איומים עליי בגלל נחיתת האמריקנים בירח

15/06/2012 ב- 17:02 | פורסם בהמדור לשירות הציבור | סגור לתגובות על איומים עליי בגלל נחיתת האמריקנים בירח

אינני מכיר בישראל שום אדם כמותי, שמותקף בידי גורמים רבים כל כך, רק בגלל פעילותו באינטרנט. די להציץ בנכתב אודותיי באתרי העיתונות, בטוקבקים שמתפרסמים בדפיהם ובפורומים השונים, כדי ללמוד שציבור גדול בארץ הזאת נחרד מכתיבתי. מכיוון שלאחרונה שללתי בכל תוקף את קיומם של חייזרים המתהלכים בינינו, וספגתי נאצות והשמצות בשל דעתי זו מפי חוקרי עב"מים למיניהם, עתה מאיימים עליי יריביהם הגדולים, אלה שטוענים כי מסעות בחלל הינם מדע בדיוני ולא התרחשו מעולם.

בקרוב תתפרסם כתבה באחד העיתונים על אודות מכחישי נחיתת החללית אפולו 11 בירח. אלה עדיין דבקים באמונתם כי היתה זו נחיתה מבוימת, פרי קונספירציה משותפת של ארצות הברית וברית המועצות. הם אינם סבורים כלל וכלל כי לאדם היתה יכולת להרחיק עד הלבנה בשנת 1969, וגם עתה, לדעתם, מחזיקה האנושות בטכנולוגיה ירודה מכדי שיתאפשר ביצוע של משימה כזאת. מחשש שאגיב כנגד משנתם כפי שעשיתי כלפי חוקרי העב"מים המדופלמים ואחשוף את הבליהם ברבים, פנו אליי משוגעים אלה והזהירוני לבל אחטא שוב. אחד מן הארבעה התרה בי במפורש.

פניתי אל העיתונאית הוותיקה שהזכירוה, וזו אישרה בפניי כי הספקנות הרדיקלית תשמש נושא לאחת מכתבותיה העתידיות, ואף הוסיפה כי אין לי זכות לשפוט את הדברים שייכתבו לפני שאפילו התפרסמו. בתשובתי אליה הבהרתי היטב כי היא משמשת כלי משחק בידי שרלטנים הזורעים אימה בקרב הבריות, כאילו השלטונות מסתירים את האמת מעיני עמיהם ובמקום זאת מציגים תרמיות שמסבות להם קורת רוח. אותה עיתונאית אמרה לי שדרכן של ממשלות להסיח את דעת האזרחים מפני הצרות על ידי הישגים אמיתיים או שקריים. קרי, נחיתת האמריקנים על פני הירח אולי לא קרתה מעולם.

הנה, אני מודיע מראש לעיתונאית הנכבדת: אם תתפרסם הכתבה הזאת, אני אעשה ממנה חוכא ואיטלולא. ובכלל, האם ניתן להסביר מה קורה פה פתאום: מדוע העיתונאים רודפים אחרי פנטזיות במקום לדווח על עובדות?

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: