לא אתנגד למעצר מנע מנהלי של פוסט-ציונים אנרכיסטיים

13/02/2010 ב- 07:36 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על לא אתנגד למעצר מנע מנהלי של פוסט-ציונים אנרכיסטיים
תגים:

לרוע מזלי, נולדתי מאוחר מדי, וכבר בשיעורי המעבדה באוניברסיטה התקוממתי כנגד הוריי על כך שנולדו במאה הלא נכונה. וכך, במקום להשתמש במאזניים, כדרכם של מדענים דגולים מימים עברו, הוכרחתי לעשות שימוש במד-משקל אלקטרוני, שהוא אומנם מדויק יותר, אך חסרה בו ההילה של ההיסטוריה. ואולי זוהי הסיבה שאני שש להשתמש במאזניים בכל פעם שנקרית לי הזדמנות, ואחת כזאת, אפילו מצוינת, ניצבת בפניי בימים אלו: האם למנוע בכוח מפוסט-ציונים אנרכיסטיים להסית פלשתינים תמימים, או לשקוט בדומיה כשהאומללים הללו נפגעים בהפגנות הדמים.

על כפות המאזניים מונחים בצד האחד הערכים הדמוקרטיים עליהם התחנכתי, ובצד השני מונח ערך החיים החזק מכול, וברי כי משקלו הרב הכריע את התלבטותי. בלב דואב אומר כי לא אתנגד למעצר מנע מנהלי, ללא דיון משפטי, של פעילים פוסט-ציונים אנרכיסטיים, אשר ידוע לרשויות המודיעין כי הם אלה המסיתים פלשתינים תמימים להפגין בדרכים מסוכנות מדי לשלומם, בכל יום שישי בנעלין ובבלעין.

אינני מתכוון חלילה להחזקתם בתאי מעצר מצחינים במרתפי המשטרה עם לחם צר ומים לחץ. לא לענישה ולא לנקמנות כוונתי. יוכלו לבחור האם להתייצב במשרדי הרשות המקומית בה הם מתגוררים, לאורך היום כולו, או לשהות בתנאים נוחים ונעימים בבית הארחה שייכלל בהסדר המוצע. תינתן להם אפשרות ליצור מגע עם העולם החיצון באמצעות ביקורים מתואמים מראש, ובאמצעות שיחות טלפון שאיש אינו מאזין להן. כל בקשה מיוחדת שתצא מהם, תיבדק מיד על ידי קצין שימנה ראש אגף כוח אדם במטכ"ל לעניין זה, ויובטח ביטחונם על ידי שמירה היקפית, מחשש כי גורמים עוינים ינסו לבוא עימם חשבון ולהתנכל לחייהם.

כשעה לפני כניסת השבת יופעל שירות הסעות ארצי שישיב איש איש לביתו, ויכלול גם מתן כיבוד קל ושתייה, הן לשומרי כשרות והן למחללי בד"ץ. שיירת כלי הרכב תאובטח לאורך צירי התנועה על ידי אופנוענים זריזים מטעם כוחות הביטחון, ועל ידי פרשי המשטרה בנקודות חיכוך הידועות לשמצה. במקרה הצורך ילווה אותם גם מטוס ללא טייס מתודלק היטב. בדרכים אלו ואחרות, מבטיח אני להם ללא עוררין, כי לא יאונה להם רע, כי שלומם לא יופקר, וכי את כל הוצאות אבטחתם תשא המדינה.

כולי תקווה כי שיטה זו שאולי תוצע לממשלת ישראל ולצבא ההגנה שלה, תהא יעילה דיה כדי למנוע את הסבל הרב והנורא, שממיטים הפוסט-ציונים האנרכיסטיים על עובדי כפיים תמימים מקרב הפלשתינים, ותביא גם לחיסכון ניכר בדם הערבי הנשפך לשווא, רק בגלל שלקומץ יהודים משוגעים אין מה לעשות בימי שישי בבית.

מודעות פרסומת

בלוג בוורדפרס.קום.
Entries וכן תגובות feeds.