חידה: מיהו זה שאמר "לפמיניסטיות המזויפות יש קשרים רומנטיים עם אנשים המשרתים בצבא"?

13/06/2011 ב- 12:28 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על חידה: מיהו זה שאמר "לפמיניסטיות המזויפות יש קשרים רומנטיים עם אנשים המשרתים בצבא"?
תגים:

היום שוב מצאתי את עצמי מתענג מאמרות השפר של פלוני, המטרידן האלים שליטף את ישבנה של אסנת סקובלינסקי בניגוד לרצונה, ומצא עצמו מככב בפייסבוק באותו משפט שדה מפורסם שערכה לו הבחורה האמיצה. הנה קטע מדבריו:

"אני רוצה להביע שאט נפש מהבריונות של הפסאודו-פמיניסטיות, שיצרו קמפיין אישי המדיף ניחוחות דתיים משיחיים ומבטא התחסדות נוצרית ימנית. מבחינתי מדובר במקרתיזם פשיסטי שמנסה לבטל אותי ולמזער אותי לכדי מטרד חברתי וסביבתי, תוך כדי התעלמות מהיותי איש שמאל רדיקלי שעמד על דעתו מול גורמים כוחניים כמו הצבא, המשטרה ומנגנון העירייה המגה-קפיטליסטי, בניגוד לברים פופולריים אחרים המשתפים פעולה עם העירייה והמשטרה ולא מביעים התנגדות לשום אקט מלחמתי ישראלי. לא אתפלא אם לפמיניסטיות המזויפות או לחלקן אף יש קשרים חברתיים או רומנטיים עם אנשים המשרתים בצבא ומבצעים פשעי מלחמה על בסיס יומיומי, כגון הפגזות חפים מפשע, הריסות בתים והשפלות יומיומיות אחרות, אך מה זה לעומת ליטוף ישבן".

מיהו אותו פלוני? שמו רן אורן. האם אתם מבינים? בשל היותו איש שמאל רדיקלי יש למחול לו על התקיפה המינית. סבלם של הפלשתינים חשוב יותר. באמת, איך אפשר להשוות זאת לליטוף ישבנה של בחורה שהתנגדה לו בתוקף שוב ושוב ושוב. שלוש פעמים היא דחתה אותו והאיש הנאלח, ערל הלב הזה, המשיך לגהור עליה.

אלה הם פניו של השמאל הרדיקלי. אף מסכה שקרית שיעטו על פניהם הבריונים האנטי-ציונים לא תוכל להסתיר את תפישותיהם החולניות. במדינה נורמלית היו כבר מאשפזים אותם כחולי-רוח או כולאים אותם כסוטי-מין. היום הזה עוד יבוא. אני מבטיח.

רן אורן, ללא מסכה שקרית – כך נראה פרצופו האמיתי של שמאלן רדיקלי.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.