גרמניה משתלטת על אירופה, וכשמביטים ימינה או שמאלה, אין רואים מי שיעצור אותה

21/11/2011 ב- 09:45 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על גרמניה משתלטת על אירופה, וכשמביטים ימינה או שמאלה, אין רואים מי שיעצור אותה
תגים:

אמרו לנו כי סין והודו הן המעצמות הבאות, היו שכללו גם את ברזיל עימן, אולם קשה לראות כיצד מדינות של העולם השלישי דוחקות את ההגמוניה האמריקנית אל שולי ההיסטוריה, ושלוש הארצות הללו רחוקות מאד מלהיות מפותחות. אויבותיה המרות של ארצות הברית במאה ה-20 היו ברית המועצות, יפן וגרמניה, ואיש אינו יכול להטיל ספק כי בזמנים ההם עמיהן כמעט השתוו בעוצמתם לאומה האמריקנית מכל הבחינות.

כיום, יפן התגמדה מול סין הענקית, ולא רק זאת, כי מתברר שסינים רבים נישאים ליפניות בגלל המחסור הכרוני במין הנשי בארצם, כתוצאה מהגבלת הילודה והמתת נקבות בנות יומן. אפילו בסאו פאולו, בקרב הקהילה היפנית הגדולה בתבל מחוץ למולדת ההיסטורית, מתחתנות ברזילאיות ממוצא יפני עם סינים, בעוד בכל הדורות הקודמים היתה משיכתן אל גברים מולאטיים. ג'ואנה, הידידה הנהדרת שלי, אשר לא מזמן חגגה 54 חורפים (בדרום ברזיל העונות הפוכות מאשר אצלנו) מדווחת לי כי למרות גילה, יש לה מחזרים סיניים הצעירים ממנה בשנים רבות.

מאותה בעיה סובלת אמא רוסיה. היא כבר לא תשוב להיות אימפריה. הסינים נוגסים בשטחיה העצומים במזרח, ואין מי שיבלום את נהירתם ההמונית. מדובר בכפריים שחוצים את הגבול – בעוד השלטונות הקומוניסטיים עוצמים עין אחת, אולי בקריצה – ובמהירות שאי אפשר לתאר במונחים ישראליים, הם מקימים ישובים חדשים על אדמה שאינה שייכת להם ולבני עמם. תצלומי לוויין מתעדכנים תדיר בשל הנעשה מטה, ואין תצלום מאשתקד הזהה או הדומה לתצלום עכשווי. ואם לומר את האמת, לרוסיה המידלדלת אט אט מתושביה (שם שיעור ההפלות הגבוה בעולם), אין משאבים לעשות דבר בנידון. מאז ומתמיד הפנתה את מבטה התקיף מערבה, אל עבר אירופה. גרמניה המאיימת היא שמעכבת אותה, ואלה שביקרו בסלובקיה בקיץ האחרון ושוחחו עם התושבים המקומיים, יוכלו לספר לכם כי החשש מן הדוב הרוסי תמיד קיים, ויש להיות זהירים פן יתעורר. ולסלובקיה אפילו אין גבול משותף עם הקיסרות של פוטין.

ואילו גרמניה ממשיכה להתעצם. עתה ברור לכול מיהי השליטה באירופה. היא הארץ המאוכלסת ביותר; היא בעלת הכלכלה החזקה ביותר, בעידן של משבר אזורי; והטכנולוגיה שמצויה ברשותה היא המתקדמת בעולם. אם הגרמנים יחליטו מחר להקים צבא מפואר, לא תוכל אף מדינה למנוע זאת בעדם. ודאי לא צרפת, וגם לא בריטניה שאיבדה מכוחה, וכמו יפן, אף היא תלויה באמריקה. די להיווכח בדבר בכל הפעמים שמפציצים רוסיים חודרים אל שטחה כדי להתריס. במקום ליירט אותם, כפי שישראל היתה נוהגת, אנו שומעים מחאה רפה כלפי מוסקבה מו'ושינגטון דווקא.

האם ארצות הברית, שמאז תום מלחמת העולם עסוקה בעיקר במזרח אסיה ובמזרח התיכון, מסוגלת לומר לאו לשאיפות הגרמניות? לא בזמן הזה, כשהיא שקועה בצרות מבית ההולכות וגוברות, ולא כאשר מיאמי וערים אחרות עוד מעט תאכלסנה בתוכן יותר מהגרים בלתי חוקיים מברזיל מאשר צאצאי היאנקים. ארצות הברית הולכת ונעשית לטינית מבלי שנרגיש. ברבים מרחובותיה מדברים ספרדית ופורטוגזית, והאנגלית נעשית נדירה. אמריקה, אם תהא בעלת מנטליות לטינית שהיא עצלה מטבעה, לא תוכל להיות מעצמה עולמית כפי שהינה. ואין מי שתעצור את גרמניה.

