלא שארגון זה, לפי ממשלת שבדיה, לא מסוגל היה להתבסס בשטח ובמחשבותיהם של הערבים אלמלא מעשי הרצח שמבצע צה"ל באוכלוסיה הפלשתינית. לפי ההיגיון המעוות, על כל מחבל פלשתיני שנוטרל על ידי כוחות הביטחון, צצים מן האדמה הסורית מאות טרוריסטים חדשים. אבל אם ישראל תחזור לקווי 1967 ותכניס לתחומה חמישה מיליון צאצאי פליטים משנת 1948, אז דאעש ייעלם, וכשכך יקרה, לא יגיעו יותר פליטים מן המזרח התיכון. והשבדים מאמינים!

אכן, כך יש לתפוש את דברי שרת החוץ השבדית שקישרה בין דאעש לכיבוש הישראלי בגדה המערבית, וטענה כי כוחותינו מוציאים להורג פלשתינים ללא משפט. היא מדברת אל השבדים. לא אלינו. היא מדברת אל השבדים שהסתירו מן העולם את הידיעה שמיליוני יהודים נרצחים. היא מדברת אל השבדים ששונאים אותנו, ולכן כה קל לזרוע בליבותיהם שקרים עלינו. אנו לא מעניינים אותה כל כך כעת. הישרדותה הפוליטית חשובה יותר.

ראו גם:

חנופת הממשלה השבדית למען קולות המוסלמים תוליד משטמה בין-דתית

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: