האמת במערומיה: שני בני מיעוטים הם הפעילים למען שחרור גלעד שליט בצומת ארלוזורוב

28/06/2011 ב- 16:51 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על האמת במערומיה: שני בני מיעוטים הם הפעילים למען שחרור גלעד שליט בצומת ארלוזורוב
תגים: ,

אני לא יודע כיצד באה לכדי סיום אותה תלונה על הטרדה מינית שיוחסה ליעקב אגמון, אך מאז נחקר בעלה בפרשה ושוחרר בתנאים מגבילים, נעשתה גילה אלמגור מיליטנטית מדי, עד כדי תוקפנות של ממש. היא איימה להסתיר מפני המשטרה עובדים זרים הדרושים לבירור או עיכוב על פי דין, ובאחת הפרודיות המוצלחות שלה, התחפשה לגלעד שליט שיושב לו בצינוק ומשתעשע אל מול המצלמות. אני משער כי החייל השבוי לא יאהב את השימוש הנלוז שעשתה במצבו הנוכחי.

האם מישהו ראה פעם את גילה אלמגור בדרום תל-אביב, במשכנות העובדים הזרים? האם מישהו צפה בה בשעת פעולה למען רווחתם?

אין צורך להסביר כי ככל שיתעצם פסטיבל האומנים למען חנינת מחבלים, כך ירחק עוד יותר יום שחרורו של גלעד שליט ממקום שביו. אם הייתי חטוף במקום גלעד שליט, הדבר הראשון שהיה עולה בדעתי לעשות לאחר שחרורי היה להחריב את בתי האומנים הללו. בגלל ההצגות הדוחות שלהם, נדחה שוב ושוב שחרורו של גלעד שליט. את זאת טוען גם שלמה ארצי, הפופולרי באומני ישראל בעת הזאת.

יש להבין, הקמפיין של כנופיית אלמגור אינו מהווה רק תמיכה בארגון טרור, אלא הוא כבר גובל בסוג של טרור נגד ממשלה נבחרת. מהו טרור? רצון לזרוע אימה בציבור. את זאת מיטיבה גילה אלמגור לבצע.

הפסיכופט בהתהוות, שמשון ליבמן, שרק רוחו של יחיא עיאש אולי תוכל להסביר כיצד מינוהו לראש מטה המאבק לשחרור גלעד שליט, מוכיח את ראש הממשלה השכם וערב, מבוקר עד ליל, כאילו מדובר ברוצח חיילים. הוא באמת ובתמים חושב שזו סוגיה עם פיתרון בינארי: גלעד שליט חי או גלעד שליט מת. והרי זה פשוט מטורף ומהווה שקר גמור. הישארותו של גלעד שליט בשבי אינה גוזרת עליו מיתה. בין אם ישוב למצפה הילה ובין אם יישאר כלוא במחסניו של בית החולים 'שיפא' בעזה, עדיין תהא בו נשמת אפו.

גם אין מקום להשוות בין מקרהו הטראגי של רון ארד לסיטואציה המקלה בה מצוי גלעד שליט. רון ארד היה מצוי בחזקתה של כנופיית פושעים, ואילו גלעד שליט מוחזק בידי ממשלה נבחרת.

שמשון ליבמן שוכח תמיד להזכיר כי תפקידו של החייל להגן על בני עמו ואף להיהרג לשם כך. בשום מדינה לא היה תפקידו של האזרח להגן על חייל. פתאום התהפכו המצבים. פתאום רוצים שאתרסק לרסיסים בפיצוץ אוטובוס כדי שגלעד שליט ישוחרר. למה שאני אמות למען שחרורו של חייל? למה שרבים יירצחו למען שחרורו של יחיד?

יש לומר, אני בעד שחרור מחבלים עם דם על הידיים תמורת גלעד שליט, ובתנאי שישליכום ברצועת עזה. אני מתנגד לשילוחם לחופשי ביהודה ושומרון, ומשם תהא דרכם קצרה לגוש דן. אינני רוצה שחיי יילקחו ממני למען שחרורו של חייל. שוב אזכיר, אין מדובר בחיי תמורת חייו של שליט. שליט יחיה בין כה וכה, אם בישראל ואם בעזה. מדובר בנטילת חיי תמורת שחרורו.

