בניגוד לדיווחים השקריים של השמאל הרדיקלי, שנאת ישראל בעולם דווקא פחתה מאז 1967

09/06/2011 ב- 12:46 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על בניגוד לדיווחים השקריים של השמאל הרדיקלי, שנאת ישראל בעולם דווקא פחתה מאז 1967
תגים:

מדי בוקר וערב מלעיטים אותנו השמאלנים הרדיקלים בשקרים רבים כל כך, עד שהציבור הישראלי התמים כבר איבד את היכולת להפריך אותם, מחמת קוצר הזמן או הבלי הזמן (צפייה בתוכניות ריאליטי והתמכרות לפייסבוק). בניגוד לבני אדם רגילים, שעמלים מחצית מזמן העירות כדי להתפרנס, מרבית השמאלנים הרדיקלים מועסקים בארגונים שמטרתם היא להכפיש את האידיאה הציונית. קרנות שבדיות שמנוהלות על ידי קבוצות ניאו-נאציות מממנות את פעילותם. בכך, אין כל חדש. גם הסכנה הנובעת מפעילותם של עוכרי ישראל אינה חדשה. יוזף גבלס, מן המומחים הגדולים בתולדות התעמולה, טען כי אם שבים וחוזרים על שקר, בסופו של דבר הוא נתפש במוחות הבריות והופך להיות אמת שאין חולקים עליה. באותה שיטתיות גרמנית, מדווח לנו השמאל הרדיקלי, ללא הפוגה, כי שנאת ישראל בעולם רק הולכת ומתפתחת מאז תום מלחמת ששת הימים. ברם, האמת היא הפוכה!

דעתי היא שיש להקים מדינה פלשתינית בצד מדינה יהודית. אני מחזיק בדעה זו מאז הייתי שותף להקמת 'נוער העבודה' בשנת 1987. אומנם אני מסכים עם הציבור הימני שיהודה ושומרון הם חלקים בלתי נפרדים ממולדתנו, ולא חזרנו אליהם ככובשים בזויים, אלא כגואלי אדמתם, אבל תחת שליטתנו מצוי עם אחר. בשובנו אל הגדה המערבית כבשנו אנשים בני לאומיות אחרת. דעתי היא שכיבוש זה מרקיב את ערכינו היהודיים והופך אותנו לבאושים בעיני עצמנו. על מנת להפסיק את הכיבוש, ובד בבד גם לשמור על זהותנו הלאומית, מוטל עלינו להיפרד מן הקרקע כדי שבני העם השכן יכוננו מדינה משלהם. שתי האלטרנטיבות האחרות: המשך השליטה על עם אחר או סיפוח השטחים ומתן אזרחות מלאה לתושביהם אינן מקובלות עליי כיהודי וכציוני.

למרות הכיבוש, בדעת הקהל העולמית חלה ירידה מתמדת בשיעור השנאה לישראל מאז שנת 1967. בעבר, השנאה לישראל היתה שוות ערך לשנאת היהודים, ורק בארבעת העשורים האחרונים הופרדה לשנאת המדיניות הישראלית ולאנטישמיות, והן נחקרות בנפרד. כאיש האמון על עקרונות המדעים המדויקים, אני מציג תמיד את האמת המחקרית: לפני שנת 1967 שנאת ישראל בעולם בממוצע היתה רבה יותר מאשר שנאת המדיניות הישראלית בימינו ומאשר ההזדהות עם אנטישמיות בימים אלה. רק בפרוץ האינתיפאדה השנייה השתנתה המגמה וחלה עלייה בשנאת ישראל, אך כעבור שנתיים שוב התהפכה המגמה. דהיינו, העולם, מסיבותיו שלו, חדל בהדרגה לשנוא אותנו, הן כיהודים והן כישראלים-ציונים. הסיבות הן אחדות:

בעיני נוצרים רבים, שיבת היהודים לכל שטחי מולדתם ההיסטורית היא בבחינת צדק היסטורי, ודיכוי השאיפות הפלשתיניות בגלל שובנו אינו חשוב לדידם. יש בין הנוצרים הסבורים כי גאולת האדמה הקדושה בידינו תקרב גם את האנושות לגאולה חדשה.

