שגרירות שבדיה בטהראן: נמצא קשר בין חיידק המלפפונים לזיהום הדלק הסילוני בנתב"ג

04/06/2011 ב- 10:05 | פורסם בהשוליים המתרחבים של קו אינסופי | סגור לתגובות על שגרירות שבדיה בטהראן: נמצא קשר בין חיידק המלפפונים לזיהום הדלק הסילוני בנתב"ג
תגים:

כבר שנים אחדות הולך וגובר בעולם החשד המשונה וההזוי למדי, כי במתקני האינטרפלוטציה הדו-חמצניים בנמל התעופה בלוד, משמידה מדינת ישראל עקבות ביולוגיות העשויות להפליל אותה באשמת רצח פלשתינים, שדבר מעצרם לא פורסם והם פשוט נעלמו כמי שבלעה אותם האדמה. ישראל מכחישה זאת מכל וכל, כמובן, וטוענת כי מדובר בהבל רוח ובשקרים שמפיצים גורמים אנטישמיים. אך לפני שבעה חודשים נמצאו כתמי דם מרובים על המתקן הצפוני, בזמן שביקר שם נציג של יצרנית מטוסים קלים אוסטרית. רשות התעופה והאגף לחומרים מסוכנים מסרו הסבר מתקבל על הדעת, לפיו להקה של שקנאים נודדים התרסקה על אמ"ח מס' 4 (אחת מחמש מכונות החמצון הגדולות) בשעה שהתעשייה האווירית ערכה ניסוי בגלי הלם תת-קוליים. אולם, משלחת של נציבות המדע האירופית שביקשה לחקור את המאורע, לא הורשתה לבקר במקום, מן החשש הישראלי לריגול תעשייתי מצד מדינות מתחרות. התנגדות חוקית זו, על פי האמנה הבינלאומית לתעופה צבאית, פורשה בשבדיה כחיזוק לחשדותיה על הסתרה מכוונת מצד ישראל.

לפני כמה שבועות התפרסמה ידיעה קצרה בתחנת הרדיו השבדית 'תילונגה' (Ti Longae) שקשרה באופן רופף בין זיהום הדלק הסילוני בנתב"ג לבין "חג המצות היהודי". בידיעה הוסבר מנהג הזבח כהעלאת דם הקרבן לאלוהי העברים, ונמסר כי ימים אחדים אחרי החג ולפני שנתגלה הזיהום בדלק הסילוני, אירעה תקלה באחד ממתקני האינטרפלוטציה. נספח ההסברה בקופנהאגן, שמשמש גם כדובר הנציגויות הישראליות בשבדיה ובנורבגיה, הכחיש זאת בשאט נפש, ותקף בחריפות את הרמיזות בעניין הקשר בין זבח הדם, שקיים רק במוחות המשמיצים, לבין זיהום הדלק.

עכשיו טוענת שגרירות שבדיה בטהראן, בשבדית צחה, כי בזמן התרחשות הזיהום, תודלק מטוס תובלה צרפתי בנתב"ג, ונשא עימו מטען של תפוחי אדמה בדרכו לנמל התעופה שארל דה גול בפאריס. לדברי השבדים, כל המטען יועד לחבל הפירנאים, משום שתושבי האזור מחרימים יבוא ירקות מספרד, בשל המחלוקת בין שלטונות קסטיליה לבאסקים היושבים בהרים. לדעת מדען בכיר צרפתי העובד במכון האיראני לחקר מחלות, יש לחקור דגימות של הדלק המזוהם, ולבחון האם הן קשורות לחיידק המלפפונים המתפשט באירופה. השבדים גם מזכירים כי ישראל שלחה לבדוק את הדלק המזוהם רק במעבדות הצבא האמריקני בגרמניה, וסירבה לכל שיתוף פעולה וסיוע שהוצע לה במדינות האיחוד האירופי. כמו כן, שבים השבדים ומבקשים היתר כניסה למתקני האינטרפלוטציה כדי לחקור מה מתרחש בהם.

אנא, אל תתנו לתעצומות הרוגז להשתלט עליכם. זוהי ידיעה מפוברקת. למרבה הצרה, היא אינה דמיונית. היא כולה מבוססת על שברי ידיעות שקריות שפורסמו באירופה ובאיראן בשנים האחרונות, ואני איחדתי אותם לתצרף חדש. העיתונות השבדית מורגלת בידיעות מפוברקות ועלילות דם מזוויעות. לפני שנתיים הרי דיווחה על חטיפת פלשתינים וסחר צבאי באיבריהם, וממשלת שבדיה סירבה להתכחש לדבר. חברי פרלמנט משטוקהולם אף קראו לפתוח בחקירה בינלאומית וטרם נסוגו מדרישתם. אפילו לאחר הטבח באיתמר, דבר לא נשתנה. לאחרונה נכתב שם, באחד העיתונים, כי הכיבוש הישראלי שרוצח תינוקות של פלשתינים בשנתם, לא יוכל לישון בשקט לעולמים. אני תוהה מתי יתחילו להאשים את היהודים גם במגיפת המלפפונים, כי ההיסטוריה מעידה כי לכל קודמותיה היינו אנו "האחראים".

הערה: חיידק המלפפונים או חיידק המלפפון הוא למעשה אשריכיה קולי, ידידו הטוב של כל סטודנט לביולוגיה בעולם כולו.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.