העיתוי גרוע, המטרה נכונה!

23/01/2015 ב- 21:16 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על העיתוי גרוע, המטרה נכונה!

הביקורת שמושמעת כלפיו באופוזיציה היא מן המוצדקות ביותר. ראש הממשלה הזמין עצמו אל נאום בחירות בבימה האוהדת ביותר בעולם. יכול היה להזמין עצמו עכשיו. יכול היה לנסוע חודש לפני הבחירות, והוא מתעקש להגיע שבועיים בלבד טרם ההצבעה לכנסת, כדי להשפיע על הבוחר. זוהי שפלות ירודה מאין כמותה. זו סטירה מצלצלת לטוהר הדמוקרטיה. על כן, מוטב כי בית הדין הגבוה לצדק יורה לכל ערוצי הטלוויזיה, לכל תחנות הרדיו, לכל מערכות העיתונים ולכל אתרי החדשות – לא לשדר בכלל את נאום נתניהו בקונגרס האמריקני, ולא לסקר גם אחרי כן את תעמולת הבחירות הבוטה הזו.

אבל טוב עושה ראש הממשלה שהוא נוסע לארצות הברית ומופיע שם. ורצוי עכשיו. ממש עכשיו. בדברים שיישא בפני הנבחרים האמריקניים הוא ייצג גם אותי, ואת כל הישראלים חפצי החיים. הסכם רע, אם ייחתם עם איראן, יהא גרוע לביטחון ישראל יותר ממצב ללא הסכם. וברק אובמה מטיל את כל יהבו על השגת הסכם נורא יותר אפילו מההסכם הרע, יהיו מניעיו אשר יהיו. ומול נשיא אמריקני עוין בשלב הזה, עד שאולי יתעשת ויחזור בו, יש להפעיל את בית הנבחרים והסנאט בכל הכוחות נגד מדיניותו, נגד הבית הלבן, ונגד מחלקת המדינה.

ואין לחשוש מכל ביעותי האספמיה על מועצת הביטחון של האו"ם, שתקים לפלשתינים מדינה על אפנו וחמתנו, וללא משא ומתן, רק מפני חרונו של אובמה. ואין מקום לחששות על בית דין בינלאומי בהולנד, שיכבול קציני צה"ל בשלשלאות על כל שעל ושעל בחו"ל – בגלל נקמתו של אובמה, רק משום שיסיר מעלינו את הגנתו. מיהו אובמה בכלל, למעט תוארו? מהו כוחו ללא מרבית האצבעות בקונגרס? אובמה בימינו אינו אלא אצבעותיו הארוכות שזזות בשעת נאומיו הריקים ממעשה, כיוון שאינו מסוגל לעשות דבר ללא הסכמת נציגי העם האמריקני.

אם כפי שמשערים באי אלו מקומות, וישראל מחזיקה בארסנל גרעיני, אז אין שום סיכוי, ולו הקלוש ביותר, שאיזו אומה תתנכל לנו. מקרה קוריאה הצפונית הוא עדות ברורה לכך. מדינה שאפילו אין לה פצצה על המדף, עושה מה שבראש שלה, מסובבת את כולם על האצבע הקטנה, ואף אחד אינו מעז להעניש אותה. וגם המקרה האיראני מעיד על כך. מדינה שאין לה אפילו טכנולוגיית אטום צבאית, משפילה תבל ומלואה בדרך להשגת ההסכם הטוב ביותר שיכולה היתה לייחל לו.

ואם תמשיך איראן בתוכניות ההשמדה העתידיות שלה ותבנה כור לייצור פלוטוניום באראק, אז יש להכחיד אותו מעל האדמה. אבל לא לפני כן. ובלי חיסולים משונים בגבול סוריה. יש לשלוף את הטיל המנצח ברגע הנכון, ולהכריע את המערכה בבת אחת. כוח האש הקונבנציונאלי של חיל האוויר מסוגל לבצע זאת. ותהיינה אבדות, כמו בכל מלחמה. מותר לפחד מפני המוות. אסור לפחד מן הפחד.

ואסור שביבי ינצל את פחדי הציבור, ויעצים אותם עוד יותר בשידור חי מו'ושינגטון.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.