אין ברירה אלא להפציץ את סכר דגניה מוקדם ככל האפשר

19/09/2005 ב- 18:27 | פורסם בענייני דיומא | סגור לתגובות על אין ברירה אלא להפציץ את סכר דגניה מוקדם ככל האפשר
תגים: ,

כבר יומיים מדווחים ברדיו על מה שצפוי לקרות ואף אחד לא עושה שום דבר. עד כמה הציבור יכול להיות אדיש ולמה לאיש לא אכפת.


האטימות הזו שמגלה הממשלה נמאסה עליי לחלוטין. כולם יודעים שאסון גדול קרב ובא ולהם לא אכפת. אני לא מוכן לתת לאיוולת הזו להימשך. הרי ברור שאם אנו, בני העם הזה, לא נגלה אכפתיות מספקת, מה שקרה בסומטרה עם הצונאמי ובלואיזיאנה עם ההוריקן הוא כאין וכאפס, לעומת מה שיתחולל פה בחורף הקרוב.

הנה, כול חוזי העתידות כבר מנבאים שהחורף הזה יהיה גשום במיוחד, וכי הכנרת תציף את כל הישובים שבסביבתה. אפשר לומר שלא מאמינים לאסטרולוגים, אבל מה עם הקוראים בקלפי טארוט, האם גם הם טועים? וכי יש קשר בין אסטרולוגים לקלפי טארוט? אין קשר ומעולם לא היה! אלה שני מקורות בלתי תלויים שמבשרים על חורף רע במיוחד, וכולם ממשיכים להתנהג בשאננות האופיינית למקומותינו.

עובדה היא שבמשך אלפי שנים הסתמכו על מפות אסטרולוגיות והצליחו. מלכים יצאו לקרבות על סמך תזוזת הכוכבים בשמיים והביסו את אויביהם. נשים מצאו את בעליהם לפי תאריך הולדתם והנישואים הצליחו. ראו מה קורה בעצם ימים אלה, כולם מתגרשים ולמה? כי כבר לא מתייחסים ברצינות להתאמה בתאריכי לידה. הכסילות האנושית הולכת ומחריפה.

הבעיה שישנה עם כל אותם ספקנים מעצבנים היא שהם פשוט עצלנים. הם אינם מוכנים להתעמק ברצינות בקלפי טארוט כי זה קשה להם. קל יותר לומר שמדובר בהבלים כשלא מבינים שום דבר. אני הקדשתי לכך יותר מעשור לחיי, ואני יכול לומר בוודאות מוחלטת כי כל התחזיות שהתבססו על הקלפים התממשו במלואן. אתם יכולים לשאול כל אחד שמבין בקריאת קלפים והוא יאמר לכם את אותה אמת צרופה.

החורף הזה הולך להיות אימתני. אין שום סיבה לפקפק בכך. לדעתי, אין למדינה מספיק מסוקים כדי להציל את תושבי טבריה שיטפסו על הגגות של הבתים שלהם. רבים מהם יטבעו למוות, ולכו תדעו אם באמת אין תנין בכנרת שיאכל אז את כולם.

בין הכנרת לנהר הירדן היוצא ממנה, הקימו כל מיני שלומיאלים סכר הקרוי משום מה סכר דגניה. את הסכר הזה לא פתחו כבר חמש-עשרה שנה. ספק רב אם כבר אפשר יהיה לפתוח אותו אי-פעם. המבנים שמקים העובד העברי אינם ידועים כמהימנים מי יודע מה, והסכר הזה לבטח חלוד כולו וכבר אינו פועל. על כן, כמו שפוצצו את הגשרים על הירדן, צריך לבוא פלוני ולפוצץ את הסכר הזה ויפה שעה אחת קודם.

הרי למה אתם מחכים? אי אפשר לחכות לחורף ולראות אם יגיע המבול, כי הוא באמת יבוא. אי אפשר סתם ככה לקבוע את חודש דצמבר כמועד לביצוע המשימה, כי לכו תדעו אם בלילה ההוא לא יסתירו עננים שיבואו מדרום את כוכב נוגה, ואז בלי ההשפעה של הכוכב הזה אנחנו באמת אבודים.

הרי אומרים כי גם לירח יש השפעה על הגלים בים, אז מה זה הירח לעומת כול הכוכבים בשמיים. אם סתם איזה ירח יכול לעשות גאות, הגלקסיה שלידנו תחריב פה באמת הכול. לכן, תודה לאל, יש אסטרולוגים שלמדו במכונים מכובדים ביותר, והם מבינים בכוכבים. הם יכולים להגיד על נקלה מה הולך לקרות. אבל מה, בימינו כולם נהיו מודרניים. הכול נהיה מדעי כאילו. כל שבוע נופל מטוס מהשמיים וההסבר הוא שיש בעיה בעננים. בטח שיש בעיה בעננים. בשביל זה לא צריך להיות פרופסור לפיסיקה. העננים מלאים גשם, והשנה הם הולכים להוריד את כולו עלינו. כל המים האלה הולכים להישפך על הכנרת, והאגם הזה יעלה על גדותיו ויטביע רבבות אנשים. בינתיים לא הכינו אלונקות וגם לא מספיק תרופות. כך שזה די ברור, אם מישהו לא יפוצץ את הסכר, חלום הבית השלישי הולך להתמוטט על הראש של כולנו.

מודעות פרסומת

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com.
Entries וכן תגובות feeds.