מיליוני דולרים העבירה הקהילה המוסלמית בארה"ב כדי להשמיץ את ביבי באתרי חדשות ישראליים

02/10/2013 ב- 17:40 | פורסם בהמדור לשירות הציבור | סגור לתגובות על מיליוני דולרים העבירה הקהילה המוסלמית בארה"ב כדי להשמיץ את ביבי באתרי חדשות ישראליים

המלחמה שהכריזו המוסלמים על העולם שמנגד להם ידעה תהפוכות וחידושים אינספור מאז עלה מוחמד השמימה, אולם הציווי הדתי נשמר: להילחם נגד הכופרים בכל מקום שאפשר להילחם בו. מה פירוש הדברים? בגלל עוצמתה הצבאית של ישראל אין למוסלמים מקומות רבים ללחום נגד היהודים. מצבם אינו פשוט. הם חייבים לייצר מקומות חדשים יש מאין, ומרחב האינטרנט ההולך ומתפתח הינו זירה אשר בה יוכלו להיאבק נגד ישראלים שווים מול שווים. אבל מי שיער לאן יגיעו הדברים.

באתרי החדשות ישנו הרגל מגונה להתיר לקוראים להביע דעתם על הכתוב. רק לאחרונה פורסם כי מרבית הטוקבקים נכתבים בידי נשים, וכי נשים רושמות טוקבקים ארסיים יותר מאשר גברים. קרי, הביקורת הנכתבת היא שלילית בדרך כלל, ואוי לו לזה שיסתמך עליה כיוון שאיננה נכונה. עוד פורסם כי ישנן בריות עלי אדמות שכותבות בטוקבקים את דעתן על מוצרים שעיניהן לא שזפו מעולם. אדם שלא ראה מגהץ של 220 וולט מימיו כותב לו מארה"ב הרחוקה ומזהיר שלא לרכוש את המוצר מפני כך וכך וכהנה וכהנה ושאר דברי מרעין שניתן להוסיף ללא שום תעוזה. שלח טוקבקך על פני המים, על פי הנאמר.

ברם, להשקיע כתריסר מיליוני דולרים טבין וטקילין על מנת להכפיש את האויב בביתו שלו, מי מסוגל היה לשער? ואכן, זהו הסכום שאספה ביולי הקהילה המוסלמית בארה"ב הרחוקה על מנת לשלם תמורת טוקבקים ארסיים נגד הימין הפוליטי בישראל. המידע הזה הועבר אליי אתמול ואף אני התפלאתי על מהותו. וכי ישפיעו טוקבקים על הרוב הימני בארץ? וכי השמצת נתניהו באתרי החדשות תביא בוחרים להצביע חד"ש בהזדמנות הקרובה? לא ולא. הוסבר לי כי המטרה היא העיתונאים הבלתי מנוסים שישראל משופעת בהם.

לכתבים הצעירים שלנו ישנו הרגל מגונה. הם נוהגים לקרוא בעיון רב את הביקורת שנכתבת על מושא עבודתם, ודרך פסיכולוגיה שלילית זו ניתן למנוע מהם, או לפחות מרבים מהם, להכיר זכות לממשלת נתניהו כשיש מוצא כזה לפרקים. ואפשר כי בעקבות הטוקבקים הארסיים אפילו ירהיבו עוז הכותבים בעצמם לבקר את הממשלה השנואה על המוסלמים, גם כשלא ראוי הדבר. דהיינו, כמו שבעיתון 'ישראל היום' נתקשה למצוא ביקורת על הימין הפוליטי וכל הגברברים מתיישרים לפי רוח המפקד, וכל ברנש בעיתון 'הארץ' הופך להיות שמאלני בכתיבתו יותר ויותר, כך מבקשים מוסלמים בארה"ב הרחוקה לשנות את דפוסי החשיבה אצל אויביהם, הם הישראלים. לכאורה, כותב הטוקבק הארסי ישפיע על העיתונאי בכתיבתו העתידית, שישפיע בתורו על הקורא, וכי הדרך העקיפה הינה יעילה יותר מאשר ישפיעו הטוקבקים הארסיים על קוראיהם באותם זמנים. אפשר כי במערכות העיתונים המקוונים אפילו לא ידעו כי הטוקבק הנרשם הינו מזויף. וכי איך ידעו באמת?

המידע אודות סכום העתק בן 12 המיליונים הוצלב ואומת אצל מי ממקורביו של ראש הממשלה.

הצעתי היא לבדוק בקרוב האם ישנה הצפה בטוקבקים ארסיים נגד נתניהו כך פתאום. אני עצמי הייתי כותב כמה כאלה, ללא תשלום ובחינם אין כסף, אם הייתי מוצא לנכון ואם הייתי חסיד שוטה של הטוקבקים, אבל אני מתנגד לשיטה זו ומזהיר: מערימים על העיתונאים.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.