אמרתי לכם: כרוניקה של טבח נורבגי ידוע מראש

24/07/2011 ב- 10:01 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על אמרתי לכם: כרוניקה של טבח נורבגי ידוע מראש
תגים: ,

כבר כמה שבועות הולכת וגוברת המחאה בנורבגיה נגד ההגירה המוסלמית אל תוככי המדינה. המחאה שהתחילה בהפגנות קולניות של "ערבים החוצה" בכיכרות אוסלו, הגיעה לאחת מנקודות השבר שלה בטבח מזעזע של כמאה בני אדם. המחאה טרם הגיעה לקיצה. המחאה גם טרם הגיעה לשיאה ממש. מאות אלפי נורבגים תובעים גירוש מיידי של מהגרים מוסלמים. כמה אלפים מדברים ללא כחל ושרק על הכחדתם בשיטות היסטוריות. מנגד, ניצבים מיליונים שמאמינים כי גישת הרב-תרבותיות תצלח והמהגרים המוסלמים ייטמעו בחברה הנורבגית בסופו של דבר.

זוהי נורבגיה של ימינו. המדינה העשירה ביותר בעולם והיפה ביותר באירופה מפוצלת לשני מחנות שמתעבים ושונאים זה את זה. נורבגיה קרועה מבפנים. הדבר המשותף היחיד בשני המחנות הללו הוא שנאת ישראל והיהודים.

מבחינה היסטורית, אחרי המשבר העולמי, החברה הנורבגית היתה ימנית-קיצונית, על גבול הלאומנות הנאצית, ובתקופות מסוימות אף מעבר לו. בזמן מלחמת העולם השנייה, האהדה לנאציזם בנורבגיה עלתה על שיעורה בגרמניה, וחיילים נורבגיים נלחמו כתף אל כתף עם הגרמנים נגד הצבא האדום כדי שלהיינריך הימלר תהיה שהות מספקת להשמיד עוד יותר יהודים במזרח אירופה. אסור לנו לעולם לשכוח זאת. הדבר לא נכפה על הנורבגים. הם עשו זאת מרצונם ובהתלהבות מרובה.

הסוציאליזם חדר לנורבגיה ביתר שאת בעקבות התפשטות השפעתה של ברית המועצות לאחר שנסתיימה המלחמה. כך היה הדבר בישראל בזמן תקומתה. בעוד אצלנו מפלגת העבודה משתרכת הרחק מאחור בדיון הציבורי, בנורבגיה היא נמצאת בשלטון. אם כי, השמאל הנורבגי הוא קיצוני בדעותיו הרבה יותר מאשר השמאל הליברלי כאן. הוא מאמין בכל ליבו כי נורבגיה תישאר חברה הומוגנית לעד, וכל מי שיבוא אל קרבה, יאבד את זהותו הקודמת וילבש זהות סקנדינבית חדשה. ברם, בפועל, ההגירה המוסלמית אחראית למרבית תחלואי החברה הנורבגית, ודובריה אומרים בתקיפות כי לא נורבגיה תשנה את צביונם, אלא הם ישנו את פניה.

אל תוך הקלחת הזאת נכנסת ישראל, ויש לראות את הדברים כפי שהם, בשיא חומרתם. אנשי הימין הקיצוני בנורבגיה לא חדלו אפילו לרגע אחד לשנוא יהודים, אבל עתה הם מתמודדים עם בעיה אמיתית של זרים – מוסלמים שמסרבים להיטמע בחברה הנורבגית. לפיכך, בשלב הזה, הטינה ליהדות אינה מצויה בראש סדר היום של הימין הנורבגי, אולם היא לא נעלמה, ומתישהו היא תצוץ מחדש. לעומת זאת, השמאל הקיצוני בנורבגיה מסביר לימניים כי התמיכה במוסלמים בעולם כולו ובפרט בנורבגיה, תסייע למגר את ישראל. קרי, מחנה אחד רוצה להילחם ביהודים בכוחות עצמו, ואילו המחנה השני מבקש להסתייע במוסלמים. וזאת אינה מהתלה.

