שוב פעם צדקתי: גלעד שליט הוא לוחם בכל רמ"ח איבריו

18/10/2011 ב- 17:26 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על שוב פעם צדקתי: גלעד שליט הוא לוחם בכל רמ"ח איבריו
תגים:

במהלך השנים האחרונות הבאתי לידיעת הציבור הרחב, כהרגלי, את מלוא הפרטים שהסתירה ממנו התקשורת בכל הקשור לגלעד שליט.

אי אפשר לחטוף חייל מטנק חמוש עד צוואר התותח, ומצויד באמצעים המשוכללים ביותר לראיית לילה, אלא אם המפקד אישר לפקודיו לישון בניגוד להנחיות. המפקד שילם בחייו ואילו גלעד שליט, שמילא פקודה בלתי חוקית, שילם בחודשי שבי ארוכים מנשוא.

ארגונים נורבגיים, שממשיכים לטעון כל העת כי חיילים ישראליים אונסים בקביעות אסירות פלשתיניות, היו בין המממנים הראשיים של מרבית הפעילויות לשחרור מסיבי של מחבלים תמורת גלעד שליט האומלל. וכפי שנוכחנו לדעת, אפילו בכפר קאסם הוקמה תשתית לפעילות זו, בעידוד השמאל הרדיקלי. כמובן, הפעולות הללו נעשו שלא בידיעתו ובהסכמתו של המטה הציוני לשחרור גלעד שליט, אך זהו טבעם של הנורבגים, אשר בוחשים בכל מקום כדי להשיג את מאווייהם הבאושים. כזכור, הם אפילו העניקו פרס נובל לשלום לנשיא אמריקני טרי כדי לכבול את ידיו.

גלעד שליט העריץ את הצבא אשר בו שירת, ובאותה מידה נשבע אמונים ללחום בכל מחיר באויב למען בני עמו. אומנם, השמאלנים הרדיקליים אימצוהו בכל ליבם מנימוקיהם האפלים כדי שישתחררו רוצחי פעוטות מכלאם תמורתו, וציירוהו כמין פציפיסט שנקלע בטעות לאזור לחימה, אך אני שבתי ואמרתי, פעם אחר פעם, כי מדובר בלוחם מסור שישוב אל יחידתו מיד כשיתאפשר לו הדבר. זהו הבחור, ויש לברך אותו על שובו בשלום לחיק צה"ל.

עדכון: העיתונאי בן כספית גורס כי גלעד שליט לא תפקד כמצופה מכל לוחם בדקות שקדמו לחטיפה. ודאי שלא יכול היה. שליט היה בהלם. היישר למתקפת המחבלים הוא פקח את עיניו פתאום משנת ישרים, אחרי שמפקדו הורה לכולם לשבור שמירה. הוא סמך על הקצין שלו בעיניים עצומות, ומשגילה את הטעות הזאת, כבר היה עבורו מאוחר מדי.

תמונת ההצדעה, ברדתו מן המסוק, מסמלת יותר מכל את האמת לאמיתה: גלעד שליט הוא לוחם פטריוט שאוהב את מדיו ואת ארצו. בקרוב נראה אותו במטווח מס' 16 (הידוע לשמצה) בבאלי"ש.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.