כך גילה שי טובלי שהוא הבודהא מאוריון

24/03/2011 ב- 09:54 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על כך גילה שי טובלי שהוא הבודהא מאוריון
תגים: ,

אחרי שהוכחתי באופן מתמטי לא מכבר, כי קש אינו מסוגל לשבור את גב הגמל, נדהמתי לגלות אתמול במעריב כי פוסט שבר את גבו של שי טובלי, הבודהא מאוריון. כל הכוחות הבין-גלקטיים לא עמדו לו כדי להינצל. פוסט שבר אותו.

אכן, נדהמתי.

עד כה, כמו כולם, האמנתי בלב שלם כי כוחותיו של שי טובלי יעמדו לו אפילו בפני מתקפת אסטרואידים. ואם חלילה יבואו חייזרים נוטפי ריר לכלותנו, יגרשם בהבל פיו. ומה? הרי זה האיש שסיפר לנו פלאות על גלקסיות נשגבות, כוכבים אדירים, תרבויות-על וכוחות קוסמיים. והנה, פוסט, שמא פוסטון, מוטט אותו.

מה משקלו של פוסט, האם מישהו יוכל לחשב?

תעלומה ממש.

מפני שלא היה לי דבר חשוב לעשות ברגע ההוא, שבתי וקראתי את מה שהיה לשי טובלי לספר על הבודהא מאוריון:

גיליתי את עצמי כקשור בקשר הדוק עם רשת של אינטליגנציה אינסופית, רשת של ידע אינסופי. לרשת זו היה טבע גלקטי ובין-גלקטי. לבטח היא הקיפה את הגלקסיה כולה, והיה טמון בתוכה ידע עתיק, פרי ניסיונותיהם וחוכמתם של בני תרבויות מפותחות וממדים רוחניים נשגבים. רשת זו הייתה אחת מן הכוחות אשר ליוו גם את האנושות משחר היותה בתהליך התפתחות התודעה שלה. מיקומה הגלקטי היחסי (למרות שמבחינה רוחנית היא הייתה משוחררת ממיקום גיאוגרפי) היה מערכת הכוכבים אוריון – מערכת שעל פי המיתולוגיה, נולדים בה כוכבים ועולמות חדשים. רשת זו הייתה בעלת כוח יוצר כביר, ותכליתה בהופעתה על פני האדמה הייתה לעזור לעצב את עתיד האנושות. כך נולד הכינוי 'הבודהא מאוריון'; 'הבודהא' – משום שרשת זו התאפיינה בחוכמה מוארת אינסופית.

באמת שהתרגשתי. לא כל יום קוראים סיפור מפעים שכזה.

והנה, לא כל יום מגלים כי אחרי סיפור מרהיב שכזה, יבוא פוסט וימוטט כליל את הרשתות הבין-גלקטיות ואת כל האנרגיה העצומה שעוברת דרכן. ידע עתיק שהיה טמון בהן פרח לכל עבר. האינטליגנציה הקוסמית התפזרה לבלי שוב. ואחרי כל זאת, גם נשבר למישהו הגב.

אילו היה מדובר בפרץ אנרגטי בעל תהודה על-מגנטית, הייתי מבין את סיבת הקריסה. אילו סיפרו לי כי שיירת גמלים התיישבה על צלעותיו של שי טובלי, הייתי מבין כיצד נמעכה חוכמתו האינסופית. אבל פוסט?

נו, באמת, זה אי אפשר.

אבל אם כך אלה פני הדברים, ושי טובלי באמת איבד כמה חוליות גב חיוניות, מוטב שנבדוק, למען הסקרנות המדעית, כיצד פוסט שפרסם פלוני במאה ה-21, יכול היה להכריע כוחות כבירים שנשלחו אליו מממלכת אוריון האדירה.

