רעיון מסוכן: משרד החוץ מתכוון לשחד מדינה באפריקה כדי שתקלוט לתוכה את המסתננים

26/05/2012 ב- 15:50 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על רעיון מסוכן: משרד החוץ מתכוון לשחד מדינה באפריקה כדי שתקלוט לתוכה את המסתננים

אמש התארח ב'יומן' סגן שר החוץ. כל מיני כסילים נוהגים ללגלג עליו, ונטייה זו גברה לאחר התקרית שבה הושיב את השגריר הטורקי על שרפרף נמוך, אולם דני איילון הוא אחד האנשים הפיקחים והערמומיים ביותר בממשלה הנוכחית. כל אלה שמזלזלים בו אינם תופשים כי הוא מכוון לכיסא הכי גבוה שיש. בתחילה יחליף את אביגדור ליברמן במשרד החוץ, לאחר שהלה יאולץ להתפטר בעקבות עברו הפלילי, ומתישהו אפילו יתמודד על ראשות הממשלה. לשם נשואות פניו.

מנחת התוכנית איילה חסון סיפרה תחילה לצופים, בדיון שעסק בסוגיית אורחינו מאפריקה, כי אתמול בצהרים הוזעקה ניידת משטרה לרמת אביב, לאחר שנראו בה שלושה אפריקנים ישובים על ספסל. על פי המידע שהצטבר מאז, נרשמו ארבע קריאות שונות למוקד המשטרתי מאת תושבי המקום. הם תושאלו האם אולי אלה יהודים יוצאי אתיופיה, ועל כך השיבו כי הללו הם שחורים דוברי ערבית, ועד שהמשטרה לא תסלק אותם, כל ילדי השכונה מצויים בעוצר ביתי מחשש שייפגעו בידי שלושת השחורים. מיד אחר כך הגיעו השוטרים וגירשו אותם משם אל שכונת התקווה, לדברי חסון.

אחרי כן, הסביר דני איילון מדוע ישראל אינה יכולה לגרש אפילו אורח אחד מאריתריאה ומסודן אל ארצותיהם, ולמה הגדר הכי גבוהה בעולם לא תוכל לעצור את זרם המסתננים אל תוך גבולות המדינה. מצאתי את עצמי מסכים לפרשנותו, אך לא להצעה אשר אותה מוביל הוא ומקדם יחד עם ליברמן, לפיה ניתן לשכן את האפריקנים שהגיעו ארצה במדינה אפריקנית שאינה מולדתם. הוא סיפר כי המגעים עם אותה מדינה נמצאים בראשיתם, וכי ממשלתה מסכימה לקבל לתחומה כל ראש תמורת מחיר נקוב. איילון הבטיח לאיילה כי מדובר בהון עתק, וחזר ואמר לה שוב כי הוצאת האפריקנים מכאן תלווה בהוצאה כספית אדירה.

ומדוע אני מתנגד לרעיון? הן ברור לי כי אותה מדינה שתקבל לידיה מאות מיליוני דולרים מישראל, יחד עם אורחינו מאריתריאה ומסודן, לא תשתמש בכספים הללו למען רווחתם. הן ברור כשמש כי הכסף כולו ירפד חשבונות בנק מדושנים של שלטון מושחת, ואילו את המגורשים האומללים ישכנו בתנאים עלובים ממש, ואולי אפילו במחנות מעצר המוניים. נשים תיאנסנה, גבריים יירצחו בשנתם, והפושעים, לא רק שלא יועמדו לדין על מעשי אונס ורצח, אלא אף יתעשרו על חשבון ממשלת ישראל. גם ירצחו את המגורשים וגם יירשו את הכסף שלכאורה נועד לרווחתם.

למשל, באוסלו הוחלט בשבוע שעבר להקים ועדה חוץ-פרלמנטרית שתבדוק מדוע העמותות הישראליות למען הפלשתינים, שממומנות על ידי נורבגיה, מחלקות משכורות עתק למנהליהן. לא רק באפריקה, אלא אפילו בישראל נעלם רוב הכסף לפני שהוא מגיע למען אלה שנזקקים לו ואליהם הוא היה מיועד. לטענת הנורבגים האנטישמיים, היהודים הם רודפי בצע מטבעם, ולמעשה אפילו היהודים שמשתייכים לשמאל הרדיקלי אינם יפי נפש באמת, ולא ממש אכפת להם מהפלשתינים. כל מה שמעניין אותם הוא הכסף. הם אינם מסייעים לפלשתינים בהתנדבות, אלא מתפרנסים מכך ומתעשרים על חשבון משלם המיסים הנורבגי. לדעת האנטישמים, השמאל הרדיקלי בישראל ימכור את המדינה שלו ואת אזרחיה לשכניה הערבים רק למען בצע כסף.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.