אכן, רובם המכריע של הגרמנים (תושבי גרמניה, אוסטריה וקנטונים בשוויץ שהינם בני אותה אומה) לא מדבר בגלוי ולא בסתר על בניית צבא גדול, על יומרות מלחמתיות או על התחדשות הרייך בן תריסר השנים שדוכא ביד ברזל. אבל הגרמנים כן מדברים אודות השתלטות פוליטית על אירופה, כדי לשים קץ לבעיותיהם הכלכליות של העמים השכנים. הגרמנים כן מדברים אודות מדינת-על אירופית שהם ינהיגוה, ואלה אינם דלת העם, שוכני קרנות-רחוב או פרחחים בכיכרות. זו מחשבתם של מנהיגי גרמניה בזמננו, והם מדברים עליה בגלוי. לדידה של גרמניה, ההשתלטות על שכנותיה תיטיב עימן ותשים קץ לתלאותיהן. ואחר ההרהורים על השתלטות פוליטית – כי ההשתלטות הכלכלית כבר קיימת דה פקטו – הנה מדברים על השתלטות תרבותית: את היוונים יש לחנך בשיטות גרמניות; את הספרדים יש לעורר מבטלתם כדי שילמדו מהי חריצות גרמנית, ואת התרבות האיטלקית יש להדוף מפני שהיא אינה מועילה לבניה ובנותיה.

בלי גרמניה אין איחוד אירופי ואין תקווה לכלכלות היורו. ברצותה, היא תציל עמים נחשלים מעצמם, וברצותה היא תשליט בהם עוד יותר את מרותה. יוון נכנעה כליל לתכתיבים הגרמניים ומי ששולט בפועל בכלכלתה היא גרמניה. וספרד, שרק עתה יוצאת לדרך עם ממשלה חדשה אינה שונה מיוון. על המנהיגות הספרדית מפקחת… גרמניה, וצרפת עוד מעט שם וגם איטליה, ואילו הבריטים כבר אבודים. אומה שאינה מבצעת מפקד-עם כבר שנים רבות, מחשש שתגלה כי בניה הולכים ונעשים מיעוט בארצם, היא אומה מתפוררת, וזוהי בריטניה.

אינני אומר את הדברים הללו אודות גרמניה לגנאי. אני סבור כי פעילותה למען הכלכלות הכושלות באיחוד האירופי היא מבורכת. כמי שהכיר גרמנים רבים אצלנו, בארץ מכורתם, ובמסעות בעולם, אף פעם לא הבנתי מדוע קינאו כל כך ביהודים, כיצד חששו כל כך מאיתנו עד שגמרו אומר להשמידנו. הם נאים יותר, גופם חזק משלנו, הם כה חכמים, וכושר המצאתם משתווה אלינו.

אין גזע ארי, כפי שאין גזע יהודי, ואין גזעים כלל בבני אדם, אולם אי אפשר להכחיש כי צאצאי השבטים הגרמאניים בעת העתיקה הינם המפותחים ביותר בימינו. הביטו אל הולנד, שוויץ הגרמנית, גרמניה, שבדיה, נורבגיה, ובראש ובראשונה אל דנמרק, שכל אומות העולם מתקנאות בה. סבורני כי סיבת הדבר היא חריצותם המופלאה. אני נתקלתי בה במלוא עוזה בקרב המתנדבות הסקנדינביות בקיבוץ. בחורות צעירות היו מפיקות בעבודתן פי שלוש מתפוקת הצברים שסיימו את שירותם הצבאי בצנחנים. הייתי מתבונן בשבדיות ובנורבגיות ומשתומם. כולן היו סוסות עבודה. הן לא היו מראות לעולם סימני עייפות, ותמיד התנהגו כחיות פרא במיטה. מאין שואבים בני העמים הללו את כוחותיהם, לא אדע. ראוי, אפוא, שלא נשכח מהן יכולותיה הפוטנציאליות של גרמניה, אם תחליט לממשן.

הבעיה תיווצר רק אם גרמניה עצמה תהיה שרויה במשבר כלכלי, והימין הקיצוני שתפס את השלטון בברלין לפני כמעט שמונים שנה, ירים שוב את ראשו ויסחף מחדש את ההמונים לאמץ כליל את רעיונותיו. אני מאמין בדבר באמונה שלמה. הגרמנים שינו חברבורותיהם, אבל מתחת לעורם תמיד יצמחו תאים של שנאה. אתמול בלילה התכתבתי מעט עם הרמן, מזרח-גרמני מלידתו ועד עתה. הוא גרוש מדיאנה (לא הדנית) שהכרתי בעבר זמן מה – וגם אותי היא זרקה. דיאנה היא גרמניה להורים טורקיים. אינני בקשר עימה יותר. היא שונאת את ישראל. סברתי כי הרמן הוא האיש הנכון לשאוב ממנו מעט אינפורמציה אודות פעילות הטרור הניאו-נאצית כנגד מהגרים טורקיים כפי שנחשפה לאחרונה. בכל זאת, דיאנה ילדה לו בת טורקיה. והוא אכן דיבר על "הבעיה הטורקית"!

בדנמרק, אוכל להעיד כמי ששמע זאת פעמים רבות, תמיד דיברו על "הבעיה הגרמנית".

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.

%d בלוגרים אהבו את זה: