זוכרות? הבה נראה: מי אמר לאחת מכן "המחשוף של החזה שלך כבר אינו גדול כל כך!"

23/10/2011 ב- 20:37 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על זוכרות? הבה נראה: מי אמר לאחת מכן "המחשוף של החזה שלך כבר אינו גדול כל כך!"
תגים:

סטייה מינית, כידוע, הינה מחלת נפש שכיחה בקרב השמאלנים הרדיקלים. אם לא היו סוטים מן הנורמות המקובלות, לא היו מחזיקים בדעותיהם הפוליטיות אפופות הרוע.

בעבר כבר עסקנו בכמה וכמה סוטים רדיקליים. רן אורן ערל הלב היה אחד מהם. וכמובן, גם בעתיד נמשיך לחשוף את פרצופם האמיתי של האנשים המסוכנים הללו.

הסכנה הנשקפת מהם אין לה שום קשר לפסיכוזות שלהם באשר לפלשתינים. הם יכולים לספר לכל העולם ואשתו שצה"ל ביצע טבח רב-מימדים בעזה, אבל, כידוע, אף אדם שפוי אינו מתייחס ברצינות להבליהם. הם נגועים בשנאה-עצמית והמרפא ממנה יהיה פעימת ליבם האחרונה כשיגיע זמנם להסתלק.

אך בינתיים ממשיכים הם, כבר שנים ארוכות, להטריד מינית כל אשה שחולפת לידם, ולעיתים קרובות עלולים הם לתקוף אותן, אם יגבר עליהם ייצרם החולני. אז אם כך, מה עושים?

אנשי מקצוע מדופלמים מתלבטים מזה זמן מה, מהי הדרך הנאותה לטפל בסוטי המין הרדיקלים, האם לסרס אותם, האם לעקור את לשונם מפיהם, אולי שתי הדרכים יחדיו? ברור לכול כי יבוא היום שבו הדבר יצא אל הפועל במסגרת החוק. הדרך השלישית של אי-טיפול מונע היא המשך ההתעללות בנשים על ידי "שוחרי זכויות האדם".

אחד הנבלים הללו אינו אחר מאשר איתן ברונשטיין, מנהל עמותת "זוכרות", שבצד חלומות מיניים שגרתיים, חולם על מימוש זכות השיבה לפליטות ערביות משנת 1947. סוטים ממש, כמידת הרדיקליות שלהם, אפילו משלבים אונס בידי חייל יהודי לאחר שאותן ערביות תקמנה את ביתן מחדש.

אותו נבל, אותו איתן ברונשטיין, לא יכול היה להתאפק והטריד מינית את מזכירת העמותה, אשרה בר, לדבריה. בעודה נבוכה והמומה, הוא פטפט עימה על המחשוף שלה, שממנו בצבץ החזה שלה, וביקש שתשיב את הפליטים לביתם. את טענתה זו אין הוא מכחיש כלל, מפני שהתנצל אחרי שהביעה את מורת רוחה.

לאחר שהתאוששה מעט, פנתה המוטרדת אל עמיתיה, והחצוף, במקום שיתאשפז במוסד לחולי רוח או יסגיר עצמו למשטרה, אמר להגנתו, בפני כולם, כי המחשוף שלה נעשה קטן יותר, לעומת הפעם שעברה, כאילו שגודל המחשוף שווה ערך למידת ההטרדה או למידת הרשאתה.

אשרה בר מבקשת דבר פעוט, אך בעל חשיבות: כשהיא מתלבשת בבוקר לפני צאתה למשרד, היא איננה צריכה לחשוש שמא המנהל שלה יעיר לה הערות לגבי החזה שלה וידבר עימה על הרקע המיני שלה, כפי שעשה.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.