אמת דיברתי: כבר כמה פעמים סיפרתי שהאפריקנים כפויי הטובה מתלוננים ללא סוף נגד חיילי צה"ל!

11/09/2012 ב- 20:54 | פורסם בהמדור לשירות הציבור | סגור לתגובות על אמת דיברתי: כבר כמה פעמים סיפרתי שהאפריקנים כפויי הטובה מתלוננים ללא סוף נגד חיילי צה"ל!

זמנים קשים עוברים על הגיס החמישי. 'התיבה הלבנה' שהיתה הראשונה לפרסם בהקשר מסוים את שמו של יצחק לאור, הכהן הגדול של השמאל הקיצוני, מכעיסה מאז את יפי הנפש מדי יום ביומו. את שמי מכפישים בכל מקום, טוענים שאני טיפש, מספרים שכתיבתי עילגת, ואת תיבת הדואל שלי מפציצים בתגובות כמו: "אתה מתנחל שקרן וארור". העובדה שאני מתגורר בתל-אביב, ותמכתי בגברת לבני בבחירות הקודמות לכנסת אינה משנה עבורם דבר.

כזכור, דיווחתי שוב ושוב על חיילים שמספרים לי כי המהגרים האפריקנים במתקן סהרונים לא חדלים להגיש תלונות נגדם. כנראה, תלונות שווא.

שני ארגוני סיוע לזרים מחו בתוקף על דבריי אלה וכינו אותם כשטויות של מטורף, וכי לא יעלה על דעת אף אחד מן הפליטים להתלונן נגד החיילים, כי אז דעת הקהל הישראלית תשנא אותם עוד יותר.

אבל המציאות טופחת על פניהם של יפי הנפש. מתברר שאפילו עיתון 'הארץ' מפרסם היום כי הללו אכן מתלוננים על היד הקשה שנוקטים נגדם החיילים, לכאורה. כך מדווח:

מעדויות הנשים והנער עולה כי כוחות הביטחון הישראליים שחצו את הגדר לצד המצרי "השתמשו בכוח פיזי, החזיקו אותם בכוח והשליכו אותם על הציליה באמצעותה גררו אותם לצד המצרי".

שלושת העדים סיפרו כי "חלק מהגברים היו מעולפים וכולם רעבים ובאפיסת כוחות, ובמעט כוחותיהם ניסו להתנגד תוך כדי שהם מתחננים וצורחים שיהרגו אותם במקום ובלבד שלא יחזירו אותם למצרים". עוד נמסר בתצהירים, כי במהלך השבוע בו האריתראים התדפקו על הגדר השתמשו החיילים בגז מדמיע.

מעניין לדעת עד מתי יכנו אותי יפי הנפש בתואר שקרן ורמאי?

ראו גם:

ארגון סיוע לזרים: הגדר בגבול מצרים נמצאת כולה בשטח ישראל, והמדינה מחויבת להכניס ארצה את כל מבקשי המקלט, גם אלה שבצדה השני!

דיווח על מקרה ראשון של אפריקנים שהוכנסו ארצה בהוראת בג"ץ למרות ששהו מצידה השני של גדר הגבול

שוב פעם מאיימים על צה"ל כדי שיכניס מיד ארצה מהגרים אפריקנים

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.