שוב פעם מאיימים על צה"ל כדי שיכניס מיד ארצה מהגרים אפריקניים

04/09/2012 ב- 17:08 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על שוב פעם מאיימים על צה"ל כדי שיכניס מיד ארצה מהגרים אפריקניים

זה עתה נודע כי ארגונים לזכויות אדם (כל עוד האדם אינו יהודי, כמובן) איימו אתמול על צבא ההגנה לישראל שיעתרו לבג"ץ, אם לא יוכנסו מיד ארצה מהגרים אפריקניים שמצויים מעבר לגדר הגבול עם מצרים. לפי שעה, הצבא אינו נרתע מן האיומים, אבל אין לדעת מה ילד יום. במקרה הקודם, נבהלו כמה קצינים והכניסו את כל המהגרים ששהו מחוץ לגדר. במקרה העכשווי מדובר במהגרים שעליהם מדווח היום אתר 'הארץ' בכותרת הראשית.

כידוע, אני הוא הראשון שחשף את הבעיה הזאת עוד לפני שקרתה. בשיחה שקיימתי עם פעילת שמאל קיצונית, היא הודיעה לי כי מכיוון שרוב גדר הגבול נמצאת למעשה בשטח ישראל, חבריה ידאגו שכל המהגרים האפריקניים ששוהים בצדה החיצוני יוכנסו ארצה ויהי מה. בינתיים, היא וחבריה מצליחים בכך. הם כבר הצליחו להכניס לישראל קבוצת אפריקנים ששהתה מחוץ לגדר לאחר איומים משפטיים, ועתה שוב הם פועלים ביתר שאת.

אני חוזר ואומר: מרבית הגדר מצויה בשטח ישראל, ובית המשפט העליון פסק חד-משמעית: מכיוון ששטח ישראל נמצא גם מעבר לגדר, אז חלים גם עליו חוקי המדינה; קרי, חובה על צה"ל להכניס את כל המהגרים האפריקניים לארץ.

ועוד דבר: אני ממשיך לקבל מכתבים ממילואימניקים שנשפטו בגלל תלונותיהם של אפריקנים שטענו כי התעמרו בהם. אחד המילואימניקים פנה גם לעיתונים וגם למשרד הפנים, אבל איש שם אינו עוזר לו. כבר דיווחתי לכם על הסוגיה הזאת בפעם הקודמת, ואני ממשיך לעקוב אחר ההתפתחויות.

————–

וגם זהבה גלאון בחגיגה (לחצו להגדלה):

עדכונים:

4/9: [1] – [2]

5/9: [1] – [2] – [3] – [4] – [5] – [6] – [7]

6/9: [1] – [2] – [3] – [4]

9/9: [1] – [2] – [3]

3/10: [1]

ראו גם:

ארגון סיוע לזרים: הגדר בגבול מצרים נמצאת כולה בשטח ישראל, והמדינה מחויבת להכניס ארצה את כל מבקשי המקלט, גם אלה שבצדה השני!

דיווח על מקרה ראשון של אפריקנים שהוכנסו ארצה בהוראת בג"ץ למרות ששהו מצידה השני של גדר הגבול

אפריקנים כפויי הטובה מתלוננים ללא סוף נגד חיילי צה"ל

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.