נורבגיה לא תעמיד לדין את רוצח ההמונים בטענה המטופשת שאינו שפוי

29/11/2011 ב- 15:18 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על נורבגיה לא תעמיד לדין את רוצח ההמונים בטענה המטופשת שאינו שפוי
תגים:

ברגשי צער ובזעזוע מוחלט, הריני לבשר לכם כי צוות פסיכיאטרים – ספק פרו-גזעניים, ספק אידיוטים גמורים – החליט כי אין מקום להעמיד לדין את אחד מגדולי הפושעים בדורנו, אותו רשע ומרושע שאחראי לבדו למעשה הטבח הבלתי נתפש באי אוטויה. באי עצמו ובמוקד הפיצוץ הראשון נרצחו למעלה מ-110 נפשות, אף שהרשויות הנורבגיות מדווחות אודות מספר נמוך יותר של קרבנות, מסיבה בלתי נודעת. מכל מקום, כמספר הזה נקברו אחרי שתם תהליך הזיהוי.

החלטת הפסיכיאטרים מקוממת רבבות נורבגים, ובצדק. אנשים שהנני מכיר בארץ הנפלאה הזאת, מספרים לי שאינם מצליחים להירדם בלילות, שחלומות ביעותים רודפים אחריהם בשנתם, מפני עוצמת ההלם והחרדה שפקדה אותם בעקבות המעשה הנפשע.

במקום שהחברה הנורבגית תתמודד עם הריקבון הממאיר, ותתחיל למגר ברצינות את התופעה הניאו-נאצית, שהולכת ומתפשטת בקרבה, היא בוחרת לטמון את ראשה בתוך פתיתי השלג. אין דרך אחרת להסביר את הטענה המגוחכת לפיה הרוצח הזה אינו שפוי. הכי קל לטעון שהוא מטורף, ואז באופן אירוני יש היגיון במעשיו, וכך בא הכול על מקומו בשלום. לפתע, אין גזענות נגד כהי-עור, אין שנאה נגד מוסלמים ואין רדיפת הזרים. אכן, היה איזה משוגע; קורה שיש משוגעים; תפסנו אותו; ניתן לו את התרופות המתאימות; ואחר כך נשחרר אותו, כשישוב להיות בריא.

ארורים תהיו, מגני הרוע!

ראו גם:

כרוניקה של טבח נורבגי ידוע מראש

איזו תועלת עשויה לצמוח ממעשה הטבח בנורבגיה?

האם מישהו באמת מעלה בדעתו שנורבגי אחד, חסר כל ניסיון לוחמתי, מסוגל היה לבצע פעולת טרור מורכבת כל כך?

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.