רוב ימיי בצבא סיכנתי את חיי במידה זו או אחרת, והייתי מצוי במגע עם האויב ממרחק שבו ניתן למנות את הריסים. עודני בחיים כי חיפו עליי בכל הפעמים הללו, משום שתמיד היה מישהו שסיכן את חייו למעני, ובעקיפין למען אזרחי ישראל. כך גם אני נהגתי. תפקיד החייל להגן על האזרח ולא להיפך.

אבל צמד החמד, ליבמן את אלמגור, מפנה את חיציו הרעילים נגד ראש הממשלה כאילו הוא הפושע האיום, כאילו הוא זה שמחזיק בצינוק את גלעד שליט. בנימין נתניהו קיבל את המתווה של המתווך הגרמני בכאב עצום, אבל אותו ממשיכים להאשים באי הוצאה לפועל של עסקת שחרור המחבלים. איש ממשתתפי הקמפיין הדוחה הזה אינו מפנה אצבע מאשימה כלפי חמאס, שמעכב שוב ושוב את הביצוע, ולמה שימהר? כל יום שבו מגלמת גילה אלמגור את גלעד שליט בצינוק, כך הולך ומטפס מחיר שחרורו.

אפילו כשראש הממשלה מדווח את האמת המרה, כי קיבל בצער את ההצעה הגרמנית, ראשי הקמפיין הבזוי אינם מאמינים לו. הם מאמינים לחמאס שטוען את ההיפך הגמור. אולם, באו הגרמנים וסיפרו את האמת. שמשון ליבמן וחבר מרעיו נתבררו כאנשים עלובים.

במיוחד אני מודאג כששמאלנים רדיקלים ונפשעים מעורבים בסיפור העגום הזה. כשראש המוסד היוצא, מאיר דגן, הזהיר מפני תקיפה באיראן, מהללים אותו כאיש שחייבים להישמע למוצא פיו. אבל זהו אותו מאיר דגן שאמר:

לפי מעריב

אני מתנגד לעסקה הנוכחית, העסקה שבמסגרתה ישוחררו 450 מחבלים שרדפנו אחריהם שנים רבות כדי לתפוס אותם ולשים אותם מאחורי סורג ובריח. צריך לשאול מה המחיר של שחרור שלהם ומה מחיר הדמים של היום של אחרי השחרור? אני לא מתנגד לשחרור, אם היתה אפשרות להוציא אותם מחוץ לגבולות, כמו לעזה, אז ניתן היה לבצע את העסקה אבל לשחרר אותם לתחום יהודה ושומרון זה נראה לי כנטילת סיכון ומחיר דמים לא פשוט, שכן מרבית המשוחררים חוזרים לסורם. המדינה צריכה לעשות הכול אבל לא לתת הכול, ולכן, אני התנגדתי לקבל את העסקה כפי שהוצגה, אם תהיה אחרת ובה סף הסיכון יקטן ראוי לקבל אותה כי פה יש לנו בוודאות איש חי שנמצא כמעט חמש שנים בידי חמאס. מדינת ישראל צריכה לקחת ולשים על המשקל גם את פוטנציאל האיומים העתידי.

לפי ידיעות אחרונות

האמירה "להחזיר חייל בכל תנאי", היא עניין שהמדינה לא יכולה לעמוד בו. איני מתנגד לעסקה בעניין שליט, אלא לעסקה הנוכחית של שחרור 450 מהרוצחים הגרועים ביותר שצה"ל רדף אחריהם. מה יהיה מחיר הדמים משחרור זה? יום יבוא ויתייצב אב שיאמר – מי שמך לשחק בגורל בני שנהרג כי שחררת את הרוצח. אם ייצאו לעזה או מקום אחר מחוץ לגבול ישראל זה מוסכם עליי, לגדה זה מחיר שלא נוכל לעמוד בו. אחרי השחרור של הפלשתינים בעקבות 'עסקת טננבאום', בדקנו כמה נהרגו מידיהם של המשוחררים, מה היה מחיר הדמים. קרוב ל-231 איש נהרגו עקב השחרור של משוחררי 'עסקת טננבאום'. אני התנגדתי בזמנו לקבל את העסקה של שליט כפי שהוצגה אז. אם תוצג עסקה אחרת, שתקטין את סף הסיכון לאזרחי ישראל, יש לקבלה.

