כיצד יש לנהוג במפגש אווירי עם הומו מירירגביוס?

23/02/2015 ב- 09:09 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על כיצד יש לנהוג במפגש אווירי עם הומו מירירגביוס?

יש להודות שטרם נתקלתי בפראי אדם בטיסותיי על פני הגלובוס, כפי שנתגלו בטיסת "תן לה שוקולד יא זבל". כנראה, לא טסתי מספיק. בדרך כלל, פורץ תינוק אחד בבכי, ודקה אחר כך מקהלה שלמה של תינוקות מכל רחבי המטוס מיבבת בקולי קולות. ואם זו טיסה טרנס-אטלנטית, כל הנוסעים יוצאים מדעתם. התחושה היא סיוט מוחלט בתוך צינוק מעופף. וחרף זאת, לא חזיתי באיש שהרים קולו על מישהו מסובביו. אולם, על הקרקע פגשתי כמה כאלה. והם הצטערו על כך. האחרון היה בחור צעיר, רזה ונמוך שאיים על אזרח בתור לקופה, שאם הוא גבר, שיחכה שם, מפני שהוא הולך להביא אנשים לטפל בו. זה קרה באוגוסט שעבר בסופרמרקט באלנבי. עמדתי מאחורי שניהם, וכששמעתי את דברי הגנגסטר השדוף, דיברתי אליו בנימה רוגעת: לך תביא אותם. אני אחכה להם. תן לי גם לדבר איתם. לשכנע אותם להגיע. ואל תביא פחות מעשרה איתך, כדי שזה יהיה קרב הוגן. ומה הוא עשה? עזב שם את כל מה שביקש לקנות, יצא החוצה, קילל אותי ממרחק בטוח, וברח.

עברייני צעצוע אפשר לחנך רק בדרך אחת: להראות שאין מפחדים מהם. ושיביאו את כל מי שהם מכירים. בסופו של דבר, גם אם יהיו מאה איש, כל אחד מהם יימצא מתישהו לבדו ואפשר יהיה להגיע אליו. וזה יהיה היום שהוא לא ישכח יותר לעולם. החבר'ה הללו יודעים בדרך כלל עם מי לא כדאי להם להתעסק, גם כשהם בחבורה ענקית וזה שלמולם נמצא בנחיתות מספרית. ניסיתי פעמים רבות לתהות על חוש אבולוציוני זה שלהם – לדעת במדויק מיהו הטיפוס שאין להתגרות בו; ביקשתי להבין מאין תולדותיה של הידיעה המוקדמת הזו, ולא גיליתי את שורשיה. ככל הנראה, הומו מירירגביוס הוא יציר תרבותי, ולא השתלשל אלינו בדרך הברירה הטבעית. ודאי שלא. אחרת לא היה שורד עד ימינו עם שלל איומיו ותוקפנותו הריקה ממימוש.

אולם, אין דין שני נערים שמתפרעים בתור לקולנוע כדין בריון שמשתולל בטיסה. החוק מתיר שימוש בהגנה עצמית כדי להציל את חייכם או חיי אחרים. וטיסה שיוצאת מכליה היא סכנת מוות מוחשית. על כן, מותר לכל אחד מכם להמם נוסע אם הוא תוקף איש צוות אוויר. אתם רשאים לעצור בעדו באמצעות שימוש בכוח סביר. ואם כל הכנופיה קמה ומשתוללת, אז לנהוג בכולם בדרך דומה בזה אחר זה. איך עושים זאת? לכו ללמוד אומנות לחימה כלשהי במשך שנה-שנתיים. אתם תהיו גמישים יותר, חסינים יותר, ומסוגלים לסייע לחלש כשהוא מותקף על ידי הרוע הפחדני. אל תתנו להומו מירירגביוס להשתלט על החברה שלנו. גדעו את הגבעולים לפני שיהפכו לגזע איתן. ואל תסמכו על הממשלה שתעשה זאת בשבילכם. היא לא תהיה לידכם כשתזדקקו לה. זו הארץ נעדרת המשילות שאנו חיים בה כיום. ברוכים הבאים למזרח הפרוע.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.