בני אדם מטבעם מזדהים עם החזקים. כך למשל, קבוצות הכדורגל החזקות בתבל תמיד תהיינה האהודות ביותר, ולא רק בגלל שהן מפורסמות יותר. אתלטיקו מדריד, כך התברר בסקר דעת קהל עולמי, מפורסמת כמעט באותה מידה כמו ריאל מדריד, אך מספר אוהדיה זעום לעומת שכנתה העירונית. גם דוד הערמומי נתפש כצד החזק מול טיפשותו של גולית, ולכן הוא אהוד כל כך. 3000 שנה אחר כך, צה"ל המתוחכם מביא המונים בעולם כולו להזדהות עם יכולותיו המבצעיות, וכל פעולה רבת-תעוזה של חיל האוויר מביאה את הגויים לכדי התפעמות. הפצצת הכור הסורי רשמה באינטרנט יותר גילויי אהדה מאשר כל גילויי הטינה אחרי הפצצה אווירית בעזה.

השנאה היוקדת לאסלאם בקרב אומות רבות בעולם תופשת את ישראל במקביל, כמוצב הקדמי של המערב נגד התפשטות הדת המאיימת אל מרחבים נוספים. למשל, בקרב הנוצרים בשבדיה ישנה ירידה בשנאת ישראל בגלל ההגירה המוסלמית אליה. בניגוד לסברה הרווחת, ככל שישנם יותר מצביעים מוסלמיים בקלפיות האירופאיות, כך הנבחרים פחות מתחנפים אליהם, אלא דווקא פונים לצד האחר, אל הלאומנים. הציצו בתוצאות הבחירות בשנים האחרונות באירופה ותיווכחו בעצמכם. הלאומנים עולים!

הטרור המוסלמי שמשתולל ברחבי העולם משניא את הערבים בכל פינה ואתר, ומשחיר עוד יותר את הדעה עליהם. גם הייחוד אינו פועל לטובתם בליבות האנשים. כמעט כל הטרוריסטים הם מוסלמים. לכן, כל מי שנלחם בהם, נחשב כצד הטוב שמזדהים עימו בחפץ לב. מה גם, שהאסוציאציה השכיחה ביותר למילה פלשתיני היא טרוריסט.

ההערצה העיוורת ליהדות כפי שהיא נפוצה בחבלי מזרח-אסיה גוררת אחריה גם הזדהות עם ערכי הציונות. כל משאלי דעת הקהל שנערכו בסין לאחרונה חושפים את העובדה שבני המעצמה הגדולה בעולם, מעריצים את היהודים יותר מכל בני עם אחר. הם אפילו סבורים שאנו ניחנים בגאונות מולדת. לפי השמועה, ישנם יותר הודים שלומדים תלמוד מאשר ישנם יהודים בעולם.

האמפטיה שרוחשים ליבות הגויים כלפי היהודים, ככל שהם נחשפים לעובדות היסטוריות מוצקות, ממלאת תפקיד מכריע באהדת ישראל. הרדיפות האכזריות והסבל הבלתי יתואר שחוו בני עמנו בכל הדורות אינה נעלמת עוד מעיניהם, כי אין דרך להשקיטם כפי שנהגו לעשות בעבר. ברי-דעת אלה מאמינים כי רק ישראל ברת-הגנה תאפשר ליהודים לממש את חייהם, מבלי שייפגעו שוב. לדידם, כל הערבים הם אותו הדבר, והפלשתינים, אם הם סובלים כל כך, יכולים לגור בארץ ערבית אחרת, אחת מ-22 מדינות רחבות-ידיים.

ברם, כל העובדות הללו אינן מצליחות לבלבל את טמטום החושים והשנאה העצמית שנגועים בהם השמאלנים הרדיקלים. הם תמיד יציגו מדגם שנערך בנורבגיה (מדינה בת חמישה מיליון תושבים מתוך שבעה מיליארד בעולם), ישתמשו במחקר סטודנטיאלי שנעשה בפרבר לונדוני מוסלמי, או "ישכחו" ששאלוני אינטרנט של בי.בי.סי. בערבית אינם מקובלים במחקר, וכל זאת יעשו כדי לטעון שהטעות היא בידי, ואילו הם אלה שכל האמת מצויה אצלם. אבל למי יש כוח להתווכח איתם. במקום זאת, תנו לי לראות 'האח הגדול' או לחתום על עצומה וירטואלית חדשה נגד משהו או מישהו.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.