אישיות ישראלית בכירה ביותר נפגשה לאחרונה עם מקבילתה מאבו-דאבי

03/10/2013 ב- 05:52 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על אישיות ישראלית בכירה ביותר נפגשה לאחרונה עם מקבילתה מאבו-דאבי

לפני שלושה ימים סיפרתי באופן בלעדי ברשת החברתית בזמן אמת כי הקבינט הישראלי קיבל החלטה לתקוף באיראן אם זו תייצר פלוטוניום, וכמו כן, דיווחתי באופן בלעדי כי נרקם לאחרונה ציר מדיני חדש ישראל-מצרים-סעודיה. בנאומו באו"ם יום אחרי כן הבהיר נתניהו כי ישראל עשויה לתקוף את איראן וגם סיפר על הקשר החדש מבלי להזכיר את שם המדינה. אתמול פרסמתי לראשונה ובאופן בלעדי כי התקיים מפגש חשוב בעומאן בו השתתפו נציגים ישראליים. במהדורת החדשות של ערוץ 2 פורסם כמה שעות אחרי כן כי נציגים מישראל מנהלים מגעים הדוקים עם בכירים ממדינות המפרץ על רקע האיום הנשקף מאיראן. שוב התברר כי אני מקדים את כלי התקשורת בפרסום הידיעות הרלוונטיות לסדר היום המקומי.

כעת גם הותר לי לפרסם כי אישיות ישראלית בכירה ביותר נפגשה לאחרונה עם מקבילתה מאבו-דאבי. שוחחתי אמש עם גברת אחת מלשכתה של אותה אישיות והתבקשתי לא לומר את שמה לעת עתה.

אינני יודע במה עסקה הפגישה הנדירה הזאת. יתכן כי היתה קשורה למשא ומתן המתחדש עם הפלשתינים, יתכן שנגעה לאיומים הנשקפים מאיראן, ויתכן כי דיברו בה על פטנט יוצא דופן לייצור ספוגים סינתטיים בזיל הזול.

אתמול גם שוחחתי עם עיתונאי מנסיכות קטר. הוא רצה לדעת האם אני יודע אימתי תתקוף ישראל את איראן. זו היתה שאלה מוזרה ביותר. ודאי שלא יכולתי להשיב עליה.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.