מדוע שחורי-עור אינם נוהגים בהאמרים?

17/01/2015 ב- 14:11 | פורסם בדברים מעניינים יש בעולם | סגור לתגובות על מדוע שחורי-עור אינם נוהגים בהאמרים?

ומאז ומתמיד סברתי כי נהגי האמר מרשים לעצמם להידחף בנתיבי תנועה רק בגלל שזהו כלי-רכב גדול, שהם מרגישים אותה תחושת ביטחון של נהגי משאיות, שאפילו יסטו הרבה, התאונה שאין להימנע ממנה תגרור אחריה שריטה קלה בכנף הקדמית. לא יהיה צורך בשירותי גרר. אני מאמין כי מרבית הגברים סבורים כמותי, אבל לנשים ישנה דעת אחרת: הם מפגינים את כוחם על הכביש בגלל קושי במקום אחר.

ללא צל של ספק, "הגודל אינו קובע" הומצא על ידי אלה שחשו בנחיתות מתסכלת. בין אם הוא קובע או בין אם אינו קובע, כל זכר אנושי ודאי מעדיף להיכלל בחבורה שאין מתחבטים בסגולותיה. זוהי התכונה הבולטת היחידה על פיה מכריעה האשה, בפרימיטיביות לשמה, האם ניצב לפניה גבר רב-און או "נקבה תבוסתנית". כה מדהים שכפות המאזניים המופרכות כל כך נעשו שליט בלתי מעורער במחשבות הכמוסות, במבטים מן הצד שמתרוצצים בחדר המיטות – מגאווה עצמית וסוחפת ועד בוז דומם שאין לתארו.

וכשרכב שטח ענקי עוקף בגסות את מכוניתה של ארוכת השיער, היא זועמת כהוגן ונותנת דרור קולני לתיעוב העצום שלה כלפי כל הגברים הערטילאיים שהיו עלולים לאכזב אותה. בכל פעם כזו אני מופתע מחדש, חושב לתומי מה כל הגברים ששומעים משפטים נפוצים כאלה תוהים לעצמם: האם גורלם ניצל בזכות מילימטר אחד שהכריע לכאן או לשם, שבלעדיו היו סופגים השפלות, שבלעדיו היו ודאי נוהגים בהאמרים? באחת הפעמים, כששוב קראה בחדווה מהולה בכעס: "הנה ברית מילה שלא הצליחה", החלטתי להתווכח עימה, להבהיר לה כי הגודל היחידי שקובע הוא גודל כלי הרכב. ואז רטנה לעברי בגיחוך מתנשא: האם ראית מעודך בחור שחור נוהג בהאמר?

מדוע שחורים אינם נוהגים בהאמרים? מן הסתם, אם יש מביניהם המחבבים כלי רכב זה, והוא זמין בארצותיהם, הרי מפני שלא הצליחו לצבור את העושר הנחוץ לרכישתו. מדובר במכונית יקרה למדי. וסיבה זו תקפה גם לגברים לבנים, כמובן.

הפרופסור לפסיכולוגיה פיליפ רשטון (Philippe Rushton) הצביע על הנקודה הכואבת: הגברים השחורים אינם מצליחים לרכוש השכלה כמו הלבנים, ועקב כך אינם מצליחים להתעשר כמותם. במשך כל שנותיו כמרצה וכחוקר היה מגיש לתלמידיו בשנה הראשונה שאלון למלא: מה גודל איבר המין שלך? משהסתיימו הקורסים והתקבלו תוצאות הבחינה, מצא מתאם זהה שנה אחר שנה: השחורים הצליחו הרבה פחות מחבריהם הלבנים. באופן המשונה ביותר הוא חשף תגלית מדהימה: הגודל בהחלט קובע! ככל שאיבר המין גדול יותר, כך האינטליגנציה של בעליו פחותה יותר. על פי פרופ' רשטון: השחורים אינם נוסעים בהאמרים מפני ש… נו, כולם יודעים. דעת הנשים על נהגי ההאמרים נכונה, קבע חד-משמעית. זה אכן קשור לגודל הקטן, אולם אין קשר לתסביך נפשי של גברים. הסיבה היא אחרת.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.