חלק מקרב הקרבנות באי אוטויה היו בני מהגרים מוסלמים. גם מוצאם של רבים מניצולי הטבח הוא מן המזרח התיכון ומצפון אפריקה. האי שייך למפלגת השלטון, ונערכה בו קייטנה לילדים ובני נוער מגיל עשר ומעלה. העיסוק העיקרי בקייטנה הזאת היה החרם על מדינת ישראל. הטענה המרכזית היתה: עד שישראל לא תיסוג מירושלים הכבושה, לא תיפתר בעיית השתלבות המוסלמים בנורבגיה. כמעט כל השלטים שמצאה משטרת נורבגיה באי מאשימים את ישראל בכל עוולות העולם. הנה כי כן, ממשלת נורבגיה, הידועה בהתבטאויותיה האנטישמיות, שוטפת את מוחם של בני-עשרה בחופשת הקיץ שלהם נגד מדינת ישראל. שום דבר לא העסיק את הנורבגים עד ימים אלה, למעט הכיבוש הישראלי. זאת חברה חולנית!

אל הקייטנה הזאת הגיע שר החוץ הנורבגי והתבטא נגד ישראל. עיתונאים נורבגיים מעזה סיפרו על מצוקתם של הפלשתינים, ואף ראש הממשלה בכבודו ובעצמו היה אמור לדון עם הילדים בסוגיית ישראל. באותה שיטה נהג אדולף היטלר. אפילו בימיו האחרונים בברלין, כשהצבא האדום סגר עליו מכל עבר, הוא נפגש עם בני נוער והטיף להם להמשיך ולהילחם ביהודים בעתיד.

האחראי לטבח הילדים באי ולפיצוץ משרד ראש הממשלה טען כי עשה זאת מפני שהוא שונא מוסלמים, ורצה לעורר את בני העם הנורבגי שאינם מבינים את מהות הסכנה המוסלמית, לדידו. הוא התנקם במפלגת השלטון שתומכת במהגרים המוסלמים. אך בל נטעה, באותה מידה ניאו-נאצי נורבגי אחר עלול היה לטבוח בילדים יהודים.

אסור לשכוח, הנורבגים, בני העם הוויקינגי, הם מגדולי הרוצחים בהיסטוריה האנושית. רק בעשרות השנים האחרונות הם מטיפים לכאורה לאהבה ולשלום, אבל את הגנים הפראיים שלהם אי אפשר למהול במילים יפות-נפש. הטבח המבחיל מזכיר לעולם מיהם באמת.

כשדיווחתי לכם את האמת על נורבגיה היו מביניכם שהתקשו להאמין וסברו כי אני מגזים מעט. בא הטבח והוכיח עד כמה צדקתי. וזאת היא רק ההתחלה… נורבגיה שסועה במידה שבלתי תתואר.

האי אוטויה: שר החוץ הנורבגי חולף בשביעות רצון על פני השלט הקורא להחרים את ישראל. שני הנערים הנושאים את השלט נטבחו למחרת.

ראו גם:

המוסלמים ממשיכים לאנוס בתולות נורבגיות ללא הפוגה

אימה ברחובות אוסלו: מזה שבועיים – גל האונס הקשה ביותר בתולדות העיר!

נורבגיה מגנה את דברי שר הפנים הגרמני שהזהיר מפני המוסלמים

איזו תועלת עשויה לצמוח ממעשה הטבח בנורבגיה?

נורבגיה לא תעמיד לדין את רוצח ההמונים בטענה המטופשת שאינו שפוי

האם מישהו באמת מעלה בדעתו שנורבגי אחד, חסר כל ניסיון לוחמתי, מסוגל היה לבצע פעולת טרור מורכבת כל כך?

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.