איפה הייתם כשרבין קרא ליהודים סרטן בגוף האומה?

27/05/2012 ב- 08:20 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על איפה הייתם כשרבין קרא ליהודים סרטן בגוף האומה?

אילולא היו שומרי ראשו חרדים לחייהם והיו מוכנים להקריב עצמם למענו, היה יצחק רבין הזקן יושב בינינו ומגחך לנוכח ההמולה התקשורתית בעניינה של מירי רגב. כמו רבין, גם אני מצאתי עצמי משועשע מדבריה. ברצותה למצוא חן בעיני הקהל המפגין בשכונת התקווה קראה לאפריקנים סרטן בגוף האומה. והרי זה באמת עלוב מצידה. ראשית, הקהל שהפגין שם חשב בדיוק הפוך ממנה. מחלת הסרטן מתאפיינת בהתפשטותה לאורך כל הגוף, ואילו תושבי דרום תל-אביב קובלים על כך שבעיית הזרים היא מקומית ומופיעה רק בקרבם. הם רוצים בכל מאודם שבעיה זו תהפוך לדמוית-סרטן, הם משוועים בכל ליבם שבעיה זו תתפשט גם למקומות אחרים בארץ, על מנת שהנטל הרב ירד מעליהם. לדאבונם הפרטי, האפריקנים אינם סרטן בגוף האומה, לפחות כל עוד אינם מורשים ללון גם בצפון תל-אביב.

שנית, מירי רגב שכחה באותו מעמד נלהב כי היא חברת כנסת המשתייכת לקואליציה. רוב האפריקנים הגיעו לישראל במהלך שלטון הליכוד בשלוש השנים האחרונות. היה זה ראש הממשלה בנימין נתניהו שדחה את הצעת המוסד לפני כשנתיים לפעול נגד שבטי בדואים בחצי האי סיני כדי לסכל את משלוחי המסתננים ארצה. עתה, הוא תולה את כל יהבו בגדר הגבול, כאילו שהיא חסינה מפני כליהם המשחיתים של הבדואים.

בניגוד למירי רגב שפלטה מפיה את המילה סרטן רק כדי לשמח לבבות כועסים, אך מבלי כוונה מוצהרת אחרת, היה זה ד"ר מיכאל בן ארי שניצל את הזעם של תושבי התקווה כדי להסיתם נגד האפריקנים במכוון. הוא עבר על חוק ההסתה כמה וכמה פעמים במהלך דבריו, לעיני קציני משטרה רבים, ואף אחד מנציגי החוק לא פנה אליו על מנת להשתיק אותו. ההיטפלות למירי רגב נובעת ממניעים בלתי ברורים, בשעה שנאומו המסית של בן ארי, למעט אזכורו, אינו מטופל כלל בתקשורת.

לרוב הציבור אין קשר משפחתי לנורבגיה, הוא אינו דובר את שפת העם השוכן בה, ולמעשה אינו יודע מאומה על כך שממשלתה מממנת את ארגוני השמאל הרדיקלי בישראל כדי להרוס את המפעל הציוני. לכן, לעולם לא תראו את האנרכיסטים מפגינים נגד טאלב אל-סאנע שקרא בכנסת למתנחלים גידול ממאיר, המשול לסרטן. לעולם לא תפגשו בהם מפגינים נגד יריב אופנהיימר, מזכ"ל תנועת 'שלום עכשיו', שקרא להתנחלויות סרטן בגוף האומה, אבל דרש שהמשטרה תחקור את מירי רגב על אותה אמירה שאמר בעצמו אך נגד יהודים, מפני שכזאת מותרת לדעתו. ואפילו רבין המנוח כתב בספרו 'פנקס שירות' כי גוש אמונים הוא סרטן בגופה של הדמוקרטיה הישראלית, כאילו לא היתה זו מפלגתו שבזמן שלטונה קמה תנועה זו.

בדיוק לפי כללים שנקבעו מראש, השמאל הרדיקלי בישראל נוהג תמיד בסלקטיביות. הוא יצא נגד אותן אמירות שהוא נוהג לומר לפרקים, אם יצאו מפיהם של יריבים פוליטיים. אתמול הוא תמך בקריאות שאזרחים יהודים הם סרטן בגוף האומה, מחר הוא יפגין נגד אותן קריאות אם הינן מופנות כלפי ציבור מהגרים שלדעתו יוכל להחריב את הציונות.

בנורבגיה, הביאה התנהגות השמאל הרדיקלי לטבח המוני בקרבו. נערי מפלגת השלטון נרצחו ללא אבחנה. בשכונת התקווה עלול להירצח אפריקני חף מפשע רק בגלל צבע עורו, ומיד בעקבותיו, לאחר שלל הגינויים, נמצא פתאום את כל האפריקנים היכן שהם היו אמורים להיות מלכתחילה, מפוזרים בכל הארץ, יושבים על ספסלים ברמת אביב ומפטפטים בערבית באין מפריע.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.