שבדיה בעצמה מודה: בעתיד הלא רחוק נהיה מדינה אפריקנית

23/08/2012 ב- 11:08 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על שבדיה בעצמה מודה: בעתיד הלא רחוק נהיה מדינה אפריקנית
תגים: ,

לפני למעלה משנה כתבתי: "סקנדינביה הולכת ונשמטת מידי העולם המערבי. ביערות ברזיל חזיתי באחרוני האינדיאנים האותנטיים, ועתה אוכל להשליך את דבריי על הילידים הנורדיים, שהיתה לי הזכות להכירם".

דבריי אלה הלהיטו את חמתם של מבקריי מן השמאל הרדיקלי, שהסלימו את תגובותיהם בחודשים האחרונים. אף תלונותיהם הראשונות היו תוקפניות מאד. הן עסקו בהכפשתי וביקשו להתווכח לגבי העובדות. אלה שהשמיצוני רשמו כי הנני אדם נבער ועילג, ומוטב שלא אחטא בכתיבה, מפני שלדעתם אינני מצליח לחבר אפילו מילים פשוטות לכדי משפט קוהרנטי. אלה שסירבו להסתגל למציאות המרה, רשמו כי זה עתה שבו מביקור בשבדיה ולא פגשו אפילו מוסלמי אחד, אבל הרבה ישראלים מקומיים. לדבריהם, ניפחתי את בעיית ההגירה מעבר לכל פרופורציה, וחלקם אף חשד בי בטיפוח גלוי של גזענות כלפי שחורים.

ברם, כוחות הרוע ניהלו נגדי מאבק איתנים על בסיס טענות שאינן נסמכות על דבר מלבד על המשטמה המצויה בליבם. השבדים בעצמם מודים: "האוכלוסייה בארצנו משנה את פניה במהירות. שיעור הילודה של המהגרים גדול בהרבה מזה של התושבים האתניים, וברבות הזמן תהא שבדיה מורכבת בעיקרה מאנשים ממוצא מוסלמי ואפריקני".

לפי נתוני רשות האוכלוסין של שבדיה משנת 2009 (קובץ PDF) התיישבו בארצם מאז קום מדינתנו רק 2359 ילידי ישראל. מכיוון שזכיתי להכיר לא מעט מהם, מוטב כי תדעו כי רובם הם ערביי ישראל. לעומתם, בשבדיה יושבים 12745 ילידי אפגניסטן, 5500 ילידי בנגלדש, 117919 ילידי עיראק, 59922 ילידי איראן, 23701 ילידי לבנון, 9161 ילידי פקיסטן, 3232 ילידי העם המתקרא פלשתיני, 19646 ילידי סוריה, 40776 ילידי טורקיה, 56127 ילידי בוסניה, 3379 ילידי מצרים, 8963 ילידי אריתריאה, 7038 ילידי מרוקו, 31734 ילידי סומליה, 3874 ילידי תוניסיה, ועוד ועוד.

מלבדם היגרו לשבדיה גם רבבות מוסלמים וערבים שנולדו באירופה. הם לא היו שם לפני שישים שנה. והם מתרבים. ילידי ארצות אלה הקימו, כדרכם מתמיד, משפחות מרובות צאצאים, כך שמספר המוסלמים והערבים שיושבים כיום בשבדיה הוכפל פי כמה מונים. מכיוון שקוראיי מתקשים בקריאת שבדית, מוטב שתציצו בכתבה מטרידה שהופיעה ב'אקונומיסט' הבריטי, ושכותרתה: "שבדיה תהיה הרבה פחות בלונדינית". עוד מדווח בה – על פי מקורות שבדיים – כי כבר עתה 15 אחוזים מן האוכלוסייה הם מהגרים מסומליה, אריתריאה, עיראק, איראן ובוסניה. ובמספרים מוחלטים: מעל 1.4 מיליון מוסלמים! אוכלוסיית שבדיה גדולה משלנו במעט יותר ממיליון נפש, אך בארץ זו ישנם יותר מוסלמים מאשר במדינת ישראל. ראוי לזכור שארצנו יושבת במזרח התיכון, מולדת האסלאם והערבים. לכן יש לשאול מה יש למוסלמים – מלבד הבוסניים שבהם – לחפש בסקנדינביה הקרה והרחוקה?

באופן אישי, היו לי בעיות רק עם בוסניות. הן, כמובן, בהירות ממני, ולכן, אי אפשר לומר שאני מטיף לשנאתן בגלל צבע עורן. גם אינני שונא אותן. סלדתי מאד מהתנהגותן. מנגד, היתה לי חברה סקנדינבית מקסימה מהזן המשתלט: סומלית שחורה ומוסלמית.

ואלה דברים שכתבתי לפני שלושה חודשים: "כיהודים עלינו להוקיע את התחזקות הימין הניאו-נאצי באירופה, אבל לא נוכל להסתפק רק בדברי גינוי. עלינו להבין כיצד הוא צומח ועולה פתאום, מאין יונקים שורשיו את מי התרעלה. מכיוון שלא השכלנו לתפוש זאת בשנות ה-30 בהיותנו באירופה, הושמד שליש מעמנו. זוהי אינה העת להסתתר מאחורי אמירות בעלי תקינות פוליטית. עתה הגיעה השעה להסביר לעצמנו מהי האמת הנוראה: הפלישה האסלאמית לאירופה עוד תמיט עלינו אנטישמיות שלא ידענו כמותה, חמורה שבעתיים מאשר זו שחווינו באמצע המאה ה-20. ראוי לזכור: האויב שלנו אינו ציבור המהגרים, אלא הילידים הנוצריים. את זעמם הם יוציאו עלינו לבסוף".

בינתיים מציקים המהגרים ליהודי שבדיה. לפני ימים אחדים הם יצאו להפגין נגד אזלת ידם של השלטונות בסיכול פעילותם של התוקפים המוסלמים. אני צדקתי כשסיפרתי על ההשתלטות המוסלמית בשבדיה. גם אם אינני מצליח לחבר אפילו מילים פשוטות לכדי משפט קוהרנטי, לא ניפחתי את בעיית ההגירה אל סקנדינביה מעבר לכל פרופורציה. איש איננו משלם לי על אמירת האמת. לפעילי השמאל הרדיקלי משלמים הון רב כדי להמציא שקרים. הנה, היום פורסם שבלגיה ממשיכה להעביר תשלומי עתק לארגונים פוסט-ציוניים כדי שיכפישו את לוחמי צה"ל. נהיר לכם היטב שהם יהיו חייבים לספק את הסחורה, ואם יצטרכו, אף ימציאו אותה. האנרכיסטים היהודיים יהיו מוכנים למוטט את יסודות המדינה מבפנים תמורת בצע כסף. האנרכיסטים הללו הם אויבינו האמיתיים, בצד הניאו-נאצים.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.