פתאום יפי הנפש מצטטים את מגילת רות, אבל בתנ"ך רשומים עוד כמה דברים.

28/05/2012 ב- 20:56 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על פתאום יפי הנפש מצטטים את מגילת רות, אבל בתנ"ך רשומים עוד כמה דברים.

הרבה זמן לא צחקתי בגרון ניחר כמו בחג השבועות החולף. פתאום גיליתי כי כל יפי הנפש החלו לצטט בעונג עילאי את הכתוב במגילת רות. בימים רגילים הם אוכלים בשר תנינים, טוענים כי התנ"ך הוא בדיה אחת גדולה, ושונאים את הדתיים ואת הדת היהודית, אבל כשנוח להם, לפתע כל עוכרי ישראל הללו נתלים בכמה פסוקים מן המקרא ומטיפים לנו לפעול לפיהם. אותי הדבר שעשע מאד.

האם מגילת רות תפתור את מצוקת תושבי השכונות בדרום תל-אביב, שהיו מוזנחות ומטונפות עוד לפני שפליטי אריתריאה קיבלו את עצמאותם בשנת 1993, בזמן שמיליארדי דולרים הושקעו לשווא בהתיישבות יהודית ברצועת עזה, במקום באותן שכונות? האם השמאל הרדיקלי, שבין שורותיו פעלו אנסים אכזריים, מסוגל לתפוש בכלל כי אסור להשיב את האריתראיות למולדתן בגלל הזוועה שמצפה להן, או שאולי כל מה שמעניין אותו הוא ליצור רוב אסלאמי במדינה היהודית, ולכן מסתננים מוסלמים שיקדמו את קיצה יש לקבל בברכה?

התשובה ידועה: את הצפונבונים יפי הנפש לא מעניינים האפריקנים אפילו במקצת. גם תושבי השכונות בדרום תל-אביב אף פעם לא עניינו אותם. הם מעולם לא הגישו מרק לעניי עירם. ועתה, הם תורמים את דליי המרק שלהם לדרי גן לווינסקי, מאכילים אותם לשובעה, מתוך ידיעה ברורה כי אם יהיו רעבים יתחילו להופיע אצלם ולפרוץ לבתיהם.

הצפונבונים יפי הנפש שעד ימינו מסרבים לכך שילדיהם ילמדו בבית הספר ביחד עם ילדי העולים מאתיופיה, מציעים לתושבי שכונת התקווה לקבל את הזרים בסבר פנים יפות, כפי שכתוב במגילת רות. פתאום דוד המלך הוא חי וקיים עבורם, לאחר שכבר הספיקו לטעון שלא היה ולא נברא, ופקפקו אפילו בקיומו של העם היהודי לדורותיו.

יפי הנפש יעשו כל דבר שיוכלו על מנת להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה, כפי שסוריה היתה עד לאחרונה. הם מספרים לנו שאין עם יהודי, אבל באותה נשימה מוצאים כל מיני הוכחות שישנו עם ירדני (אין עם כזה!) ואפילו חזרו ואמרו כי ישנו עם סורי שצריך להגיע עימו לשלום. אכן, היה עם סורי בדוי שהמציאו צרפת ובריטניה, ושהתפרק לכל מרכיביו. ואומנם ישנו עם פלשתיני אמיתי כיום, עם מפולג גם כן, אבל אף אותו המציאו שונאי ישראל במאה שעברה.

אז עכשיו נתלים יפי הנפש בתנ"ך כדי לממש את מאווייהם השטניים, וזוהי העת ללמדם כי הכתוב במקרא מצווה לבנות את בית המקדש היכן שהוקם מסגד אל-אקצא; שהובטחה לנו ארץ רחבת ידיים שכוללת חלקים נרחבים במזרח התיכון; שיש להשמיד את הגויים המקיפים אותנו, ולא לקבלם בברכה; וגם שיש לסקול למוות את כל אלה שאוכלים בשר תנינים, ובכללם יפי נפש עלובים. אכן, מי שחפץ לנהוג לפי כללי המקרא, עליו לדעת שיפעלו כלפיו על פיהם – קרי, את השמאלנים הרדיקלים יצטרכו להמית בעוון בגידה.

למרבה התבונה, חוקי מדינת ישראל אינם מושתתים על יסודות המשפט המקראי: אסור לעשות טרנספר לצאצאי הסורים שקרויים עתה פלשתינים; אסור לפוצץ מסגד כדי להקים במקומו מבנה יהודי; אסור לגרש אשה זרה אל ארץ שרודפת אותה; ואסור להוציא להורג אפילו רוצחים שאינם פושעי מלחמה נאציים. אבל אם יפי הנפש מתעקשים, אני מוכן להוביל יוזמה שתאפשר להם להקים ברמת אביב מדינת הלכה יהודית, ושם יוכלו לצטט את מגילת רות כאוות נפשם יומם ולילה, ולסקול באבנים זה את זה.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.