איפה הצונאמי שעליו דיברו החוליגנים מעיתון 'הארץ'?

27/09/2011 ב- 15:33 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על איפה הצונאמי שעליו דיברו החוליגנים מעיתון 'הארץ'?

יום בהיר אחד החליטו אנשי הרוח להחשיב עצמם כאינטלקטואלים. מבחינה מילולית, אינטליגנציה היא דרגה אחת מעל אינטלקט, אבל אנשי הרוח הפכו את היוצרות. מעתה, אדם אינטליגנטי נחות מהם. הם החלו למשול מטעם עצמם בכיפת הדעת.

ישנם הדיוטות שמאמינים להם. ישנם הדיוטות שסבורים כי דעתו של האינטלקטואל משולה לחוכמה נאורה, שדבריו הם כולם בינה צרופה. ואילו בריות עם ידע מעמיק אינן נמנות על "הזן האינטלקטואלי", ומדוע?

ככל שאדם יודע יותר ויותר, כך הוא קרוב לאמת וכך דעתו צודקת, ולכן הוא אינו מסוגל לייצר משנה סדורה התלויה באוויר. ידיעותיו גורמות לו להיות נטוע בקרקע בחוזקה, וזוהי הסיבה היחידה עלי אדמות שמדענים אינם מופיעים בעמוד הדעות של 'הארץ'.

גם מדענים מחזיקים בדעות פוליטיות מוצקות. ומדענים הם אנשים אינטליגנטים ובהכרח אינטלקטואלים, לפי הפירוש המילולי. אבל, דעתם הפוליטית נחבאת אל הכלים עבור הציבור הרחב.

רוב המדענים הם טיפוסים חברתיים וכלל לא מתבודדים. חלקם חברותיים יותר וחלקם פחות, כמו שאר האוכלוסייה. אולם, הרושם שהתקבל אצל ההדיוטות הוא כי אנשי מדע חיים במנותק מן ההוויה הציבורית, ולא כך הם פני הדברים.

העניין הוא כזה: אדם אינטליגנטי חש צורך פחות ביותר לנהל דין ודברים עם אינטלקטואלים שאינם אינטליגנטים – כמו אנשי הרוח. האמת כבר ידועה לו, ורק מי שאינו יודע את האמת מסוגל לנהל ויכוחים סוערים על דברים בלתי נכונים.

אומרים לנו כי פרופ' נועם חומסקי הוא אינטלקטואל. הבן אדם הזה הינו אידיוט מושלם. כל הניסיונות שלו להתנער מן הדקדוק האוניברסלי ש"גילה" נכשלים פעם אחר פעם. מעת שחוקרי האבולוציה קבעו חד-משמעית כי הדקדוק האנושי איננו אוניברסלי, אף בלשן בעולם כולו אינו יכול לטעון זאת שוב. האבולוציוניסטים הם הפוסקים, ולא בלשנים שמתיימרים להבין דבר-מה בביולוגיה, או שמא אותם ברנשים המכנים עצמם פסיכולוגים אבולוציוניים, מבלי שיודעים הם כלל ממה מורכבת חומצת אמינו ומהו תפקידו של האשלגן בתא.

האם אתם מבינים? בדיעבד התברר כי פרופ' נועם חומסקי לא תרם מאומה לאנושות. כל אשר ייוותר ממנו יהא זכר לדעותיו האנטישמיות, בדיוק כמו במקרה של הצורר נורמן פינקלשטיין.

טיפוסים כמו נועם חומסקי, נורמן פינקלשטיין ודומיהם, ייחשבו תמיד אורחים מכובדים בבימת הדעות של ה'גרדיאן' הבריטי, כי הם יהודים. את מקביליהם הישראלים תמצאו בעיתון 'הארץ', מטיפים לנו את דעתם השגויה כאילו היא אמת שנצרפה בגיהינום הברירה הטבעית – כלשונם, רק דעתם תוכיח את עצמה כמוצלחת בראי ההיסטוריה.

