אביבית בר זוהר: הדפיקה הגדולה בחנות לשמלות

11/01/2012 ב- 11:05 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על אביבית בר זוהר: הדפיקה הגדולה בחנות לשמלות
תגים: ,

אין זה סוד כי 'התיבה הלבנה' הינה הבלוג הנקרא ביותר בישראל בימים אלה, כפוף לבדיקת רואה חשבון. מתחילת 2012 נרשמו בה רבבות צפיות, ב-11 יום בלבד. תחלופנה עוד שנים רבות עד שבארצנו הקטנטונת יגיע בלוג כלשהו למספרים עצומים כאלה. אלא שהנתונים הללו אינם יכולים להיזקף לזכותי. אני ודעותיי לא מעניינים כמעט איש.

הפטנט הינו פשוט: כל שעליכם לעשות הוא לחבר רשימה אודות כוכבת 'האח הגדול', כגון אביבית בר זוהר, ולהדביק לה כותרת בעלת קונוטציה מינית לכאורה: "הדפיקה הגדולה של אביבית בר זוהר". אחר כך תספרו כיצד דפקו לה מחיר מן הסרטים תמורת קילו אשכוליות בשוק הכרמל, או כל שטות אחרת. מה שחשוב הוא שצופי 'האח הגדול' שמחפשים את עקבותיה, ימצאו כבר בדף הראשון של גוגל את אביבית בר זוהר עם כותרת שאינה מאפשרת להישאר אדישים כלפיה.

"אביבית בר זוהר" אשר אל דמותה הטלוויזיונית נחשפה האומה העברית רק בשבוע שעבר, כבר זוכה ל-3.6 מיליון אזכורים בגוגל. נכון לעתה, "משה קצב", ששמו לא ירד מן הכותרות בשנים האחרונות, זוכה רק ל-646 אלף אזכורים. אביבית בר זוהר מכה אותו שוק על ירך, וכל סיפורי האונס שלו אינם משתווים לפרשת חשיפת החזה שלה בערוץ נידח, אי-שם בעשור הקודם. רשת האינטרנט מציגה בפנינו מראה שחורה מיהי הדמות המעניינת ביותר, הלא היא אביבית בר זוהר העירומה למחצה.

"שמעון פרס", נשיאנו הנוכחי, ולבטח הישראלי המוכר ביותר עלי-אדמות, זוכה כיום ל-1.28 מיליון אזכורים בגוגל. הוא נמצא בחיינו מאז ומעולם, אביבית בר זוהר בקושי שבוע, וגם אותו היא מביסה בקלות.

ראש הממשלה, "בנימין נתניהו", זוכה ל-2.33 מיליון אזכורים בגוגל. גם הוא אינו מהווה יריב של ממש כנגד מיס חזה גדול, אביבית בר זוהר. ודאי תאמרו כי ישנו גם "ביבי נתניהו". ובכן, ביבי זוכה רק ל-229 אלף אזכורים. "שרה נתניהו" זוכה ל-113 אלף אזכורים. דהיינו, בנימין, שרה והביבי שלה, זוכים למנת אזכורים הפחותה מזו של אביבית בר זוהר, שכל תהילתה נובעת מהשתתפותה בתוכנית 'האח הגדול'.

"גלעד שליט" זוכה ל-2.96 מיליון אזכורים בגוגל. היה זה משגה מצידו להשתחרר מוקדם מדי. אם היה נשאר עוד שנתיים בשבי, אולי היה מנצח במבחן גוגל את אביבית בר זוהר. אבל, עכשיו מאוחר מדי בשבילו.

"יאיר לפיד" זוכה ל-679 אלף אזכורים בגוגל. איפה הוא והיכן אביבית בר זוהר. היא מעניינת את הציבור הרבה יותר. "נועם שליט", שכמו יאיר לפיד, החליט אף הוא להיות פוליטיקאי, צריך להיות מודאג. הוא זוכה רק ל-146 אלף אזכורים בגוגל. אביבית בר זוהר קורעת לו את הצורה בתוצאות החיפוש.

ולבסוף, "דפני ליף", מראשי המחאה החברתית, זוכה רק ל-463 אלף אזכורים, ועתידה מצוי בעברה. לעומת זאת, עונת 'האח הגדול' רק התחילה, ומיס אביבית בר זוהר רק תלך ותגדיל את מספר האזכורים שלה בגוגל.

מי שרוצה לדעת מדוע המחאה החברתית – שבעבעה בקיץ האחרון – נכשלה בהשגת יעדיה, שייכנס לגוגל וימצא את התוצאות. הציבור המסומם עדיין לא התעורר. כשהרוב יתפוש כי מטרת טייקוני הטלוויזיה היא לסמם אותו לנצח, יעלו ההמונים את בתיהם באש ויכריחו אותם לנוס מן הארץ לעד. כך אירע במהלך ההיסטוריה, וישראל לא תהיה שונה בדברי הימים. אינני מייחל לכך.

מילות מפתח: אביבית בר זהר, אביבית מהאח הגדול.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.