האם לנשות מחסום ו'וטש היתה היכרות עם האנס מגן העיר?

17/06/2012 ב- 21:07 | פורסם בהמדור לשירות הציבור | סגור לתגובות על האם לנשות מחסום ו'וטש היתה היכרות עם האנס מגן העיר?
תגים:

ב-31 במאי 2010 אירע דבר בישראל: כמה פעילות מן השמאל הרדיקלי הגיעו אל גינת לווינסקי בתל-אביב והחלו להפגין בפראות. היה זה יום שני, בשעתיים היחידות שהייתי מתנדב בהן מדי שבוע למען הפליטים. פניתי אל אחת מהן במתינות והפצרתי בה בתחינה שתלך להשתולל במקום אחר. היא סירבה, צעקה בקולי קולות, ואחר כך התנפלה עליי. הייתי המום לגמרי. מטורפת אחרת חבטה בי מאחור ותבעה ממני להסתלק מן הגינה לאלתר. לא הרחק ממני התראיינה טל ברגלס אצל הגברת זליקוביץ' מאתר YNET. היא נראתה נסערת ביותר. גם אני הייתי נסער מאד. במהרה התקבצו במקום עוד עשרות אזרחים והתפתחה תגרה קולנית. אני נמלטתי משם בעור שיניי.

ב-22 ביולי 2009, ביום רביעי, נשלחה אותה טל ברגלס, מטעם ארגון מחסום ו'וטש, אל בית המשפט בפתח תקווה, כדי לדווח לאירופאים הנאורים על הארכת מעצרו של אחמד רג'אי אחמד בני ג'אבר למשך תשעה ימים נוספים. זהו הדבר שעניין אותה ביום ההוא.

מיהו אותו אחמד בני ג'אבר?

אחמד בני ג'אבר אשר אודותיו דיווחה הפעילה הקיצונית טל ברגלס הוא האנס מגן העיר. מדובר בקרימינל מסוכן שכבר היה עצור בישראל בעבר, והסתובב ברחובות תל-אביב באופן חופשי ב-12 במאי 2012, כדי להמשיך במזימותיו הנפשעות נגד העם היהודי.

הפסקה "התמימה" מתוך הדיווח של טל ברגלס:

אחמד רג'אי אחמד בני ג'אבר, ת.ז. 853519353, תושב עקרבה, נעצר ב-12.7.09,
עוד לא בן 18.
בקשה: 16 ימים
החלטת השופט: הארכת המעצר ב-9 ימים עד ה-30.7.09.

פרטים אלה, להזכירכם, לא נאמרו עד היום בשום כלי תקשורת ישראלי אף שאינם אסורים לפרסום. מדוע מונעים מאיתנו לדעת על עברו האפל ומזימותיו הזדוניות של האיש?

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: