ריצ'ארד גולדסטון הוא אויב העם, אויב הארץ ואויב האנושות

09/02/2010 ב- 15:09 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על ריצ'ארד גולדסטון הוא אויב העם, אויב הארץ ואויב האנושות
תגים: ,

כבר יומיים שלמים אני רוחש ובוחש, רוצה להבין, מבקש לשמוע את פצפוצי המוח במוצאו תשובה ואיני יכול. כבר יומיים תמימים אני שואל עצמי אילו תאים סרטניים, בלתי ידועים למדע, זורמים בדמו של ריצ'ארד גולדסטון, ואין בידי קצה קצהו של רמז. תעלומה זו סבוכה מדי, אולי לא תיפתר.

היצור המפחיד הזה כל כך מלא בשנאת הזר, עד שאם היה זה אדם אחר, היה קורס מן הנטל, טובע בתוך האדמה. אבל הבן אדם הזה, הגולדסטון הזה, מכשף ממש, לא יודע רחם, מכה בקרבנותיו עד זוב דם, עד ריסוק העצמות, עד אבדן העשתונות.

לפני יומיים צפיתי בכתבה מזעזעת, מסמך טלוויזיוני מחריד. ראיתי כיצד מאות זקנים, נשים וטף, תושבי עזה האומללים מסננים חולות בחוף הים. מאות אנשים, מאות מסננות. מה חיפשו שם, גושי זהב? שעוני רולקס מזויפים? מה יש לתושבי עזה, לעזאזל, לחפש בחולות הללו?

זאת היתה הבהלה לחצץ. פעם היתה הבהלה לזהב, בקליפורניה, במאה ה-19. גודלסטון בטח שמע עליה. מי יודע מה חשב בבחרותו על הכושים הכורים זהב במולדתו – דרום אפריקה. האם לעג להם? לא אתפלא אם יודה בכך. מדובר באדם לבן וגזען, שונא אדם, צרה צרורה לאנושות כולה.

עכשיו אנו בתקופת הבהלה לחצץ. מי היה מאמין? מאות פלשתינים קשי-יום מסננים חצץ בחולות עזה. מבוקר עד ליל רוחשות ובוחשות המסננות, מקוות למצוא גרגיר אבן פה, גרגיר אבן שם. ראו עד לאן הגיעה האומללות של התושבים המסכנים. ראו מה פושע בן עוולה מסוגל לגרום בהינף קולמוס למאות אלפי בני-אדם. אם לא היה גולדסטון, כל זה היה נמנע.

עזה רוצה לשוב ולהיות דמוקרטיה, להסיר מעליה את עול החמאס. עזה רוצה לחזור לחיים השפויים, ולקבל מישראל חומרי בניין במקום לחפש חצץ בחוף הים. אבל גולדסטון המרושע לא נותן לה. בן נעוות המרדות חפץ לגרום סבל, להביא ייסורים, להקריב ילדים על מזבח האין-צדק. גולדסטון לא רוצה בהורדת שלטון הדמים בעזה. להיפך, הוא מנקה אותו מכל אשמה, מטפח אותו במו ידיו, משקה אותו בחוכמת השטנים שלו. גולדסטון הוא מכשיר השרץ המשוקץ, הוא אויב העם היושב לצידנו.

לו הייתי נער פלשתיני, ולו הייתי נעשה טרוריסט, הייתי לוקח עימי חגורת נפץ ומתאבד על גולדסטון.

עדכון 2011: מוחמד גולדסטון התגייר מחדש ושב בו מכל האשמותיו נגד צבא ההגנה לישראל.

מילות מפתח: ריצ'רד גולדסטון, ריצ'ארד גולדסטון

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.