בעיית האלכוהול לכאורה של הגברת נתניהו

25/01/2015 ב- 18:33 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על בעיית האלכוהול לכאורה של הגברת נתניהו

אלוהים עדי, אם קיים, וגם מי ששמע אותי טוען מזה שנים ההיפך מכל מה שאמרו הפרשנים. תמיד סיפרו לנו העיתונאים אותה גרסה שחוקה ששרה נתניהו כופה את עצמה על בעלה, אינה עוזבת אותו לרגע, ומתלווה אליו ממקום למקום, בשל ייצר השתלטנות שלה עליו, ובגלל חרדותיה שפתאום יתעסק עם אשה אחרת. התיאורים הללו היו מטופשים בעיניי.

לא אכחיש כי גם אני סברתי שישנו יותר מקמצוץ של אמת בדבריהם של עובדי בית רה"מ. האמנתי כי שרה נתניהו מתעמרת בהם, נתונה להתקפי זעם, והחיים במחיצתה מביאים לאומללות. ומשום כך תיארתי לתומי שביבי גורר אותה יחד עימו לכל מקום אשר ילך כדי להשגיח עליה, שלא תתפרע בהיעדרותו. תחת חסותו ובקרבתו, כך הנחתי, שרה שלווה. אך לא ידעתי להסביר למה.

והיום התפרסמו בכלי התקשורת עדויות כי הגברת סובלת מבעיית אלכוהול כרונית. על פי התיאורים, שרה דורשת להביא לה משקאות חריפים, ורק אחר כך גוערת בכל מי שהיא נתקלת בו, משתוללת כמו תינוקת שאף אחד אינו מבין לליבה, ואפילו מבקשת לנתץ פריטי רכוש ששייכים למדינה. אבל, לעולם לא לפני ששתתה. והנה לכם סימנים ברורים המעידים על שתיינות מופרזת.

על כן, אני מציע שלושה עיקרים:

א. אם הגברת נתניהו סובלת ממחלת השתייה, אם התמכרה לטיפה המרה, יהא זה מכובד ונאה לחדול מלתקוף אותה בעיתונות על פרצי הזעם כלפי עובדי משק ביתה. הזעם שלה הוא בלתי נשלט. אין לו סיבה, למעט אחת.

ב. כמו כן, ראוי לחדול מלתקוף את משפחת נתניהו על רקע התלוותה של שרה לכל נסיעותיו של ראש הממשלה. בין שאר תפקידיו, הוא משמש כשמרטף ומונע ממנה להשתכר בפרהסיה.

ג. אני מניח כי נכון לעתה, בעיית האלכוהול של שרה נתניהו אינה נתונה לפיקוח רפואי. איש אינו דואג לבריאותה ולשלומה, מחשש ששמע הטיפול בגברת יופץ ברבים ויגרום לשערורייה. אני סבור כי חייבים לטפל בה, לטובתה האישית ולטובת כל מי שנמצא בחברתה. יש להושיע אותה, במקום להפקיר אותה. האשה היא חולה וזקוקה לגמילה. היא מסכנה ונזקקת לחסד. אם רה"מ ממאן להגיש לה עזרה רפואית, אולי חובה על אזרחי ישראל שליבם אינו לב של אבן, לעתור לבג"ץ למענה, למען כל חסרי הישע בארץ הזאת.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.