חרדי בעל השפעה שגר בשכנות אליי: הכיפות הקטנות אינם אחינו. נתגייס לצה"ל ונפרק התנחלויות!

28/02/2013 ב- 09:49 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על חרדי בעל השפעה שגר בשכנות אליי: הכיפות הקטנות אינם אחינו. נתגייס לצה"ל ונפרק התנחלויות!

מוקדם הבוקר פגשתי ברחוב איש מוכר לי היטב מן הקהילה החרדית. יש לומר כי הוא אינו יודע שיש לי בלוג זוטר, ולכן דבריו מובאים בעילום שם ובעריכתי:

יש פה בארץ ישראל שנאה שלא מביישת את מה שעשו לנו הגרמנים. מציגים אותנו ברברים ופרימיטיביים. נעשתה שטיפת מוח לחילוניים נגדנו. הציבור שלכם באמת חושב שאצלנו גברים ונשים אינם מתערבבים יחדיו. מספרים לכם שהחרדים מאמינים שהאשה היא טומאה. מאיפה השנאה הזאת? אנחנו שומרים את הגחלת היהודית למענכם ואתם קוראים לנו טפילים? טפילים? אין לכם בושה? יש הסתה לשנאה שמתגברת מיום ליום. מלחמת אחים, זה מה שאתם רוצים?

אתה עצמך מאמין באלוהים? אתה מבין שאי אפשר לכפות עלינו להיות שיקוצים? לא נהיה. לא נהיה. מי שמכריח אותנו לא יהיה אחינו.

אין משמעות למילים "ציונות דתית". הדת היהודית לפי ההלכה נמצאת בסתירה לרעיון הציוני. אתה דתי או ציוני, אחד מן השניים. זה שאתה תשים כיפה קטנה על הראש לא יהפוך אותך להיות דתי אם לא תפעל לפי ההלכה.

הכיפות הקטנות רוצים לגייס אותנו לצבא? אין בעיה. אנחנו נמלא את הפקודות של הצבא. כשהצבא יקרא לנו לפרק את ההתנחלויות, לעקור מתיישבים, אנחנו נמלא את הפקודות של הצבא. אצלנו לא תמצא סרבנים. את כל הפקודות נמלא. זה יהיה הניצחון הקטן שלנו על השנאה שלכם.

אומרים לכם שהחרדים אינם יודעים חשבון, אינם יודעים אנגלית. חלק גדול מהציבור החרדי נולד באמריקה. הוא אינו יודע אנגלית? אין לנו מחשבים? אין לנו אינטרנט? אתם חושבים באמת שאנחנו פרימיטיביים?

בוא אני אראה לך משהו באייפון. אנחנו כמוכם, צוחקים, מתבדחים. אין אצלנו שנאה, רק אהבה לקדוש ברוך הוא, לתורה ולעם ישראל. בראש ובראשונה אהבה לעם ישראל. דע לך את זה.

בחור חרדי מחקה בכישרון נדיר, לפני קהל של גברים ונשים, את אמנון יצחק, אריה דרעי, אורי זוהר, טומי לפיד ואריק שרון.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.