הפליאה הגדולה: מפגינה שמתה מבלי שתבוא אל ההפגנה

04/01/2011 ב- 09:31 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על הפליאה הגדולה: מפגינה שמתה מבלי שתבוא אל ההפגנה
תגים:

לא צה"ל טוען זאת בלבד. כוחות הביטחון בעולם כולו טוענים כך מאז אתמול. כל שירותי הרפואה על פני תבל גורסים כי הדבר בלתי אפשרי כבר יומיים. לדבריהם, לא ניתן למות מגז מדמיע בשטח פתוח.

מלכתחילה פקפקתי ב"עובדות" שמספקים השמאלנים הרדיקלים. הקשקושים שלהם אינם עוד אמינים אפילו אצל חסידיהם. טניה ריינהרט, עליה השלום, התכחשה עד יום לכתה אל המציאות. היא מתה בידיעה גמורה שהילד מוחמד א-דורה אף הוא מת, ואפילו היה מופיע לפניה על ערש דווי, היתה ממאנת לראותו. היא כה היתה נוטפת שנאה, עד שאי אפשר לתאר זאת במילים.

ענת מטר, תיבדל לחיים ארוכים, היא פריקית של סרטי "בצלם". איך אפשר שלא. גם אני פריק של הסרטים המפוברקים האלה. בכל תולדות הקולנוע לא תמצאו עריכה כה גבלסית של חומרי גלם, מאשר בסרטי "בצלם". בסרטים האלה אין מדובר בעיוות המציאות, אלא ביצירת שקרים אנטישמיים שלא היו מביישים את התעמולה הנאצית. גרמניה של שנות ה-30 עדיין מתקיימת בשני חדרים אפלים בצפון תל-אביב.

ענת בילצקי היא בכלל בדיחה מהלכת. הפרופסור ללוגיקה אף פעם לא הציגה ארגומנט הגיוני אחד. הסנדלר הולך יחף, אולי תאמרו, אבל זוהי כבר אמנות פרדוקסלית. איך אפשר להתנהל עשרות שנים מבלי לבסס אפילו פעם יחידה את אמיתותה של טענה אחת. זהו אומנם פרדוקס, אבל פרופסור בילצקי היא כידוע מומחית למדע הפרדוקסים. היא כל כך שונאת את בני עמה, עד שמחוץ לכיתת הלימודים, נשתכחו ממנה כליל עקרונות האתיקה. ממש פרופ' ג'קילה וגברת הייד.

יצחק לאור, המשורר הדגול, מטיף לסובלנות, קורא לאי-אלימות. מרוב שאינו רוצה לגרום סבל לזולת, הוא אינו תובע את הוצאת דיבתו לכאורה. חלילה שלא תסבולנה המתלוננות. רק שלא יהא עוד סבל בעולם, עוד יכתוב באחד משיריו הבזויים. יצור עלוב כמותו עוד לא ראינו במחוזותינו. כל חייו התעסק בכתיבת זימה. ריח אשפתות ניגר מנחיריו, והוא עוד מתיימר להיות איש-רוח.

אז מה היה לנו כאן? פרחחים מן השמאל הרדיקלי שהגיעו לבלעין כדי להתחיל עם מפגינות אירופאיות, שוב גילו לאכזבתם שאף אחת מהן אינה מסתכלת לכיוון שלהם. מרוב ייאוש הם התחילו להתסיס את הכפריים המקומיים נגד הצבא. אולם, לערבים כבר נמאס מכל הבלגן הזה. ממזמן הבינו שאינם אלא כלי משחק בידיהם של חוליגנים יהודים. מלבד קומץ נערים משועממים, אף אחד לא הצטרף לחוליגנים האלה.

כשהכול כבר נראה אבוד והפרחחים הרדיקלים היו בדרך חזרה הביתה, שמע אחד מהם שאשה ערבייה נפטרה בבית החולים המקומי. המוות פוקד גם את המשפחות הטובות ביותר, אולם אותה משפחה השתייכה למשפחה הטובה מכולן. אח שלה נורה למוות בזמן שניסה להרוג חייל, ואח נוסף שלה נורה ונפצע בנסיבות שעודן מתבררות בבית המשפט. מיד הכריז הפנאט השמאלני התורן: אל-יהוד טבחו בה, ותתלקח ההפגנה למימדים שכבר ניתן לצלם אותה עבור "בצלם".

אתם קולטים? האשה החולה מתה בבית החולים. בזמן ההפגנה נשמעו קריאות מסיתות שחיילים הרגו אותה. אין להתכחש לעובדות האלה. הכול הוקלט, צולם ותועד. אחר כך, טענו שמתה משאיפת גז מדמיע בזמן ההפגנה, בזמן שכבר עברה מן העולם.

אחיי היקרים מן השמאל הקיצוני: זה פשוט לא עובד ככה. אתם רוצים להביא הביתה בלונדינית אנגליה? אז יש מתכון נפלא לדבר. היו נחמדים אליה, ספרו לה עד כמה אתם בודדים, חייכו אליה בעצב רב. או אז אחת מהן, זאת שאף אחד מעולם לא התייחס אליה, אולי תסכים, אולי תרשה לכם לגעת בה. האמינו לי, מניסיוני, זאת דרך טובה יותר מאשר להבעיר הפגנות ולחזור אחר כך, בפעם המי יודע כמה, שוב אל המיטה הריקה.

ראו גם:

מדוע מעוניין השמאל הקיצוני בשחרור גלעד שליט?

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.