מה קרה? עכשיו זה לא בסדר? האם עתה מאיר דגן הוא כבר לא עוד האורים והתומים שלכם?

המעורבות של השמאל הרדיקלי נתגלתה במערומיה היום בצומת ארלוזורוב בתל אביב. שני בחורים נחמדים ואדיבים נמצאים שם למען שליט. אחד קוראים לו צופיאן והשני קוראים לו אנואר. הם באמת היו נחמדים. אני מכבד מאד את המיעוט הערבי ששוכן בתוכנו, ומוקיר את פעילותו למען המדינה, אבל אני לא מצליח להבין מה בניו עושים שם בדוכן ומי לעזאזל משלם להם. מישהי שקוראים לה דליה, לפי דבריה, מנעה אותי מלחקור אותם והורתה להם לא להשיב לאף אחת משאלותיי. אינני יודע אם היא עוברת אורח שגילתה תושייה, או שהיא משקיפה ומשכינת סדר מטעם קרן שבדית חולנית. מכל מקום, לשאלותיי היתה מוכנה לענות.

שאלתי אותה מה דעתה על כך שהבריון יואל שליט הפריע לטקס הדלקת המשואות בהר הרצל, ליד בית הקברות הצבאי. אחר כך תהיתי אם שמעה על הפרחח שהפריע להלווייתו של סמי עופר. ואז רציתי לדעת האם הבריון יואל שליט מתכוון להפריע מעתה גם בהלוויות של חיילים. דליה ענתה כי זאת הצעה שיש לשקול אותה, ויישומה יעורר תהודה רבה. אין פרות קדושות, הודיעה לי. לבסוף, שאלתי אותה האם תוכל לומר לי מהו מספר הטלפון שלה. היא שאלה מדוע, והשבתי במקוריות: כדי שנוכל שנינו להיפגש לכוס קפה בנחת… אחרי שניגבה את זיעתה, אמרה: וואו, איזו התפתחות דרמטית!

עכשיו, כשמצוי המספר בידי, אוכל לברר פרטים אודותיה בדרכים חוקיות, והאם השבדים מזרימים כסף לחשבון הבנק שלה בדרכים לא כשרות כדי שתפעל נגד אזרחי ישראל. זאת לא בדיחה: קרנות שבדיות מעורבות בכל צורה שהיא בקמפיינים האדירים למען שחרור רוצחי חמאס… וכן, גם בארגון המשט השני לעזה.

המשך יבוא…

עדכון – אחד מקוראיי טוען אף הוא כי נתקל בבני מיעוטים הפועלים למען שחרורו של גלעד שליט והביע תמיהה על כך בפניהם. שיהא נא ברור לכול: פעילותם זאת נתפשת כמשונה, ואפשר להבהירה רק אם נשים לב כי בצדה השני של המשוואה מצויים אלפי אסירים ערביים שדורשים להשתחרר תמורת החייל החטוף. רמזים לפעילות השבדים ניתן למצוא בכל מקום שבו מועסקים בני מיעוטים בפעילות משונות כגון אלו. דרכם של השבדים, על פי הצהרותיהם, היא להעדיף העסקת בני מיעוטים על פני יהודים, ואפילו יהיו אלה יהודי מחמד לפי הגדרתם. הם עושים זאת דרך ארגוני השמאל הרדיקלי שהם מממנים. אין בכך גילוי חדש, כי הרי בשל סוגיה זו סוערת כנסת ישראל כבר מספר חודשים.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.