נוסע התערטל ועינג את עצמו בטיסת אל על, ואתר 'הארץ' הזדרז להעלים את הכתבה.

28/03/2011 ב- 23:00 | פורסם בהמדור לשירות הציבור | סגור לתגובות על נוסע התערטל ועינג את עצמו בטיסת אל על, ואתר 'הארץ' הזדרז להעלים את הכתבה.
תגים:

כך נפתחה הכתבה, אותה תקראו במלואה: נוסע בריטי בטיסת אל על מנתב"ג ללונדון התערטל ועינג את עצמו בפרהסיה. אם ובתה בת ה-14 שישבו בסמוך, הזעיקו את אנשי צוות האוויר אשר היו גם הם עדים למעשה. עם הנחיתה, המתינו שוטרים לנוסע והוא נלקח לחקירה. האם ובתה עוכבו על מנת למסור עדות על האירוע – כך נודע היום (ראשון) ל"הארץ".

אתמול פורסמה הכתבה באתר 'הארץ' בכתובת זו, והוסרה משם מיד לאחר מכן, בשל נסיבות תמוהות. אבל את גרסת ההדפסה הם שכחו להסיר, ואני כמובן מצאתי אותה. כמו כן, הדף הנעלם נשמר במטמון של גוגל, כך מתברר.

הרי לכם עוד קטע קצר מן הכתבה:

האם, שביקשה שלא להיחשף בגלל בתה הקטינה, התלוננה כי "בהגיענו ללונדון, הזמין הקברניט את המשטרה על מנת שתוריד את הנוסע מהמטוס. צוות הדיילים בחר להפנות את המשטרה אלי ולאחר ויכוח פומבי בו טענתי שאין זה מתפקידי להגיש תלונה, אלא זה תפקידו של הצוות אשר היה עד לאירוע, נאלצנו בתי ואני להתלוות לשוטרים". לדברי האם, "עוכבנו על ידי השוטר במשך יותר מחצי שעה, כשהוא מאיים לעצור אותי אם לא אגיש תלונה. הוא אף ניסה לראיין את בתי ללא רשותי וטען שאיני אם טובה כיוון שאיני מגישה תלונה נגד מי שהתנכל לבתי – כאשר כל זה מתרחש בנוכחות בתי הקטינה", המשיכה האם.

כפיצוי הציעה אל על לאם ולבתה, שני שוברי הנחה על סך 100 דולר לטיסות החברה בעתיד.

חלקה העליון של הכתבה.

עדכון 30.3.11: הכתבה הושבה לאתר. כמו שניתן להיווכח, לא מופיעות בדף תגובות עד מועד זה, כפי שאפשר היה לצפות. גם פורום תקשורת ועיתונות בתפוז דיווח על המקרה.

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.