כוכבי אוריון רחוקים מאיתנו 7.5 טריליארד קילומטר. כל טריליארד שווה מיליון מיליארדים. הידע שלנו אודותיהם תואם את מה שראו עיניו של ג'ינג'יס ח'אן כשהביט אל השמיים. הכוכבים האלה כה מרוחקים עד כי אורם הגיע אלינו רק עתה. מי שיעיין במאמר שלי אודות תורת היחסות הפרטית, ילמד כי מבחינה טכנית מסה אינה יכולה לנוע במהירות האור, אבל גם אם נניח שהיתה יכולה, והיה אדם יושב על סיפונה של חללית הנעה במהירות כזאת, היו נדרשים לו 800 שנות חיים כדי להגיע משם אל כדור הארץ. שי טובלי עדיין אינו מתיימר לומר כי הגיע לגיל מופלג שכזה, או שהוא יצא מאוריון, אבל אין לדעת מה צופנת לנו שנת 2776.

בינתיים מספר לנו שי טובלי כי חייזר היושב אי שם באוריון, או השד יודע היכן, הוא שדואג לרווחת תושבי כדור הארץ ומלווה את האנושות משחר בריאתה. את כוחותיו הוא שולח אל הבודהא המקומי כדי שייעזר בהם למעננו. אותו ברנש חוצני רב-תושייה מודע בהחלט לקיומנו ולצרכים שלנו. הוא יצר עימנו מגע של ממש, אחרת איך היה מכיר את האזרח הקרוי שי טובלי.

הדברים מפתיעים עוד יותר כשבוחנים את הנתונים הבאים:

בימים אלה מפתחת נאס"א את החללית 'אוריון', כדי שתהווה את ליבת תוכנית החלל הבאה של ארה"ב. כמו כן, מתוכננת חללית חדישה שמהירות שיוטה העצמית תהיה 500 אלף קילומטר בשנה מחוץ למערכת השמש – הקרינה הסולארית וכוח הכבידה השמשי ושאר הפלנטות מזעריים שם, ואנרגיה המשמשת לתאוצה הינה מתכלה.

הבה נניח כי באוריון קיימת טכנולוגיה מפותחת מזו של האמריקנים, והחלליות שיצאו משם לעבר כדור הארץ נעו פי 3 מהר יותר, במהירות של מיליון וחצי קילומטר בשנה.

לפיכך, נדרשו 5 מיליארד שנים כדי להגיע מאוריון עד הלום. אולם, בעת ההיא, כשיצאו החלליות לעבר כדור הארץ, הוא עדיין לא היה קיים. 300 מיליון שנה תחלופנה עד שיתהווה במערכת השמש. אז איך יכלה לצאת המשלחת מאוריון לעבר הפלנטה שלנו, לפני שזו נוצרה.

אבל למה לעסוק בזוטות. הבה נניח כי החלליות של אוריון נעו פי 100 מהר יותר, במהירות של 30 מיליון קילומטר בשנה.

לפיכך, נדרשו להן 250 מיליון שנה כדי לעבור את המרחק עד הנה. אלא מה? בעת ההיא, עוד לא התפתחו היונקים שמהם יבוא האדם. לחבורה מאוריון, כשיצאה לדרך, לא היה צל של מושג כי מקצת מן הזוחלים עומדים לזנוח את הטלת הביצים, למען השקאת העוללים בתזונה חלבית.

אבל באמת למה לעסוק בזוטות. הבה נשער כי החלליות של אוריון נעו פי 25 אלף מהר יותר, במהירות של 7.5 מיליארד קילומטר בשנה. עד כדי כך היתה זוהי תרבות מפותחת.

במהירות אדירה שכזאת, על מנת להגיע לכדור הארץ בשנת 1976, עת נולד האזרח שי טובלי, היה עליהן לצאת לפני מיליון שנה. אלא שבזמן ההוא טרם נברא האדם הנבון. אז איך יכלו לדעת החוצנים מאוריון על האנושות, אם היא טרם התפתחה מאותן להקות פרימטים שנעו במרחבי אפריקה.

יש לתת את הדעת כי הטמפרטורה השוררת על פני אוריון היא 20 אלף מעלות צלזיוס. אף יצור אנושי או קוסמי אינו מסוגל להתגבר על חום עצום שכזה. אולם, אם נניח כי שי טובלי דובר אמת, ובכל זאת ישנה שם ישות שהצליחה לשרוד את הקשיים המרובים והלהט האדיר, אז איך זה שפוסט אחד, שמשקלו כמה אלקטרו-בייטים בלבד, הכריע אותה.

על כך כבר אמרו חכמינו, בתארם את קצה גבול היכולת: זה הפוסט ששבר את גב הגמל.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.