מהומה ענקית עומדת להתגעש בגלל חשד לגניבת הגיג מפייסבוק!

05/02/2012 ב- 17:51 | פורסם בהמדור לשירות הציבור | סגור לתגובות על מהומה ענקית עומדת להתגעש בגלל חשד לגניבת הגיג מפייסבוק!
תגים: ,

הרבה זמן לא הקדשתי מילים גדושות בריקנות, וחסרות-תוחלת ממשית, לשני זבלוני המדיה המבחילים ביותר בתבל: פייסבוק וערוץ 2! אבל לא נותרה בידי ברירה. סערה שאיבדה כל פרופורציה סחפה גם אותי, ולא אוכל להימלט ממנה. הבוקר, בשעה בלתי ברורה, פרסמה מיכל סלע באונלייף דעה רבת-עניין. כה כתבה בקצרה: סביב שולחן הפרשנים ב'אולפן שישי' ישבה בליל שבת האחרון שוב הגווארדיה הלבנה: רוני דניאל, אמנון אברמוביץ' ונחמיה שטרסלר. ישבו ופירשנו את חיינו כמו מדי ערב שישי. לשולחן "המבינים" של מדורת השבט הישראלית יש, כנראה, נתוני סף ברורים: גבר, אשכנזי, מעל גיל 40, והוא אינו חייב "לעבור מסך". הרי איננו המנחה. האשה היחידה במהדורה עמדה בצד. דני קושמרו הודה לשרה גבאי – באליפסה הקטנה מצד שמאל למטה – שתרגמה את החדשות לשפת הסימנים.

אחר הפרסום קמה זעקה רבתי. הנה מתברר כי יסמין לוי כבר דיברה על כך בפייסבוק בשבוע שעבר. הנה רשמה סטטוס נכבד במילים הללו: בדיוק צפיתי ב'אולפן שישי' ותהיתי למה אין שום אשה וכל הפאנל הזה על טהרת הטסטוסטרון הגברי. אפשר לחשוב שאין נשים שמבינות בצבא או ביטחון. קצת חסר לי קול נשי. אוי, טעות שלי, הנה יש אשה. זאת בעיגול הקטן עם שפת הסימנים. לוי גם פרסמה תמונה נהדרת:

אבל אבוי, גם מיכל סלע פרסמה אותו הגיג בבלוג שלה, ופרצה מהומה. כתבה יסמין לוי בפייסבוק: איזה כיף לחיות בעולם של גניבת חשיבה. הנה הגיע לידיעתי הבלוג של מיכל סלע אחת, שכתבה בדיוק את הדברים הללו אחרי בלי קרדיט ובלי כלום.

ואצל מיכל סלע כתבה מישהי בשם יסמין לוי, אולי היא בעצמה, תחת הכותרת 'חוצפה', את אלה הדברים: מיכל סלע, קצת נדהמתי כשהפנו אותי לבלוג הזה. את האמירה על האשה הקטנה באליפסה באולפן שישי כתבתי על הקיר שלי בפייסבוק עם צילום מהתוכנית הממחיש זאת, מה שגרף תגובות והדים רבים. נהוג לתת קרדיט, שלא לומר, לכתוב משהו מקורי משלך. מאכזב ודי מקומם. טענה כמו "לא ראיתי" באמת לא תעבור. או שתוסיפי קרדיט או שתסירי מבחינתי.

——————–

מה אומר, צחקתי שעה. כמה טמטום מכיל האדם. אפילו אצבעותיו מלאות בו.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.