חומסקי מזהיר אותנו השכם וערב כי אם לא נמסור מיד את הריבונות בהר הבית לשליטה פלשתינית, יבואו כל הערבים עלינו ויזרקו אותנו לים. פינקלשטיין מבקש שנתפרק מנשקנו כי אין בו תועלת. גם האינטלקטואלים מעיתון 'הארץ' משמיעים אזהרות דומות. כל מי שקרא בעיון רב את טוריהם בחודשים האחרונים ציפה כי "הסוף" קרב ומתממש, ואין מי שיצילנו מפניו!

עוד מעט יסתיים ספטמבר ויחלוף אוקטובר, וצונאמי אין.

הפלשתינים ספונים בבתיהם, ואם יצאו, הם יזכו למטר של קליעי גומי קשיחים במיוחד, ואף אחד מ-330 מיליוני הערבים המקיפים אותנו לא יוכל למנוע ירייה אחת בודדת!

נכון לראש השנה תשע"ב, עם ישראל הוא החזק ביותר בהיסטוריה – ביחס למספר אנשיו. מאז המצאת הכתב, לא היתה קבוצה שמנתה פרומיל אחד ויחיד מאוכלוסיית תבל שהחזיקה בעוצמה שכזאת.

חורשי הרעות בעיתון 'הארץ' ימשיכו להלך עלינו אימים בשנה הקרובה. עוד נקרא שם על ארדואן שמשגר צוללות אל חופינו, על המצרים שסוגרים את מיצרי טיראן, ועל האייתולות שמכנסים בטהראן ועידה בינלאומית להכחדת הציונות.

אבל בינתיים אנו ממשיכים להתחמש ולהתחזק, חרף "החרם הבינלאומי", "האפרטהייד", וכל גיבובי המילים הריקות מתוכן של שר החוץ השבדי, והאינטלקטואלים מעיתון 'הארץ' שחפצים להחלישנו כדי שנתפורר מבפנים.

מדען בכיר ואינטליגנטי התבטא כך הבוקר: אחרי שאבו מאזן דיבר על 63 שנות כיבוש בבימת האו"ם, זה מגוחך לראות את החוליגנים מן 'הארץ' עודם ממשיכים לבלבל לנו את המוח על שלום אמיתי. והם ימשיכו כך עד שיתפגרו!

דעו נא, לנצח נחיה על חרבנו בארץ הזאת. בין אם ייכון "שלום האמיצים" עם כל שכנותינו ובין אם לאו, עלינו להמשיך ולהתעצם, כי בכל דור ודור יבקשו המוסלמים – טורקים, פרסים וערבים כאחד – למחוק את ישראל מן המפה. זהו הטבע האנושי, ועל מנת להבין מהו הטבע האנושי מוטל עליכם ללמוד ביולוגיה, לדעת ממה מורכבת חומצת אמינו ומהו תפקיד האשלגן בתא.

נכון לעתה, פני הפלשתינים אינם לשלום. לפיכך, כשמאלני התומך בחלוקת הארץ מחויב אני להרחיק מעליי "מחשבות אינטלקטואליות" ולומר אמת, כפי שאבו מאזן דיבר אמת מהמיית ליבו.

לא לשווא קרוי ההמנון בשם 'התקווה', משום שהתקווה קיימת כל עוד היא מפעמת, ומעת שתתממש, תאבד תקוותנו ויאבד השלום. אם ניטה להאמין בשלום אמת, יבואו המוסלמים ויגרשו אותנו. לכן, כל הרוצה בשלום – ייכון למלחמה וישאף לזרוע הרס. אין דרך אחרת להתקיים בעולם הזה עבור יהודים.

בשם 63 שנות הכיבוש, שתלכנה ותרבינה בחסות טייסינו, הנני מאחל לכם שנה טובה מן העיר העברית הכבושה תל-אביב.

ולאבו מאזן אני מאחל שישתה ממי הים של עזה.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.